0 hodnotenie
TC210K-01B212-A6
Na objednávku
Štandardná záruka: 24 mesiac

Zebra TC21 portable data collection device, 2D, imager (SE4100), Cam (13MP, auto-focus), Push to talk, vibration, 12.7 cm (5), USB (type C), Bluetooth (BLE, class 5.0), Wi-Fi (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, 1280x720 pixels, Qualcomm 660, 1.8 GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android, IP67, Google Mobile Services, battery, 3100mAh, order separately: charging cable

387
( Pôvodná cena: 405 , Cena s DPH: 464,40 €)

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Akumulátor
 
S príslušenstvom je upraviteľný na pištolový
 
Kamera vpredu
 

Velkosť akumulátoru
3100 mAh
Typ napájania
Lithium-Ion
Externý RAM pamäť
4 GByte
Textový popis klávesnice
Érintőképernyős billentyűzet
Typ klávesnice
Érintő
Predná automatická a. fixná focus
Automata
Hmotnosť prístroja
236 gramm
Fyzická vytvorenie
Egyenes
Popis GSM
GSM: 850/900/1800/1900, UMTS: B1/B2/B3/B4/B5/B8/B9/B19, LTE-FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B19/B20/B28, LTE-TDD: B38//B40/B41, LTE: Category 6
Zadná automatická a. fixná focus
Automata
Zadný blesk
Igen
Popis prednej kamery
5 MPixel
Popis zadnej kamery
13 MPixel
Vytvorenie (ručné, na vozidlo, tablet)
Kézi
Komunikácia (online/offline)
Online
Externý Flash pamäť
64 GByte
Rozšírenie pamäte
32 GByte
Procesor
Qualcomm SnapdragonTM 660 octa-core, 1.8 GHz
Popis WiFi
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k; Wi-Fi™ certified; IPv4, IPv6, 1x1 MU-MIMO

Operačný systém

Android
 
Operačný systém
Android 10

Interface

Bluetooth
 
USB 3.0
 
USB C
 
WiFi
 

Záruka
12
Záruka na akumulátor
6

Rozlíšenie displeja
1280*720 pixel
Rozmery displeja
5 col
Textový popis displeja
5.0 in. color HD (1280*720); LED backlight; Corning® Gorilla® Glass

Snímanie čiarového kódu

Min. snímacia vzdialenosť (cm)
4,6 cm
Typ optiky
SE4710
Popis RFID
Vonalkód dekódolási technológia

Súvisiace dokumenty

Zebra TC21 accessories guide Zebra TC21 battlecard guide Zebra TC21 datasheet Zebra TC21 user guide Zebra TC21 quickstart guide Zebra TC21 mobil adatgyűjtő adatlap

Dátový terminál Zebra TC21

Prístroj Zebra TC21 je nová nasledujúca genreácia robustnej, vedúcej série mobilných terminálov, čo momentálne podporuje najznámejšie mobilné operačné systémy sveta. V oblasti prenosných mobilných prístrojov TC21 ponúka takú osvedčene dobrú technológiu s čím Vy a Vaši kolegovia si môžete stretnúť s najnovšími technológiami čítania čiarových kódov, modernými užívatelskými povrchmi a kategóriami nových firemných aplikácii na operačnom systéme Android 10. Dátový terminál TC21 bol vytvorený na celodenné obchodné používanie v najťažšom prostredí. Denno denne viac miliónov používatelov sa zúčastní v použití mobilných terminálov TC21, aby jednoduchšie a prosnejšie vedel riadiť zásoby v skladoch a spracovateľských závodoch, alebo iných oblastiach medzi akýchkoľvek poveternostných podmienok. Zebra TC21 je najnovší vývoj jedným najväčším svetovým výrobcom mobilných terminálov s vytvorením kézi a kialakitas-egyenes-forgo-pisztoly }}.

{ manufacturer_name }} zabezpečuje interaktívnu dotykovú technológiu pre prenosný mobilný PDA TC21, taký je napríklad Lithium-Ion šetriaci režim akumulátora 3100 mAh. Ak TC21 je umiestnený smerom hore na jednom porvchu, alebo ak nejaký čas nevníma pohyb - napríklad 2 minúty - tak automaticky prepne na šetriaci režim. Ak používatel si vezme do ruky prístroj a pokračuje v práci, napríklad chce pokračovať tam kde prestal, tak mobilný terminál umožňuje aj túto požiadavku. Údaje viete odoslať v rámci bezdrôtovej siete WiFi, Bluetooth, USB, USB, čo má výkon IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k; Wi-Fi™ certified; IPv4, IPv6, 1x1 MU-MIMO a pomáha používatelom pri prenose údajov s efektívnou anténou, aby proces práce bol ekvivalentný s drótovým telefónom, alebo stolovým počítačom.

Modernizovaná podpora Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k; Wi-Fi™ certified; IPv4, IPv6, 1x1 MU-MIMO ďalej zlepšuje výkon a bezpečnosť pripojenia Wi-Fi.

Ak sa bavíme o funkciách, tak najvhodnejší prístroj môže byť dátový terminál Zebra TC21, čo ponúka lahké ergonimické vytvorenie, velký dotykový displej (5 colos), ochranu IP67 vočii voed a prachu a bezpárový výkon snímania čiarových kódov.

Viac nie sú kompromisy vo vývíjania pre firemnú funkcionalitu - alebo pre firemné fungovanie. Ak si budujete na nový obchodový svet, tak po zakúpení si môžete dostať taký priemyselný dizajn, čo je v súlade so všetkými očakávaniami pracovníkov v záujme obchodných funkcii, dodávok energie a hmotnosti. Celková hmotnosť dátového terminálu je iba 236 gramov. Za podstatne nižšiu cenu a vela jedinečnými funkciami Zebra si môžete dostať taký dátový terminál, čo vlastne je bezpárový na trhu. {{ tipus }} je nová generácia firemných dotykových prenosných počítačov.

Vytvorte si jedinečné ikony rýchleho spustenia na 5 palcovom displeji s rozlíšením 1280*720 pixelov pre najčastejšie používané aplikácie a funcie prístroja, alebo pre skenery, kamery Első 5MP és hátsó 13MP kamera vakuval, auto fokusszal a obchoné aplikácie. Ďalej nevynechávajme ani služby telefónu, ako napríklad push-to-talk a textové správy.

Navýšte si produktivitu sTC21 s číslom modela TC210K-01B212-A6, čo ponúka najširšiu snímaciu flexibilitu v kategórii medzi mnohými skenovacími nastaveniami, aby ste vedeli zaznamenať žiadané údaje čo najrýchlejšie a najpresnejšie. Výrobca Zebra ponúka {{ garancia-ido-eszkoz }} mesačnú záruku na bežné opotrebovanie a zlyhanie zariadenia. Na batériu sa vzťahuje 6 mesačná záručná lehota.

Ďalšia gererácia TC21

Je dostupný s viac jadrovým Qualcomm SnapdragonTM 660 octa-core, 1.8 GHz procesorom, pamäťou 64 a RAM pamäťou 4, s čím TC21 zabezpečuje vhodný výkon pre aplikácie, ktoré chcete spustiť. Tento mobilný terminál je dobre vyvíjaný, optimalizovaný prístroj s mnohými funkciami. Jeho cieľom je, aby dosiahol výborný výkon aplikácii. Nezáleží na tom, že používatelia kolko aplikácii musia spustiť, dátový terminál má tú schopnosť, aby všetky vedel spustiť naraz.

Tím vývojárov Zebra kladie velký dôraz na lahkú ({{ netto-suly }} gramov) a vyrovnanú formu, s čím pomáha predchádzať proti únave rúk. Displej má 5 palcov, vysokú hustotu pixelov 1280*720 vďaka čomu lahko sa dá zobraziť grafické aplikácie. Táto kapacitná dotyková obrazovka môže byť známa, jednoduchá a flexibilná pre používatelov. Stačí len klepnúť na operáciu, 2co funguje aj vtedy ked máte vlhké ruky, rukavice, alebo stylus.

Displej má výbornú sčitatelnosť aj v exteriéri, aj pri silnom slnečnom žiarení alebo súmraku. Je vybavený s integrovanými interfacemi a prepínačmi, ako napríklad WiFi, Bluetooth, USB, USB, ktoré zabezpečujú univerzálnu kompatibilitu s každým systémom.

13 Mpixelová kamera umožňuje používatelovi, aby lahko vedeli vytvoriť proof dokumenty, potvrdenia o doručení a preprave.

Ozajstný skener čiarových kódov pre úspory v reálnom čase

Nezáleží na tom, že aké typy čiarových kódov používate počas Vášho podnikania, existuje jedna opcia, takzvaný vyhľadávací modul, čo zabezpečuje rýchle snímanie čiarových kódov - ak vtedy, ak kódy sú špinavé, poškodené, alebo sú zle vytlačené.

Mimoriadny rozsah TC21 umožňuje zaznamenanie čiarových kódov z 4,6 cm-ov až do 76,2 cm-ov.

je inteligentný spôsob snímania čiarových kódov v záujme výnimočného výkonu. Vie dekódovať obsah čiarového kódu prakticky z akéhokolvek porvchu, čo si vieme predstaviť.

Sú k dispozícii aj ďalšie možnosti pre tých podnikov, ktoré používajú nie len 1 dimenzionálne čiarové kódy (EAN, CODE128, atď.), ale aj priame 2D , NFC TAG snímanie.

Oblasť mimoriadneho snímania čiarových kódov a široký uhol zvýšuje flexibilitu aplikácie - používatelia môžu nasnímať čiarové kódy aj z blízka i z ďaleka.

Akumulátor Zebra, trvácne vytvorenie

Jedna plochá antikorózna svorka batérie nahrádza klasickú svorku v štýle pin, v ktorej jedna zlomená ihla zabrání poškodeniu. Nakolko prípojka je časť akumulátora, na miesto časti zariadenia dostanete novú prípojku, ak vymeníte batériu.
Používatelia závisia od prevádzkového času mobilného terminálu každú minútu pracovného dňa. Prístroj vďaka vymenitelného akumulátora vydrží až 14 hodinové aktívne používanie, tak zabezpečuje, aby mobilný terminál bol k dispozícii na najdlhšiu dobu aj do konca zmeny. Model s číslom produktu TC210K-01B212-A6 pomocou interným nízkovýkonným akumulátorom umožňuje výmenu hlavnej batérie bez toho, aby ste museli vypnúť zariadenie, alebo zatvárať otvorené aplikácie.


Viac konfigurácie dátového terminálu - Spoznajte najrôznejšie obchodné požiadavky

Doplnky, káble, dokovacie stanice, pištolové rukoväte a rôzne stylusy ulahčia používanie TC21 v akomkolvek pracovnom procese. Riadenie manažmentu je lahšie s používaním dokovacích staníc, prístroj jednoducho sa zobrazí na na pripojenom hostu, ako pripojenie klientského serveru. Dokovacie stanice s pripojením Ethernet môžu byť praktické v prípade centrálnej synchronizácie údajov s aplikáciami na pozadí. ďalej stojany používatelné vo vozidlách môžu byť ideálne pre prepravcov, technikov a v skladoch.

Výrobcovi Zebra záleží na podpore operačného systému

Výrobca garantuje priame bezpečnostné aktualizácie do 10 rokov od vydania na systém Android, naďalej schopnosť prechodu v budúcnosti medzi verziami Android.
Každodenné používanie ulahčujú mnohé nové funkcie, používatelia môžu spustiť viac aplikácii naraz. Medzi otvorenými aplikáciami stlačte tlačidlo flip a vyberte si medzi rôznými možnosťami.


Balík modelu dátového termiálu s císlom TC210K-01B212-A6 obsahuje nasledovné:
Zebra TC21 vállalati adatgyűjtő, 2D, imager (SE4100), Kamera (13MP, auto-focus), Push to talk, rezgés, 12.7 cm (5), USB (type C), Bluetooth (BLE, class 5.0), Wi-Fi (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, 1280x720 pixel, Qualcomm 660, 1.8 GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android, IP67, Google Mobile Services, akkumulátor, 3100mAh, külön kell rendelni: töltő kábel

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Zebra TC21” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Potrebujete pomoc pri výbere mobilného dátového terminálu?
Prečítajte si našu sprievodcu Nákupu dátového terminálu, alebo kontaktujte nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Operačný systém

Extra opcia

 • 350,0
  (0)
  TC210K-01D221-A6
  3-5 prac. dní

  Zebra TC21 portable data collection device, Cam (13MP, auto-focus), webcam, Push to talk, vibration, 12.7 cm (5), USB (type C), Bluetooth (BLE, class, class 5.0), Wi-Fi (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, 1280x720 pixels, Qualcomm 660, 1.8 GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android, IP54, Google Mobile Services, battery, 3000mAh, order separately: charging cable

 • 389,85
  (0)
  TC210K-01D241-A6
  3-5 prac. dní

  Zebra TC21 portable data collection device, Cam (13MP, auto-focus), webcam, Push to talk, vibration, 12.7 cm (5), USB (type C), Bluetooth (BLE, class 5.0), Wi-Fi (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, 1280x720 pixels, Qualcomm 660, 1.8 GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android, IP67, Google Mobile Services, battery, extended, 5300mAh, order separately: charging cable

 • 387 405
  (0)
  TC210K-01B212-A6
  Na objednávku

  Zebra TC21 portable data collection device, 2D, imager (SE4100), Cam (13MP, auto-focus), Push to talk, vibration, 12.7 cm (5), USB (type C), Bluetooth (BLE, class 5.0), Wi-Fi (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, 1280x720 pixels, Qualcomm 660, 1.8 GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android, IP67, Google Mobile Services, battery, 3100mAh, order separately: charging cable

 • 430,10
  (0)
  TC210K-01B232-A6
  Na objednávku

  Zebra TC21 portable data collection device, 2D, imager (SE4100), Cam (13MP, auto-focus), Push to talk, vibration, 12.7 cm (5), USB (type C), Bluetooth (BLE, class 5.0), Wi-Fi (802.11ac), NFC, Micro SD-Slot, 1280x720 pixels, Qualcomm 660, 1.8 GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android, IP67, Google Mobile Services, battery, extended, 5000mAh, order separately: charging cable

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti