Takto môžete predĺžiť životnosť mobilných zariadení

Technologické úspechy posledných rokov sa postupne zvyšovali požiadavky používatelov a kladili latku vysoko aj pre výrobcov, aj predajcov. Dnes už je čoraz väčšia požiadavka na inovatívny prístup k práci, ďalej aj na spolahlivé mobilné prístroje.

Na trhu môžeme nájsť mnohých riešení a škála je mimoriedne široká nie iba v oblasti ponuky, ale aj v cenách. Vo väčšine prípadov ale nie najlecnejšie riešenie bude to najlepšie rozhodnutie, ak chcete sporiť. A že prečo? V nasledovonom článku Vám vysvetlíme!

Vytvorenie je dôležité

Pracovné prístroje používané na firemné alebo priemyselné účely vyžadujú vyššiu spolahlivosť a jednoduchšie, rýchlejšie ovládanie, ako spotrebitelnské zariadenia, vytvorené pre bežné používanie. Sem patrí masívne vytvorenie, čo sa vzťahuje nie len na softvérové a hardvérové časti, ale aj na externé vytvorenie.

Masívnejšie prístroje sa oplatí vybrať nie iba pre priemyselné práce, ale aj pre prácu v obchode alebo sklade, veď každodenné používanie výsledňuje rýchlejšie opotrebenie.

Nehovoriac o tom, že kedykolvek sa môže stať niečo, zariadenie môže padnúť alebo dostať náraz a ak náš prístroj nemá vhodnú vonkajšiu ochranu, tak sa lahko môže poškodiť, zlomiť a môže sa stať dokonca neopraviteľným.

Väčšina mobilných terminálov vytvorené pre firemné používanie sú tak vytvorené, aby zvládli každodenné stále používanie a aby sme nemali starosti, že prístroj sa lahko poškodí a musíme zaplatiť vysoké servisné náklady.

Napríklad Zebra MC3300 bol vytvorený výslonve pre priemyselné používanie, čo je ideálný na nepretržitú prácu a náročné používanie aj z harvdérového hladiska, aj z hladiska vytvorenia.

Vždy aktuálny softvér, bezproblémová práca

K tomu, aby naše mobilné prístroje vždy sme vedeli efektívne používať je dôležité, aby vždy boli aktuálne. Väčšina spolahlivých dátových terminálov to umožňuje operačný systém Andriod a používanie rýchlo a jednoducho aktualizovatelných, špecifických aplikácií.

Dnes je na výber množstvo aplikácií, ktoré sú schopné uspokojiť také každodenné úlohy, ako napríklad čítanie čiarových kódov, alebo spracovanie skladových administratívnych údajov. Avšak aj tu sa oplatí vybrať si spalahlivú a platenú alternatívu, veď bezpletné softvéru velakrát obsahujú iba základné funkcie, sú pomalšie a mierne spolahlivé.

Ak hladáte vhodné softvérové riešenie, tak v našom internetovom obchode nádjete mnohé spolahlivé klienty aj pre spracovanie údajov, aj pre tlač.

Spolahlivý výrobca, nižšie náklady na servis

Prístroje od spolahlivých výrobcov pre mnohých sa môžu na prvý pohľad zdať drahé, avšak stojí za to prepočítať si náklady. Jeden kvalitný PDA naozaj nie je lacný, avšak jeho kúpa je dlhodobá investícia, čo v prípade jednej dobre fungujúcej spoločnosti sa môže splatiť za pár mesiacov.

Lacnejšie prístroje sú menej odolné, teda sú aj zraniteľnejšie. Nehovoriac o tom, že vo väčšine prípadov sa ich nedá tak efektívne aktualizovať. Presne preto ak kúpime zairadenie od neznámeho výrobcu, možno, že musíme zaplatiť menšiu sumu, ale z dlhodobého hladiska môže byť nevýhodná investícia.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt