0 hodnotenie
ZD22042-D1EG00EZ
3-5 prac. dní
Štandardná záruka: 24 mesiac

Zebra ZD220d (DT) Direct Thermal printer, 203 dpi, EPL2, ZPLII, USB, Dispenser (Peeler)

151,80
( Cena s DPH: 151,80 €)

3-5 praocvných dní

Kompatibilita

Android
 
IOS a macOS
 
LinkOS
 
Linux/Unix
 
Windows
 

Priemer kotúča

Vnútorný priemer kotúča 19 mm
 
Vnútorný priemer kotúča 25 mm
 
Vnútorný priemer kotúča 40 mm
 

Šírka dutinky
112 mm
Pozícia pásky na dutinke
Középre
Priemer kotúča
127 mm
Návin
Out

Režim tlače

Direct thermal tlač
 
Typ hlavy
Flat
Rozlíšenie
200 dpi
Senzor médie
Rögzített
Reflektívny
 
Transmisívny
 

Extra opcia

Kontinuálny spotrebný materiál
 
Linerless (tlač bez nosiča)
 
PEEL - odlepovač etikiet
 

Záruka
12 hónap
Záruka na tlačovú hlavu
6 hónap

Poznámka displeja
3 gomb (Pause, Feed, Back Feed)
Typ displeja
Ikon

Vonkajší priemer
127 mm
Max. výška etikety
991 mm
Max. šírka etikety
112 mm
Max. hrúbka etikety
0,190 µ
Max. tlačová dĺžka
991 mm
Max. tlačová rýchlosť
102 mm/sec
Max. tlačoová šírka
104 mm
Min. výška etikety
10 mm
Min. šírka etikety
25,4 mm
Min. hrúbka etikety
0,08 µ
Množstvo dennej tlače
3000 db

Rozmer

Výška tlačiarne
151 mm
Hĺbka tlačiarne
220 mm
Šírka tlačiarne
176 mm

Interface

USB - Univerzálny port
 

Súvisiace dokumenty

Zebra ZD220 specification sheet Zebra ZD220d címkenyomtató adatlap Zebra ZD200 széria termék bemutató

Zebra ZD220d stolná tlačiarne kotúčových etikiet

Výrobca s viac ako 20-ročnou skúsenosťou v oblasti tlače čiarových kódov s tlačiarňou ZD220d stolná stanovila nové požiadavky v záujme užívateľsky vyhovujúcého povrchu a cenovej dostupnosti.

Tiché, spolahlivé fungovanie a intuitívne vytvorenie spraví tlačiareň ZD220d za nejvhodnejšiu v najrôznejších priemyselných odvetví. Tlačiareň s číslom ZD22042-D1EG00EZ je dostupná v konfigurácii s vnútorným priemerom kotúča 12,7 mm (0,5 palec) . ZD220d podporuje aj TTR pásky so šírkou 0 mm a dĺžkou 0 metrov a môže sa prispôsobiť už do vytvoreného tlačového prostredia vďaka firmware Zebra. Konfigurácia 12,7 mm (0,5 palec) je kompatibilná s 0 metrovou termotransférovou páskou. Vďaka dlhšej a väčšej balení TTR pások prestoje je skrátený. TTR pásky sú použitelné aj s inými tlačiarňami etikiet, aby zabezpečili ešte väčšiu flexibilitu a nákladovú efektívnosť.

Môžete pripojiť so vstavanými interfacemi

Je vstavaný maximálne 1 port: USB. Kotúčová tlačiareň ZD220d je lahko nainštalovatelná prostredníctvom používatelom s káblom USB. Jednoducho sa dá vložiť do akéhokolvek prostredia. Prostredníctvom čoho dátový prenos bude jednoduchší a rýchlejší a skracuje sa čas na prácu a tlač.

S používaním interface prístroj je schopný komunikovať s viacerým počítačom a príjmať tlačové príkazy. V prípade sieťového použitia sú k dispozícii aj vzdialené aplikácie a programy, takto sú lahšie ovládateľné aj každodenné pracovné procesy.

Cenovo dostupná tlačiareň etikiet s modernými funkciami

Tlačiareň etikiet ZD220d znamená inteligentné riešenie pre {{podnikov}}, ktoré sa zaoberajú s opravou produktivity etikeetovania. Spotrebitelská cena a používanie prístroja je tak isto ekonomická, preto tlačiareň ZD220d môže byť ideálny výber pre tých, ktoré chcú tlačiť s kotúčovými termo etiketami, respektíve pre tých, ktoré chcú prejť z drahších atramentových alebo laserových riešení na termotransférové.

Ostré a kontrastné, tlač s rozlíšením 200 dpi

Tlač s rozlíšením 200 dpi je používatelná vo viacerých oblastí. Takto vieme tlačiť aj 4 bodovú velkosť písma. Výnimočná kvalita obrázka umožňuje tlač drobných 2 dimenzionálnych kódov, grafík, ako napríklad logo, piktogram alebo ikóny.

Aj keď výrobca Zebra ponúka optimálnu tlač s prístrojom ZD220d len s vlastnými originálnými spotrebnými materiálmi, pomocou senzoru médie rögzített tlač prakticky je možná so všetkými kotúčovými etiketami akéhokolvek výrobcu až do šírky  104 mm.

Výnimočná termotlačiareň

stolná Zebra tlačiarne etikiet sú známe o trvácnosti a o rýchleho tlačového výkonu (102 mm/másodperc). Tie charakterizuje dlhá životnosť a bezpárová spolahlivosť. Tlačiareň s číslom produktu ZD22042-D1EG00EZ používa technológiu prenosu tlače flat pre vytvorenie etikiet, ktorá je overená už desaťročia. ZD220d nadväzuje na viac ako 10 rokov skúseností a tradície, v ponuke najmodernejšej série tlačiarní Zebra, čo má najkomplexnejšie funkcie. Tlačiarne etikiet Zebra sú v súlade s najväčšími namáhaniami medzi malé a stredne velké podniky podmienkami. Prakticky odstraňujú odstávkový čas, čo výsledňuje chyba tlače.


Záručné služby Zebra

Zvýšte si dobou dostupnosti tlačiarne a znížte si stratený čas kvôli odstávkach a neplánované náklady opravy s výberom služobnej zmluvy Zebra®. Služba Vám zabezpečuje, aby diagnostiku Vašej tlačiarne, továreňské špecifikácie a údržbu vykonali profesionálne Zebra technici. To všetko znamená nákladovo efektívne riešenie! Je to plánované vydanie, napokon môže byť súčasťou aj ročného rozpočtu. Zebra ponúka riešenia podla rôzných kondícii. Vám treba len vybrať to najlepšie riešenie pre Vaše obchodné požiadavky a pre rozpočet.

Model tlačiarne etikiet s číslom produktu ZD22042-D1EG00EZ obsahuje v balíku nasledovné:
Zebra ZD220d (DT) címkenyomtató, 203 dpi, EPL2, ZPLII, USB, Címke leválasztó (Peeler)

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Zebra ZD220d” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Potrebujete pomoc pri výbere tlačiarne kotúčových etikiet?
Prečítaje si našu sprievodcu Nákupu tlačiarne, alebo kontaktujte nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Režim tlače

Priemer kotúča

Interface

Kompatibilita

Extra opcia