0 hodnotenie
1300GWEM-2
Na objednávku
Štandardná záruka: 60 mesiac

Honeywell Hyperion 1300g handheld scanner, retail, 1D, linear imager, 66cm reading distance, 270 scans/sec., multi-interface (RS232, KBW, USB), IP41, order separately: interface cable, colour: black

81,65
( Cena s DPH: 97,98 €)

3-5 praocvných dní

Hmotnosť prístroja
160 gramm
Používatelské prostredie
Vállalati
Vytvorenie
Kézi
Farba
Fehér

Snímanie čiarového kódu

Rozlíšenie
pixel
Snímacia vzdialenosť
2 mm
Optika
SR
Technológia (optika)
LI

Záruka
60

Interface

KBW - Keyboard port
 
RS232 - Sériový port
 
RS485 - Sériový port
 
USB - Univerzálny port
 
Pripojenie USB-Com
 
Pripojenie USB-HÍD
 

Kompatibilita

Windows
 

Súvisiace dokumenty

Honeywell Hyperion 1300g vonalkód olvasó datasheet Honeywell Hyperion 1300g vonalkód olvasó adatlap Vonalkód olvasó - Általános beüzemelési és használati útmutató

Snímač čiarových kódov Honeywell Hyperion 1300g

Honeywell Hyperion 1300g ponúka jednu vysokovýkonnú čítačku čiarových kódov za primeranú cenu, s 60 mesačnou zárukou. Hyperion 1300g zabezpečuje rýchle a spolahlivé snímanie od maloobchodných jednotkách cez knižníc až do logistických centrách, pri pokladnici a aj v chladiarni a to všetko s ľahkým fyzickým vytvorením.
Zvyšuje produktivitu a efektivitu v Vállalati prostredí, pričom znižuje náklady Vášho podnikania (TCO).

Skenovanie vysokovýkonného čiarového kódu

 (štandardná vzdialenosť, linear imager) s agresívnými snímacími schopnosťami a vysokým rozlíšením ( px) typ Hyperion 1300g rýchlo zaznamená údaje, tak pomáha pracujúcich, aby rýchlo a efektívne vedeli precovať. Hyperion 1300g vďaka lahko inštalovateľnej aplikácie plug-and-play a intuitívnemu užívatelskému vytvoreniu, čo nevyžaduje žiadne vzdelávanie. Ďalej ergonomické vytvorenie, Fehér farba, hmotnosť, čo je len 160 gramov a vyrovnaná, kézi forma znižuje únavu používateľa.


Dlhšia životnosť, bezpečnejšie používanie

Honeywell Hyperion 1300g pri nepretržitého denného používania viackrát odolá voči pádu z výšky 1,5 metrov na betón. Tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu pomôže zachovať presnosť nasnímania čiarových kódov.

Z hľadiska operačného systému snímač čiarových kódov sa dá používať na systémy Android, IOS/OSX, Linux a Windows.

Honeywell spolahlivá kvalita

Keď vyberiete z rodiny produktov Hyperion 1300g model s číslom 1300GWEM-2, tak so zakúpením produktu Honeywell dostanete ďalšiu záruku prostredníctvom toho, že držíte v ruke taký prístroj na čítanie čiarových kódov, čo má vedúce postavenie na trhu, s čím denno denne vykonúvajú viac miliónov snímaní na celom svete. V ponuke Honeywell nájdete aj extra predĺženú záruku, čo zahŕňa jedinečné komplexné pokrytie 1300GWEM-2, čo sa rozširuje na fyzické opotrebenie, zlomenie a na iné zlyhania.


Nasledovná generácia v skenovaní 1 dimenziós

Rodina produktov Honeywell Hyperion 1300g s modelom 1300GWEM-2 posunie čítanie 1 dimenziós čiarových kódov na ďalšiu úroveň, čo umožňuje rýchlejšie vykonávanie práce pracovníkov. Používatelia prakticky sú schopné nasnímať akýkolvek 1 dimenziós čiarový kód, vrátane typické čiarové kódy, ktoré sú vytlačené na papierové etikety, ďalej kódy z obrazovky tabletu alebo počítača, čo umožňuje lahké spracovanie vernostných kariet pre malo podnikatelov, alebo používanie mobilných kupónov.

Čiarové kódy sa dajú zaznamenať v ostrom uhle, takto snímanie je lahšie ako kedykolvek bolo. Vďaka tomu pracovníci trávia menej času s manévrovaním snímača a čiarových kódov, čo zvšuje produktivitu práce.

Model snímača čiarového kódu 1300GWEM-2 obsahuje nasledovné:
Honeywell Hyperion 1300g vonalkód olvasó, kereskedelem, 1D, linear imager, 66cm olvasási távolság, 270 olvasás/másodperc, multi-interfész (RS232, KBW, USB), IP41, külön kell rendelni: interfész kábel, szín: fekete

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Honeywell Hyperion 1300g” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Potrebujete pomoc pri výbere vhodného snímača čiarového kódu?
Prečítaje si našu spriavodcu Nákupu snímač čiarového kódu, alebo kontaktuje nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Kompatibilita

Extra opcia

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti