0 hodnotenie
1910IER-3
3-5 prac. dní
Štandardná záruka: 36 mesiac

handheld scanner, industry, 2D, imager (extended range), vibration, multi-interface (RS232, KBW, USB), IP65, order separately: interface cable, colour: red

393,30
( Cena s DPH: 471,96 €)

3-5 praocvných dní

Hmotnosť prístroja
300 gramm
Používatelské prostredie
Ipari
Vytvorenie
Kézi
Farba
Piros

Snímanie čiarového kódu

Rozlíšenie
838*640 pixel
Snímacia vzdialenosť
2 mm
Optika
ER
Technológia (optika)
AI

Záruka
36

Extra opcia

Chladiareňské prostredie
 

Interface

KBW - Keyboard port
 
RS232 - Sériový port
 
USB - Univerzálny port
 

Kompatibilita

Windows
 

Súvisiace dokumenty

Honeywell Granit 1910i vonalkód olvasó datasheet Honeywell Granit 1910i vonalkód olvasó adatlap Vonalkód olvasó - Általános beüzemelési és használati útmutató

Snímač čiarových kódov Honeywell Granit 1910i

Honeywell Granit 1910i ponúka jednu vysokovýkonnú čítačku čiarových kódov za primeranú cenu, s 36 mesačnou zárukou. Granit 1910i zabezpečuje rýchle a spolahlivé snímanie od maloobchodných jednotkách cez knižníc až do logistických centrách, pri pokladnici a aj v chladiarni a to všetko s ľahkým fyzickým vytvorením.
Zvyšuje produktivitu a efektivitu v Ipari prostredí, pričom znižuje náklady Vášho podnikania (TCO).

Skenovanie vysokovýkonného čiarového kódu

 (extra vzdialenosť, area imager) s agresívnými snímacími schopnosťami a vysokým rozlíšením (838*640 px) typ Granit 1910i rýchlo zaznamená údaje, tak pomáha pracujúcich, aby rýchlo a efektívne vedeli precovať. Granit 1910i vďaka lahko inštalovateľnej aplikácie plug-and-play a intuitívnemu užívatelskému vytvoreniu, čo nevyžaduje žiadne vzdelávanie. Ďalej ergonomické vytvorenie, Piros farba, hmotnosť, čo je len 300 gramov a vyrovnaná, kézi forma znižuje únavu používateľa.


Dlhšia životnosť, bezpečnejšie používanie

Honeywell Granit 1910i pri nepretržitého denného používania viackrát odolá voči pádu z výšky 1,5 metrov na betón. Tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu pomôže zachovať presnosť nasnímania čiarových kódov.

Z hľadiska operačného systému snímač čiarových kódov sa dá používať na systémy Android, IOS/OSX, Linux a Windows.

Honeywell spolahlivá kvalita

Keď vyberiete z rodiny produktov Granit 1910i model s číslom 1910IER-3, tak so zakúpením produktu Honeywell dostanete ďalšiu záruku prostredníctvom toho, že držíte v ruke taký prístroj na čítanie čiarových kódov, čo má vedúce postavenie na trhu, s čím denno denne vykonúvajú viac miliónov snímaní na celom svete. V ponuke Honeywell nájdete aj extra predĺženú záruku, čo zahŕňa jedinečné komplexné pokrytie 1910IER-3, čo sa rozširuje na fyzické opotrebenie, zlomenie a na iné zlyhania.


Nasledovná generácia v skenovaní 1 a 2 dimenziós

Rodina produktov Honeywell Granit 1910i s modelom 1910IER-3 posunie čítanie 1 a 2 dimenziós čiarových kódov na ďalšiu úroveň, čo umožňuje rýchlejšie vykonávanie práce pracovníkov. Používatelia prakticky sú schopné nasnímať akýkolvek 1 a 2 dimenziós čiarový kód, vrátane typické čiarové kódy, ktoré sú vytlačené na papierové etikety, ďalej kódy z obrazovky tabletu alebo počítača, čo umožňuje lahké spracovanie vernostných kariet pre malo podnikatelov, alebo používanie mobilných kupónov.

Čiarové kódy sa dajú zaznamenať v ostrom uhle, takto snímanie je lahšie ako kedykolvek bolo. Vďaka tomu pracovníci trávia menej času s manévrovaním snímača a čiarových kódov, čo zvšuje produktivitu práce.

Model snímača čiarového kódu 1910IER-3 obsahuje nasledovné:
Honeywell Granit 1910iER vonalkódolvasó, Multi-interfész (RS232/USB/KBW), rezgő motor (csak olvasó)

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Honeywell Granit 1910i” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Potrebujete pomoc pri výbere vhodného snímača čiarového kódu?
Prečítaje si našu spriavodcu Nákupu snímač čiarového kódu, alebo kontaktuje nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Kompatibilita

Extra opcia