0 hodnotenie
1472G2D-2USB-5-R
5+ prac. dní
Štandardná záruka: 60 mesiac

Honeywell Voyager 1472g Bluetooth scanner, 2D, imager, Bluetooth, IP42, incl.: cable (USB, straight, 3 m, black), charging/transmitter cradle, colour: black

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Akumulátor
 
Terč
 
Príslušenstvo pre dokovaciu stanicu
 

Kompatibilita

Android
 
IOS a macOS
 
Windows
 

Interface

Bluetooth
 
USB - Univerzálny port
 
Pripojenie USB-Com
 
Pripojenie USB-HÍD
 

Hmotnosť prístroja
210 gramm
Používatelské prostredie
Általános
Dosah v otvorenom priestore
30 méter
Vytvorenie
Kézi
Farba
Fekete

Snímanie čiarového kódu

Rozlíšenie
1280*800 pixel
Snímacia vzdialenosť
400 mm
Optika
Imager
Technológia (optika)
AI

Záruka
60
Záruka na akumulátor
6

Snímač čiarových kódov Honeywell Voyager 1472g

Honeywell 1472g ponúka jednu vysokovýkonnú čítačku čiarových kódov za primeranú cenu, s 60 mesačnou zárukou. 1472g zabezpečuje rýchle a spolahlivé snímanie od maloobchodných jednotkách cez knižníc až do logistických centrách, pri pokladnici a aj v chladiarni a to všetko s ľahkým fyzickým vytvorením.
Zvyšuje produktivitu a efektivitu v általános prostredí, pričom znižuje náklady Vášho podnikania (TCO).

Skenovanie vysokovýkonného čiarového kódu

 (imager, area imager) s agresívnými snímacími schopnosťami a vysokým rozlíšením (1280*800 px) typ 1472g rýchlo zaznamená údaje, tak pomáha pracujúcich, aby rýchlo a efektívne vedeli precovať. 1472g vďaka lahko inštalovateľnej aplikácie plug-and-play a intuitívnemu užívatelskému vytvoreniu, čo nevyžaduje žiadne vzdelávanie. Ďalej ergonomické vytvorenie, fekete farba, hmotnosť, čo je len 210 gramov a vyrovnaná, kézi forma znižuje únavu používateľa.


Dlhšia životnosť, bezpečnejšie používanie

Honeywell Voyager 1472g pri nepretržitého denného používania viackrát odolá voči pádu z výšky 1,5 metrov na betón. Tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu pomôže zachovať presnosť nasnímania čiarových kódov.

Skener je vybavený s integrovanými interfacemi a pripájačmi. {{ interface_list }} poskytuje univerzálnu kompatibilitu v záujme toho, aby novo zakúpený skener aj v budúcnosti vedel spolupracovať s každým systémom.

Z hľadiska operačného systému snímač čiarových kódov sa dá používať na systémy Android, IOS/OSX, Linux a Windows.

Honeywell spolahlivá kvalita

Keď vyberiete z rodiny produktov 1472g model s číslom 1472G2D-2USB-5-R, tak so zakúpením produktu Honeywell dostanete ďalšiu záruku prostredníctvom toho, že držíte v ruke taký prístroj na čítanie čiarových kódov, čo má vedúce postavenie na trhu, s čím denno denne vykonúvajú viac miliónov snímaní na celom svete. V ponuke Honeywell nájdete aj extra predĺženú záruku, čo zahŕňa jedinečné komplexné pokrytie 1472G2D-2USB-5-R, čo sa rozširuje na fyzické opotrebenie, zlomenie a na iné zlyhania.


Nasledovná generácia v skenovaní 1 a 2 dimenziós

Rodina produktov Honeywell 1472g s modelom 1472G2D-2USB-5-R posunie čítanie 1 a 2 dimenziós čiarových kódov na ďalšiu úroveň, čo umožňuje rýchlejšie vykonávanie práce pracovníkov. Používatelia prakticky sú schopné nasnímať akýkolvek 1 a 2 dimenziós čiarový kód, vrátane typické čiarové kódy, ktoré sú vytlačené na papierové etikety, ďalej kódy z obrazovky tabletu alebo počítača, čo umožňuje lahké spracovanie vernostných kariet pre malo podnikatelov, alebo používanie mobilných kupónov.

Čiarové kódy sa dajú zaznamenať v ostrom uhle, takto snímanie je lahšie ako kedykolvek bolo. Vďaka tomu pracovníci trávia menej času s manévrovaním snímača a čiarových kódov, čo zvšuje produktivitu práce.

Pre 1472g je dostupná dokovania stanica, iným menom kolísko, stojan, čo umožňuje používanie prezentačného režimu, takto môžete ulahčiť prácu kolegov a používanie prístroja. Skenovacia čiara, čo je zabudovaný na patentovanú technológiu Cieľový kríž  je dobre viditelná aj voľným okom, v slnečnom žiarení a pri nejasnom osvetlení.

Mobilizované, bezdrótové snímanie čiarových kódov

Bluetooth Vás oslobodí od zbytočných káblov, takto používatelia vedia vykonať svoju prácu flexibilne a bez obmedzení. Napokon prístroj má lepší výkon bez káblov, lepšiu spotrebu energie, čo garantuje nepretržité, bezproblémové napájanie a komunikáciu s príjmacím zariadením. Akumulátor má výborný výkon na čo výrobca poskytne 6 mesačnú záruku. Obslužná jednotka a dokovacia stanica je schopná komunikovať v otvorenom priestore zo vzdialenosti 30 metrov a mimo rozsahu ho viete používať v autimatickom režime \"BATCH\".

Dokovacia stanica je vybavená s integrovanými interfacemi a pripájačmi. USB, Bluetooth, USB-COM, USB-HID zabezpečuje univerzálnu kompatibilitu v záujme toho, aby zakúpený skener aj v budúcnosti vedel spolu pracovať s každým systémom.


Model snímača čiarového kódu 1472G2D-2USB-5-R obsahuje nasledovné:
Honeywell Voyager 1472g Bluetooth vonalkódolvasó, 2D, imager, Bluetooth, IP42, csomagban: kábel (USB, egyenes, 3 m, fekete), kommunikációs dokkoló/töltő, szín: fekete

Potrebujete pomoc pri výbere vhodného snímača čiarového kódu?
Prečítaje si našu spriavodcu Nákupu snímač čiarového kódu, alebo kontaktuje nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Kompatibilita

Extra opcia

 • Individuálna cena
  (0)
  1472G2D-2USB-5-R
  5+ prac. dní

  Honeywell Voyager 1472g Bluetooth scanner, 2D, imager, Bluetooth, IP42, incl.: cable (USB, straight, 3 m, black), charging/transmitter cradle, colour: black

 • Individuálna cena
  (0)
  1472G1D-2USB-5-R
  5+ prac. dní

  Honeywell Voyager 1472g Bluetooth scanner, 1D, Bluetooth, IP42, incl.: cable (USB, straight, 3 m, black), charging/transmitter cradle, colour: black

 • Individuálna cena
  (0)
  1472G2D-6USB-5-R
  5+ prac. dní

  Honeywell Voyager 1472g Bluetooth scanner, 2D, imager, desinfectable housing, Bluetooth, IP42, incl.: cable (USB), charging/transmitter cradle, colour: black

 • Individuálna cena
  (0)
  1472G2D-2USB-5-A-R
  5+ prac. dní

  Honeywell Voyager 1472g Bluetooth scanner, 2D, imager, Bluetooth, IP42, incl.: cable (USB, straight, 3 m, black), charging/transmitter cradle, autorange sensor, colour: black

Datalogic Gryphon GM4200

Individuálna cena
(0)

Honeywell Voyager 1472g

Individuálna cena
(0)

Datalogic Gryphon GBT4200

Individuálna cena
(0)

Datalogic QuickScan QM2400

Individuálna cena
(0)

Honeywell Voyager 1202g-bf

Individuálna cena
(0)

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Honeywell Voyager 1472g” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti