Stručný opis portfólie termotransférových pások Zebra

S termotransférovými páskami Zebra vždy dostanete kvalitnú a trvácnu potlač

Vyberte si z troch druchov termotransférových pások, ktoré sú v súlade s požiadavkami aplikácie:
- Voskové (WAX) termotransférové pásky sú vhodné pre tlač štandardného papierového materiálu
- Voskovo-živicivé (WAX-RESIN) termotransférové pásky výsledňujú výbornú potlač aj na papieri aj na systetických materiáloch
- Živicové (RESIN) termotransférové pásky zabezpečujú najdĺhšiu životnosť potlače proti chemikáliam a syntetickými vplyvmi

Voskové (WAX) termotransférové pásky

Zebra 600 Standards TTR páska
Vosková farbiaca páska s vysokým výkonom, čo tlačí 12 placov za sekundu na papierové materiály s povlakom. Zabezpečuje výbornú odolnosť voči treniu oproti štandarných voskových termotransférových pások. Poskytuje minimálnu odolnosť proti chemikáliam.

Zebra 2100 Hihg-Performance TTR páska
Zlepšená vosková termotransférová páska, čo tlačí 12 palcov za sekundu na matný papier. Oproti štandardných farbiacich pások zabezpečuje výbornú odolnosť voči treniu. Poskytuje minimálnu odolnosť proti chemikáliam.

Zebra 2000 Hihg-Performance TTR páska
Štandardná vosková farbiaca páska, čo tlačí 12 palcov (30,5 cm) za minútu na lesklé papierové materiály. Poskytuje minimálnu odolnosť voči poškrabaniam a chemikáliam.

Zebra 5319 Performance TTR páska
Vysokovýkonná vosková (WAX) termotransférová páska, čo tlačí maximálne 8 palcov (20,3 cm) za minútu na papierové materiály s náterom a bez náteru. Poskytuje minimálnu odolnosť voči poškrabaniam a chemikáliam.

Vosoko-živicové (WAX-RESIN) termotransférové pásky

Zebra 6100 Standards TTR páska
Vysokovýkonná voskovo-živicová farbiaca páska používatelná na papierové etikety s povlakom a matné syntetické materiály. Zabezpečí proti poškrabaniam a chemikáliam dobrú odolnosť.

Zebra 3200 Hihg-Performance TTR páska
Voskovo-živicová termotransférová páska s vysokým výkonom, odporúčaná pre potiahnuté papiery a na matné syntetické materiály. Zabezpečí proti poškrabaniam a chemikáliam miernú odolnosť.

Zebra 5555 Standards TTR páska
Enhanced wax-resin farbiaca páska, čo používajú na tlač potlačeného papiera a matných syntetických materiálov, až s 6 plcov (15,2 cm) za sekundu. Zabzpečí dobrú odolnosť proti poškrabaniam, fyzickými vplyvmi a niektorým mierným chemikáliam.

Živicové (RESIN) termotransférové pásky

Zebra 6200 Standards TTR páska
Vysokovýkonná živicová (RESIN) farbiaca páska na lesklé papiery a syntetické plasty. Výslovne odolá voči poškrabaniu, fyzickým vplyvom a najdrsnejším chemikáliam, ďalej externému porstrediu a extrémnými teplotnými výkyvmi.

Zebra 5100 Premium TTR páska
Prémiová živicová termotransférová páska pre lesklé syntetické materiály. Výslovne odolá voči poškrabaniu, najextrémnejším chemikáliam, externému porstrediu a extrémným teplotným výkyvom.

Zebra 5095 High-Permormance TTR páska
Živicová farbica páska s vysokým výkonom, odporúčaná na lasklý papier a syntetické materiály. Výslovne odolá voči poškrabaniam, najextrémnejším chemikáliam, externému porstrediu a extrémným teplotám.


Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt