0 hodnotenie
1472G2D-2USB-5-A-R
5+ prac. dní
Štandardná záruka: 60 mesiac

Honeywell Voyager 1472g Bluetooth scanner, 2D, imager, Bluetooth, IP42, incl.: cable (USB, straight, 3 m, black), charging/transmitter cradle, autorange sensor, colour: black

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Akumulátor
 
Terč
 
Príslušenstvo pre dokovaciu stanicu
 

Kompatibilita

Android
 
IOS a macOS
 
Windows
 

Interface

Bluetooth
 
USB - Univerzálny port
 
Pripojenie USB-Com
 
Pripojenie USB-HÍD
 

Hmotnosť prístroja
210 gramm
Používatelské prostredie
Általános
Dosah v otvorenom priestore
30 méter
Vytvorenie
Kézi
Farba
Fekete

Snímanie čiarového kódu

Rozlíšenie
1280*800 pixel
Snímacia vzdialenosť
400 mm
Optika
Imager
Technológia (optika)
AI

Záruka
60
Záruka na akumulátor
6

Snímač čiarových kódov Honeywell Voyager 1472g

Honeywell 1472g ponúka jednu vysokovýkonnú čítačku čiarových kódov za primeranú cenu, s 60 mesačnou zárukou. 1472g zabezpečuje rýchle a spolahlivé snímanie od maloobchodných jednotkách cez knižníc až do logistických centrách, pri pokladnici a aj v chladiarni a to všetko s ľahkým fyzickým vytvorením.
Zvyšuje produktivitu a efektivitu v általános prostredí, pričom znižuje náklady Vášho podnikania (TCO).

Skenovanie vysokovýkonného čiarového kódu

 (imager, area imager) s agresívnými snímacími schopnosťami a vysokým rozlíšením (1280*800 px) typ 1472g rýchlo zaznamená údaje, tak pomáha pracujúcich, aby rýchlo a efektívne vedeli precovať. 1472g vďaka lahko inštalovateľnej aplikácie plug-and-play a intuitívnemu užívatelskému vytvoreniu, čo nevyžaduje žiadne vzdelávanie. Ďalej ergonomické vytvorenie, fekete farba, hmotnosť, čo je len 210 gramov a vyrovnaná, kézi forma znižuje únavu používateľa.


Dlhšia životnosť, bezpečnejšie používanie

Honeywell Voyager 1472g pri nepretržitého denného používania viackrát odolá voči pádu z výšky 1,5 metrov na betón. Tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu pomôže zachovať presnosť nasnímania čiarových kódov.

Skener je vybavený s integrovanými interfacemi a pripájačmi. {{ interface_list }} poskytuje univerzálnu kompatibilitu v záujme toho, aby novo zakúpený skener aj v budúcnosti vedel spolupracovať s každým systémom.

Z hľadiska operačného systému snímač čiarových kódov sa dá používať na systémy Android, IOS/OSX, Linux a Windows.

Honeywell spolahlivá kvalita

Keď vyberiete z rodiny produktov 1472g model s číslom 1472G2D-2USB-5-A-R, tak so zakúpením produktu Honeywell dostanete ďalšiu záruku prostredníctvom toho, že držíte v ruke taký prístroj na čítanie čiarových kódov, čo má vedúce postavenie na trhu, s čím denno denne vykonúvajú viac miliónov snímaní na celom svete. V ponuke Honeywell nájdete aj extra predĺženú záruku, čo zahŕňa jedinečné komplexné pokrytie 1472G2D-2USB-5-A-R, čo sa rozširuje na fyzické opotrebenie, zlomenie a na iné zlyhania.


Nasledovná generácia v skenovaní 1 a 2 dimenziós

Rodina produktov Honeywell 1472g s modelom 1472G2D-2USB-5-A-R posunie čítanie 1 a 2 dimenziós čiarových kódov na ďalšiu úroveň, čo umožňuje rýchlejšie vykonávanie práce pracovníkov. Používatelia prakticky sú schopné nasnímať akýkolvek 1 a 2 dimenziós čiarový kód, vrátane typické čiarové kódy, ktoré sú vytlačené na papierové etikety, ďalej kódy z obrazovky tabletu alebo počítača, čo umožňuje lahké spracovanie vernostných kariet pre malo podnikatelov, alebo používanie mobilných kupónov.

Čiarové kódy sa dajú zaznamenať v ostrom uhle, takto snímanie je lahšie ako kedykolvek bolo. Vďaka tomu pracovníci trávia menej času s manévrovaním snímača a čiarových kódov, čo zvšuje produktivitu práce.

Pre 1472g je dostupná dokovania stanica, iným menom kolísko, stojan, čo umožňuje používanie prezentačného režimu, takto môžete ulahčiť prácu kolegov a používanie prístroja. Skenovacia čiara, čo je zabudovaný na patentovanú technológiu Cieľový kríž  je dobre viditelná aj voľným okom, v slnečnom žiarení a pri nejasnom osvetlení.

Mobilizované, bezdrótové snímanie čiarových kódov

Bluetooth Vás oslobodí od zbytočných káblov, takto používatelia vedia vykonať svoju prácu flexibilne a bez obmedzení. Napokon prístroj má lepší výkon bez káblov, lepšiu spotrebu energie, čo garantuje nepretržité, bezproblémové napájanie a komunikáciu s príjmacím zariadením. Akumulátor má výborný výkon na čo výrobca poskytne 6 mesačnú záruku. Obslužná jednotka a dokovacia stanica je schopná komunikovať v otvorenom priestore zo vzdialenosti 30 metrov a mimo rozsahu ho viete používať v autimatickom režime \"BATCH\".

Dokovacia stanica je vybavená s integrovanými interfacemi a pripájačmi. USB, Bluetooth, USB-COM, USB-HID zabezpečuje univerzálnu kompatibilitu v záujme toho, aby zakúpený skener aj v budúcnosti vedel spolu pracovať s každým systémom.


Model snímača čiarového kódu 1472G2D-2USB-5-A-R obsahuje nasledovné:
Honeywell Voyager 1472g Bluetooth vonalkódolvasó, 2D, imager, Bluetooth, IP42, csomagban: kábel (USB, egyenes, 3 m, fekete), kommunikációs dokkoló/töltő, autorange szenzor, szín: fekete

Potrebujete pomoc pri výbere vhodného snímača čiarového kódu?
Prečítaje si našu spriavodcu Nákupu snímač čiarového kódu, alebo kontaktuje nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Kompatibilita

Extra opcia

 • Individuálna cena
  (0)
  1472G2D-2USB-5-R
  3-5 prac. dní

  Honeywell Voyager 1472g Bluetooth scanner, 2D, imager, Bluetooth, IP42, incl.: cable (USB, straight, 3 m, black), charging/transmitter cradle, colour: black

 • Individuálna cena
  (0)
  1472G2D-6USB-5-R
  3-5 prac. dní

  Honeywell Voyager 1472g Bluetooth scanner, 2D, imager, desinfectable housing, Bluetooth, IP42, incl.: cable (USB), charging/transmitter cradle, colour: black

 • Individuálna cena
  (0)
  1472G1D-2USB-5-R
  3-5 prac. dní

  Honeywell Voyager 1472g Bluetooth scanner, 1D, Bluetooth, IP42, incl.: cable (USB, straight, 3 m, black), charging/transmitter cradle, colour: black

 • Individuálna cena
  (0)
  1472G2D-2USB-5-A-R
  5+ prac. dní

  Honeywell Voyager 1472g Bluetooth scanner, 2D, imager, Bluetooth, IP42, incl.: cable (USB, straight, 3 m, black), charging/transmitter cradle, autorange sensor, colour: black

Datalogic Gryphon GBT4500

Individuálna cena
(0)

Zebra DS2278

Individuálna cena
(0)

Datalogic Gryphon GM4500

Individuálna cena
(0)

Datalogic QuickScan QM2400

Individuálna cena
(0)

Honeywell Voyager 1452g

Individuálna cena
(0)

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Honeywell Voyager 1472g” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti