0 hodnotenie
MPD31D111
5+ prac. dní
Štandardná záruka: 24 mesiac

Honeywell MPD31D mobile printer, direct thermal, resolution: 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 80 mm, print width (max.): 72 mm, roll diameter (max.): 40mm, speed (max.): 90 mm/s, USB (micro-USB), Bluetooth, display, RAM: 64 MB, Flash: 64 MB, incl.: cable (USB, Micro ), battery, 2100 mAh, QSG

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Príslušenstvo pre akumulátor
 
Kontinuálny spotrebný materiál
 

Kompatibilita

Android
 
Windows
 

Interface

Bluetooth
 
Bluetooth
 
USB - Univerzálny port
 

Priemer kotúča

Vnútorný priemer kotúča 12,5 mm
 
Vnútorný priemer kotúča 19 mm
 
Vnútorný priemer kotúča 25 mm
 

Režim tlače

Direct thermal tlač
 
Typ hlavy
Flat
Rozlíšenie
200 dpi
Senzor médie
Rögzített
Reflektívny
 
Transmisívny
 

Záruka
12 hónap
Záruka na akumulátor
6 hónap
Záruka na tlačovú hlavu
6 hónap

Poznámka displeja
OLED grafikus kijelző
Typ displeja
OLED

Max. výška etikety
300 mm
Max. šírka etikety
79 mm
Max. hrúbka etikety
0,17 µ
Max. tlačová dĺžka
300 mm
Max. tlačová rýchlosť
90 mm/sec
Max. tlačoová šírka
72 mm
Vonkajší priemer
43 mm
Min. výška etikety
20 mm
Min. šírka etikety
45 mm
Min. hrúbka etikety
0,007 µ
Množstvo dennej tlače
1000 db

Rozmer

Výška tlačiarne
105 mm
Hĺbka tlačiarne
51 mm
Šírka tlačiarne
108 mm

Pozícia pásky na dutinke
Návin

Honeywell MPD31D mobil tlačiarne kotúčových etikiet

Výrobca s viac ako 20-ročnou skúsenosťou v oblasti tlače čiarových kódov s tlačiarňou MDP31D mobil stanovila nové požiadavky v záujme užívateľsky vyhovujúcého povrchu a cenovej dostupnosti.

Tiché, spolahlivé fungovanie a intuitívne vytvorenie spraví tlačiareň MDP31D za nejvhodnejšiu v najrôznejších priemyselných odvetví. Tlačiareň s číslom MPD31D111 je dostupná v konfigurácii s vnútorným priemerom kotúča 12,7 mm (0,5 palec) . MDP31D podporuje aj TTR pásky so šírkou 0 mm a dĺžkou 0 metrov a môže sa prispôsobiť už do vytvoreného tlačového prostredia vďaka firmware Honeywell. Konfigurácia 12,7 mm (0,5 palec) je kompatibilná s 0 metrovou termotransférovou páskou. Vďaka dlhšej a väčšej balení TTR pások prestoje je skrátený. TTR pásky sú použitelné aj s inými tlačiarňami etikiet, aby zabezpečili ešte väčšiu flexibilitu a nákladovú efektívnosť.

Môžete pripojiť so vstavanými interfacemi

Je vstavaný maximálne 2 port: USB, Bluetooth. Kotúčová tlačiareň MDP31D je lahko nainštalovatelná prostredníctvom používatelom s káblom USB. Jednoducho sa dá vložiť do akéhokolvek prostredia. Prostredníctvom čoho dátový prenos bude jednoduchší a rýchlejší a skracuje sa čas na prácu a tlač.

S používaním interface prístroj je schopný komunikovať s viacerým počítačom a príjmať tlačové príkazy. V prípade sieťového použitia sú k dispozícii aj vzdialené aplikácie a programy, takto sú lahšie ovládateľné aj každodenné pracovné procesy.

Cenovo dostupná tlačiareň etikiet s modernými funkciami

Tlačiareň etikiet MDP31D znamená inteligentné riešenie pre {{podnikov}}, ktoré sa zaoberajú s opravou produktivity etikeetovania. Spotrebitelská cena a používanie prístroja je tak isto ekonomická, preto tlačiareň MDP31D môže byť ideálny výber pre tých, ktoré chcú tlačiť s kotúčovými termo etiketami, respektíve pre tých, ktoré chcú prejť z drahších atramentových alebo laserových riešení na termotransférové.

Ostré a kontrastné, tlač s rozlíšením 200 dpi

Tlač s rozlíšením 200 dpi je používatelná vo viacerých oblastí. Takto vieme tlačiť aj 4 bodovú velkosť písma. Výnimočná kvalita obrázka umožňuje tlač drobných 2 dimenzionálnych kódov, grafík, ako napríklad logo, piktogram alebo ikóny.

Aj keď výrobca Honeywell ponúka optimálnu tlač s prístrojom MDP31D len s vlastnými originálnými spotrebnými materiálmi, pomocou senzoru médie rögzített tlač prakticky je možná so všetkými kotúčovými etiketami akéhokolvek výrobcu až do šírky  72 mm.

Výnimočná termotlačiareň

mobil Honeywell tlačiarne etikiet sú známe o trvácnosti a o rýchleho tlačového výkonu (90 mm/másodperc). Tie charakterizuje dlhá životnosť a bezpárová spolahlivosť. Tlačiareň s číslom produktu MPD31D111 používa technológiu prenosu tlače flat pre vytvorenie etikiet, ktorá je overená už desaťročia. MDP31D nadväzuje na viac ako 10 rokov skúseností a tradície, v ponuke najmodernejšej série tlačiarní Honeywell, čo má najkomplexnejšie funkcie. Tlačiarne etikiet Honeywell sú v súlade s najväčšími namáhaniami medzi malé a stredne velké podniky podmienkami. Prakticky odstraňujú odstávkový čas, čo výsledňuje chyba tlače.


Záručné služby Honeywell

Zvýšte si dobou dostupnosti tlačiarne a znížte si stratený čas kvôli odstávkach a neplánované náklady opravy s výberom služobnej zmluvy Honeywell®. Služba Vám zabezpečuje, aby diagnostiku Vašej tlačiarne, továreňské špecifikácie a údržbu vykonali profesionálne Honeywell technici. To všetko znamená nákladovo efektívne riešenie! Je to plánované vydanie, napokon môže byť súčasťou aj ročného rozpočtu. Honeywell ponúka riešenia podla rôzných kondícii. Vám treba len vybrať to najlepšie riešenie pre Vaše obchodné požiadavky a pre rozpočet.

Model tlačiarne etikiet s číslom produktu MPD31D111 obsahuje v balíku nasledovné:
Honeywell MPD31D mobil címkenyomtató, direct thermal, felbontás: 8 dots/mm (203 dpi), max címke szélesség: 80 mm, max nyomtatási szélesség: 72 mm, max tekercs átmérő: 40mm, max nyomtatási sebesség: 90 mm/s, USB (micro-USB), Bluetooth, kijelző, RAM: 64 MB, Flash: 64 MB, csomagban: kábel (USB, Micro ), akkumulátor, 2100 mAh, QSG

Načítava
×

Režim tlače

Priemer kotúča

Interface

Kompatibilita

Extra opcia

  • Individuálna cena
    (0)
    MPD31D111
    5+ prac. dní

    Honeywell MPD31D mobile printer, direct thermal, resolution: 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 80 mm, print width (max.): 72 mm, roll diameter (max.): 40mm, speed (max.): 90 mm/s, USB (micro-USB), Bluetooth, display, RAM: 64 MB, Flash: 64 MB, incl.: cable (USB, Micro ), battery, 2100 mAh, QSG

Zebra ZQ510

Individuálna cena
(0)

Honeywell E-Class

Individuálna cena
(0)

Zebra QLN220

Individuálna cena
(0)

Honeywell MPD31D

Individuálna cena
(0)

Zebra ZQ520

Individuálna cena
(0)

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Honeywell MPD31D” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti