0 hodnotenie
1911I1DER-3USB
5+ prac. dní
Štandardná záruka: 36 mesiac

Honeywell Granit 1911i handheld scanner, Bluetooth scanner, industry, 1D, imager, extended range, vibration, multi-interface (RS232, KBW, USB), IP65, incl.: cable (USB), charging/transmitter cradle, colour: red

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Akumulátor
 
Príslušenstvo pre dokovaciu stanicu
 
Chladiareňské prostredie
 

Kompatibilita

Android
 
IOS a macOS
 
Windows
 

Interface

Bluetooth
 
KBW - Keyboard port
 
RS232 - Sériový port
 
USB - Univerzálny port
 

Hmotnosť prístroja
300 gramm
Používatelské prostredie
Ipari
Dosah v otvorenom priestore
100 méter
Vytvorenie
Kézi
Farba
Piros

Snímanie čiarového kódu

Rozlíšenie
838*640 pixel
Snímacia vzdialenosť
2 mm
Optika
ER
Technológia (optika)
AI

Záruka
36
Záruka na akumulátor
3

Snímač čiarových kódov Honeywell Granit 1911i

Honeywell Granit 1911i ponúka jednu vysokovýkonnú čítačku čiarových kódov za primeranú cenu, s 36 mesačnou zárukou. Granit 1911i zabezpečuje rýchle a spolahlivé snímanie od maloobchodných jednotkách cez knižníc až do logistických centrách, pri pokladnici a aj v chladiarni a to všetko s ľahkým fyzickým vytvorením.
Zvyšuje produktivitu a efektivitu v Ipari prostredí, pričom znižuje náklady Vášho podnikania (TCO).

Skenovanie vysokovýkonného čiarového kódu

 (extra vzdialenosť, area imager) s agresívnými snímacími schopnosťami a vysokým rozlíšením (838*640 px) typ Granit 1911i rýchlo zaznamená údaje, tak pomáha pracujúcich, aby rýchlo a efektívne vedeli precovať. Granit 1911i vďaka lahko inštalovateľnej aplikácie plug-and-play a intuitívnemu užívatelskému vytvoreniu, čo nevyžaduje žiadne vzdelávanie. Ďalej ergonomické vytvorenie, Piros farba, hmotnosť, čo je len 300 gramov a vyrovnaná, kézi forma znižuje únavu používateľa.


Dlhšia životnosť, bezpečnejšie používanie

Honeywell Granit 1911i pri nepretržitého denného používania viackrát odolá voči pádu z výšky 1,5 metrov na betón. Tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu pomôže zachovať presnosť nasnímania čiarových kódov.

Skener je vybavený s integrovanými interfacemi a pripájačmi. {{ interface_list }} poskytuje univerzálnu kompatibilitu v záujme toho, aby novo zakúpený skener aj v budúcnosti vedel spolupracovať s každým systémom.

Z hľadiska operačného systému snímač čiarových kódov sa dá používať na systémy Android, IOS/OSX, Linux a Windows.

Honeywell spolahlivá kvalita

Keď vyberiete z rodiny produktov Granit 1911i model s číslom 1911I1DER-3USB, tak so zakúpením produktu Honeywell dostanete ďalšiu záruku prostredníctvom toho, že držíte v ruke taký prístroj na čítanie čiarových kódov, čo má vedúce postavenie na trhu, s čím denno denne vykonúvajú viac miliónov snímaní na celom svete. V ponuke Honeywell nájdete aj extra predĺženú záruku, čo zahŕňa jedinečné komplexné pokrytie 1911I1DER-3USB, čo sa rozširuje na fyzické opotrebenie, zlomenie a na iné zlyhania.


Nasledovná generácia v skenovaní 1 a 2 dimenziós

Rodina produktov Honeywell Granit 1911i s modelom 1911I1DER-3USB posunie čítanie 1 a 2 dimenziós čiarových kódov na ďalšiu úroveň, čo umožňuje rýchlejšie vykonávanie práce pracovníkov. Používatelia prakticky sú schopné nasnímať akýkolvek 1 a 2 dimenziós čiarový kód, vrátane typické čiarové kódy, ktoré sú vytlačené na papierové etikety, ďalej kódy z obrazovky tabletu alebo počítača, čo umožňuje lahké spracovanie vernostných kariet pre malo podnikatelov, alebo používanie mobilných kupónov.

Čiarové kódy sa dajú zaznamenať v ostrom uhle, takto snímanie je lahšie ako kedykolvek bolo. Vďaka tomu pracovníci trávia menej času s manévrovaním snímača a čiarových kódov, čo zvšuje produktivitu práce.

Pre Granit 1911i je dostupná dokovania stanica, iným menom kolísko, stojan, čo umožňuje používanie prezentačného režimu, takto môžete ulahčiť prácu kolegov a používanie prístroja. Skenovacia čiara, čo je zabudovaný na patentovanú technológiu   je dobre viditelná aj voľným okom, v slnečnom žiarení a pri nejasnom osvetlení.

Mobilizované, bezdrótové snímanie čiarových kódov

Bluetooth Vás oslobodí od zbytočných káblov, takto používatelia vedia vykonať svoju prácu flexibilne a bez obmedzení. Napokon prístroj má lepší výkon bez káblov, lepšiu spotrebu energie, čo garantuje nepretržité, bezproblémové napájanie a komunikáciu s príjmacím zariadením. Akumulátor má výborný výkon na čo výrobca poskytne 3 mesačnú záruku. Obslužná jednotka a dokovacia stanica je schopná komunikovať v otvorenom priestore zo vzdialenosti 100 metrov a mimo rozsahu ho viete používať v autimatickom režime \"BATCH\".

Dokovacia stanica je vybavená s integrovanými interfacemi a pripájačmi. USB, sériové (RS232), Bluetooth, Keyboard WedGE zabezpečuje univerzálnu kompatibilitu v záujme toho, aby zakúpený skener aj v budúcnosti vedel spolu pracovať s každým systémom.


Model snímača čiarového kódu 1911I1DER-3USB obsahuje nasledovné:
Honeywell Granit 1911i vonalkód olvasó, Bluetooth vonalkódolvasó, ipari, 1D, imager, nagy távolság, rezgés, multi-interfész (RS232, KBW, USB), IP65, csomagban: kábel (USB), kommunikációs dokkoló/töltő, szín: piros

Potrebujete pomoc pri výbere vhodného snímača čiarového kódu?
Prečítaje si našu spriavodcu Nákupu snímač čiarového kódu, alebo kontaktuje nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Kompatibilita

Extra opcia

 • Individuálna cena
  (0)
  1911I1DER-3USB
  5+ prac. dní

  Honeywell Granit 1911i handheld scanner, Bluetooth scanner, industry, 1D, imager, extended range, vibration, multi-interface (RS232, KBW, USB), IP65, incl.: cable (USB), charging/transmitter cradle, colour: red

 • Individuálna cena
  (0)
  1911IER-3
  5+ prac. dní

  Bluetooth scanner, industry, 2D, imager (extended range), vibration, range: 100 m, multi-interface (RS232, KBW, USB), IP65, order separately: interface cable, charging/transmitter cradle, colour: red

 • Individuálna cena
  (0)
  1911IER-3USB-5
  5+ prac. dní

  Bluetooth scanner, industry, 2D, imager (extended range), vibration, range: 100 m, multi-interface (RS232, KBW, USB), IP65, incl.: cable (USB), charging/transmitter cradle, colour: red

 • Individuálna cena
  (0)
  AP-100BT-07N
  5+ prac. dní

  Honeywell Access Point Class 1 Bluetooth, range: 100m, up to 7 scanners can be connected, multi-interface (RS-232/USB/KBW), please order separately: interface-cable, for Honeywell Granit 1911i

 • Individuálna cena
  (0)
  CBL-020-300-C00
  3-5 prac. dní

  Connection cable, RS232 (female), 5 V, length: 3 m, coiled, colour: black

 • Individuálna cena
  (0)
  CBL-120-300-C00
  5+ prac. dní

  Connection cable, RS232 (female), +/-12V signals, 3m, coiled, colour: black

 • Individuálna cena
  (0)
  CBL-320-300-C00
  5+ prac. dní

  Connection cable, RS232 (male), +/-12V, length: 3 m, coiled, colour: black

Datalogic Gryphon GM4400

Individuálna cena
(0)

Honeywell Xenon 1900 Color

Individuálna cena
(0)

Zebra DS3608

Individuálna cena
(0)

Honeywell Xenon 1902 Color

Individuálna cena
(0)

Datalogic PM9600

Individuálna cena
(0)

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Honeywell Granit 1911i” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti