0 hodnotenie
1990IXR-3SER-R
5+ prac. dní
Štandardná záruka: 36 mesiac

Honeywell 1990i handheld scanner, 2D, imager (FlexRange), vibration, multi-interface (RS232, KBW, USB), IP65, IP67, incl.: cable (RS232)

460.00
( Cena s DPH: 552.00 €)

3-5 praocvných dní

Kompatibilita

Android
 
Windows
 

Extra opcia

Terč
 
Chladiareňské prostredie
 

Hmotnosť prístroja
320 gramm
Používatelské prostredie
Ipari
Vytvorenie
Kézi
Farba
Fekete, piros

Snímanie čiarového kódu

Rozlíšenie
1280*800 pixel
Snímacia vzdialenosť
837 mm
Optika
FR
Technológia (optika)
AI

Záruka
36

Interface

KBW - Keyboard port
 
RS232 - Sériový port
 
USB - Univerzálny port
 
Pripojenie USB-Com
 

Snímač čiarových kódov Honeywell 1990i

Honeywell 1990i ponúka jednu vysokovýkonnú čítačku čiarových kódov za primeranú cenu, s 36 mesačnou zárukou. 1990i zabezpečuje rýchle a spolahlivé snímanie od maloobchodných jednotkách cez knižníc až do logistických centrách, pri pokladnici a aj v chladiarni a to všetko s ľahkým fyzickým vytvorením.
Zvyšuje produktivitu a efektivitu v ipari prostredí, pričom znižuje náklady Vášho podnikania (TCO).

Skenovanie vysokovýkonného čiarového kódu

 (FR, area imager) s agresívnými snímacími schopnosťami a vysokým rozlíšením (1280*800 px) typ 1990i rýchlo zaznamená údaje, tak pomáha pracujúcich, aby rýchlo a efektívne vedeli precovať. 1990i vďaka lahko inštalovateľnej aplikácie plug-and-play a intuitívnemu užívatelskému vytvoreniu, čo nevyžaduje žiadne vzdelávanie. Ďalej ergonomické vytvorenie, fekete, piros farba, hmotnosť, čo je len 320 gramov a vyrovnaná, kézi forma znižuje únavu používateľa.


Dlhšia životnosť, bezpečnejšie používanie

Honeywell 1990i pri nepretržitého denného používania viackrát odolá voči pádu z výšky 1,5 metrov na betón. Tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu pomôže zachovať presnosť nasnímania čiarových kódov.

Z hľadiska operačného systému snímač čiarových kódov sa dá používať na systémy Android, IOS/OSX, Linux a Windows.

Honeywell spolahlivá kvalita

Keď vyberiete z rodiny produktov 1990i model s číslom 1990IXR-3SER-R, tak so zakúpením produktu Honeywell dostanete ďalšiu záruku prostredníctvom toho, že držíte v ruke taký prístroj na čítanie čiarových kódov, čo má vedúce postavenie na trhu, s čím denno denne vykonúvajú viac miliónov snímaní na celom svete. V ponuke Honeywell nájdete aj extra predĺženú záruku, čo zahŕňa jedinečné komplexné pokrytie 1990IXR-3SER-R, čo sa rozširuje na fyzické opotrebenie, zlomenie a na iné zlyhania.


Nasledovná generácia v skenovaní 1 a 2 dimenziós

Rodina produktov Honeywell 1990i s modelom 1990IXR-3SER-R posunie čítanie 1 a 2 dimenziós čiarových kódov na ďalšiu úroveň, čo umožňuje rýchlejšie vykonávanie práce pracovníkov. Používatelia prakticky sú schopné nasnímať akýkolvek 1 a 2 dimenziós čiarový kód, vrátane typické čiarové kódy, ktoré sú vytlačené na papierové etikety, ďalej kódy z obrazovky tabletu alebo počítača, čo umožňuje lahké spracovanie vernostných kariet pre malo podnikatelov, alebo používanie mobilných kupónov.

Čiarové kódy sa dajú zaznamenať v ostrom uhle, takto snímanie je lahšie ako kedykolvek bolo. Vďaka tomu pracovníci trávia menej času s manévrovaním snímača a čiarových kódov, čo zvšuje produktivitu práce.

Model snímača čiarového kódu 1990IXR-3SER-R obsahuje nasledovné:
Honeywell 1990i vonalkód olvasó, 2D, imager (FlexRange), rezgés, multi-interfész (RS232, KBW, USB), IP65, IP67, csomagban: kábel (RS232)

Potrebujete pomoc pri výbere vhodného snímača čiarového kódu?
Prečítaje si našu spriavodcu Nákupu snímač čiarového kódu, alebo kontaktuje nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Kompatibilita

Extra opcia

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Honeywell 1990i” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti