0 hodnotenie
200566
5+ prac. dní
Štandardná záruka: 24 mesiac

Zebra R12 Tablet PC, 31.75 cm (12,5), capacitive, multi touch, Cam (8MP), front camera (2MP), USB (3.0), Wi-Fi (802.11ac), audio, HDMI, Micro SD-Slot, 1920x1080 pixels, Intel Core i7, 2,7GHz, RAM: 8 GB, SSD: 256 GB, Win 10, IP54, MIL-STD 810G, incl.: power supply unit, power cable, battery

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Akumulátor
 
Kamera vpredu
 
Používatelný v chladiarni
 

Velkosť akumulátoru
2750 mAh
Typ napájania
Lithium-Ion
Externý RAM pamäť
8 GByte
Textový popis klávesnice
Érintőképernyős billentyűzet
Typ klávesnice
Érintő
Popis prednej kamery
2 MPixel
Predná automatická a. fixná focus
Automata
Hmotnosť prístroja
1340 gramm
Fyzická vytvorenie
Tablet
Popis GSM
4G LTE with GNSS (GPS + GLONASS + Beidou)
Popis zadnej kamery
8 MPixel
Zadná automatická a. fixná focus
Automata
Zadný blesk
Igen
Vytvorenie (ručné, na vozidlo, tablet)
Tablet
Komunikácia (online/offline)
Online
Externý Flash pamäť
GByte
Rozšírenie pamäte
128 GByte
Procesor
Intel Core i5
Popis WiFi
Intel® Dual Band Wireless-AC 8260 Wi-Fi plus

Záruka
12
Záruka na akumulátor
6

Interface

HDMI
 
USB 3.0
 
WiFi
 

Rozlíšenie displeja
1920*1080 pixel
Rozmery displeja
12,5 col
Textový popis displeja
12.5” WVGA (1920 x 1080), színes kijelző

Operačný systém

Operačný systém
Windows 10 pro
Windows
 

Snímanie čiarového kódu

Typ optiky
Popis RFID
Vonalkód dekódolási technológia

Dátový terminál Zebra R12

Prístroj Zebra R12 je nová nasledujúca genreácia robustnej, vedúcej série mobilných terminálov, čo momentálne podporuje najznámejšie mobilné operačné systémy sveta. V oblasti prenosných mobilných prístrojov R12 ponúka takú osvedčene dobrú technológiu s čím Vy a Vaši kolegovia si môžete stretnúť s najnovšími technológiami čítania čiarových kódov, modernými užívatelskými povrchmi a kategóriami nových firemných aplikácii na operačnom systéme Windows 10 Pro. Dátový terminál R12 bol vytvorený na celodenné obchodné používanie v najťažšom prostredí. Denno denne viac miliónov používatelov sa zúčastní v použití mobilných terminálov R12, aby jednoduchšie a prosnejšie vedel riadiť zásoby v skladoch a spracovateľských závodoch, alebo iných oblastiach medzi akýchkoľvek poveternostných podmienok. Zebra R12 je najnovší vývoj jedným najväčším svetovým výrobcom mobilných terminálov s vytvorením tablet a kialakitas-egyenes-forgo-pisztoly }}.

{ manufacturer_name }} zabezpečuje interaktívnu dotykovú technológiu pre prenosný mobilný PDA R12, taký je napríklad Lithium-Ion šetriaci režim akumulátora 2750 mAh. Ak R12 je umiestnený smerom hore na jednom porvchu, alebo ak nejaký čas nevníma pohyb - napríklad 2 minúty - tak automaticky prepne na šetriaci režim. Ak používatel si vezme do ruky prístroj a pokračuje v práci, napríklad chce pokračovať tam kde prestal, tak mobilný terminál umožňuje aj túto požiadavku. Údaje viete odoslať v rámci bezdrôtovej siete WiFi, USB, HDMI, čo má výkon Intel® Dual Band Wireless-AC 8260 Wi-Fi plus a pomáha používatelom pri prenose údajov s efektívnou anténou, aby proces práce bol ekvivalentný s drótovým telefónom, alebo stolovým počítačom.

Modernizovaná podpora Wi-Fi Intel® Dual Band Wireless-AC 8260 Wi-Fi plus ďalej zlepšuje výkon a bezpečnosť pripojenia Wi-Fi.

Ak sa bavíme o funkciách, tak najvhodnejší prístroj môže byť dátový terminál Zebra R12, čo ponúka lahké ergonimické vytvorenie, velký dotykový displej (12,5 colos), ochranu IP54 vočii voed a prachu a bezpárový výkon snímania čiarových kódov.

Viac nie sú kompromisy vo vývíjania pre firemnú funkcionalitu - alebo pre firemné fungovanie. Ak si budujete na nový obchodový svet, tak po zakúpení si môžete dostať taký priemyselný dizajn, čo je v súlade so všetkými očakávaniami pracovníkov v záujme obchodných funkcii, dodávok energie a hmotnosti. Celková hmotnosť dátového terminálu je iba 1340 gramov. Za podstatne nižšiu cenu a vela jedinečnými funkciami Zebra si môžete dostať taký dátový terminál, čo vlastne je bezpárový na trhu. {{ tipus }} je nová generácia firemných dotykových prenosných počítačov.

Vytvorte si jedinečné ikony rýchleho spustenia na 12,5 palcovom displeji s rozlíšením 1920*1080 pixelov pre najčastejšie používané aplikácie a funcie prístroja, alebo pre skenery, kamery Első 2MP és hátsó 8MP kamera vakuval, auto fokusszal a obchoné aplikácie. Ďalej nevynechávajme ani služby telefónu, ako napríklad push-to-talk a textové správy.

Navýšte si produktivitu sR12 s číslom modela 200566, čo ponúka najširšiu snímaciu flexibilitu v kategórii medzi mnohými skenovacími nastaveniami, aby ste vedeli zaznamenať žiadané údaje čo najrýchlejšie a najpresnejšie. Výrobca Zebra ponúka {{ garancia-ido-eszkoz }} mesačnú záruku na bežné opotrebovanie a zlyhanie zariadenia. Na batériu sa vzťahuje 6 mesačná záručná lehota.

Ďalšia gererácia R12

Je dostupný s viac jadrovým Intel Core i5 procesorom, pamäťou a RAM pamäťou 8, s čím R12 zabezpečuje vhodný výkon pre aplikácie, ktoré chcete spustiť. Tento mobilný terminál je dobre vyvíjaný, optimalizovaný prístroj s mnohými funkciami. Jeho cieľom je, aby dosiahol výborný výkon aplikácii. Nezáleží na tom, že používatelia kolko aplikácii musia spustiť, dátový terminál má tú schopnosť, aby všetky vedel spustiť naraz.

Tím vývojárov Zebra kladie velký dôraz na lahkú ({{ netto-suly }} gramov) a vyrovnanú formu, s čím pomáha predchádzať proti únave rúk. Displej má 12,5 palcov, vysokú hustotu pixelov 1920*1080 vďaka čomu lahko sa dá zobraziť grafické aplikácie. Táto kapacitná dotyková obrazovka môže byť známa, jednoduchá a flexibilná pre používatelov. Stačí len klepnúť na operáciu, 2co funguje aj vtedy ked máte vlhké ruky, rukavice, alebo stylus.

Displej má výbornú sčitatelnosť aj v exteriéri, aj pri silnom slnečnom žiarení alebo súmraku. Je vybavený s integrovanými interfacemi a prepínačmi, ako napríklad WiFi, USB, HDMI, ktoré zabezpečujú univerzálnu kompatibilitu s každým systémom.

8 Mpixelová kamera umožňuje používatelovi, aby lahko vedeli vytvoriť proof dokumenty, potvrdenia o doručení a preprave.

Ozajstný skener čiarových kódov pre úspory v reálnom čase

Nezáleží na tom, že aké typy čiarových kódov používate počas Vášho podnikania, existuje jedna opcia, takzvaný vyhľadávací modul, čo zabezpečuje rýchle snímanie čiarových kódov - ak vtedy, ak kódy sú špinavé, poškodené, alebo sú zle vytlačené.

Mimoriadny rozsah R12 umožňuje zaznamenanie čiarových kódov z 0 cm-ov až do 0 cm-ov.

je inteligentný spôsob snímania čiarových kódov v záujme výnimočného výkonu. Vie dekódovať obsah čiarového kódu prakticky z akéhokolvek porvchu, čo si vieme predstaviť.

Sú k dispozícii aj ďalšie možnosti pre tých podnikov, ktoré používajú nie len 1 dimenzionálne čiarové kódy (EAN, CODE128, atď.), ale aj priame snímanie.

Oblasť mimoriadneho snímania čiarových kódov a široký uhol zvýšuje flexibilitu aplikácie - používatelia môžu nasnímať čiarové kódy aj z blízka i z ďaleka.

Akumulátor Zebra, trvácne vytvorenie

Jedna plochá antikorózna svorka batérie nahrádza klasickú svorku v štýle pin, v ktorej jedna zlomená ihla zabrání poškodeniu. Nakolko prípojka je časť akumulátora, na miesto časti zariadenia dostanete novú prípojku, ak vymeníte batériu.
Používatelia závisia od prevádzkového času mobilného terminálu každú minútu pracovného dňa. Prístroj vďaka vymenitelného akumulátora vydrží až 14 hodinové aktívne používanie, tak zabezpečuje, aby mobilný terminál bol k dispozícii na najdlhšiu dobu aj do konca zmeny. Model s číslom produktu 200566 pomocou interným nízkovýkonným akumulátorom umožňuje výmenu hlavnej batérie bez toho, aby ste museli vypnúť zariadenie, alebo zatvárať otvorené aplikácie.


Viac konfigurácie dátového terminálu - Spoznajte najrôznejšie obchodné požiadavky

Doplnky, káble, dokovacie stanice, pištolové rukoväte a rôzne stylusy ulahčia používanie R12 v akomkolvek pracovnom procese. Riadenie manažmentu je lahšie s používaním dokovacích staníc, prístroj jednoducho sa zobrazí na na pripojenom hostu, ako pripojenie klientského serveru. Dokovacie stanice s pripojením Ethernet môžu byť praktické v prípade centrálnej synchronizácie údajov s aplikáciami na pozadí. ďalej stojany používatelné vo vozidlách môžu byť ideálne pre prepravcov, technikov a v skladoch.

Ak vychádzame z operácií, že štandardné konfiguračné prístroje, ako mobilné služby (GMS) pochádzajú od Google. GMS je integrovaný programový balík zoskupené aplikácií Google, taký je napríklad Gmail a Google Maps. Zebra profesionálne konfiguračné prístroje dodáva bez GMS v záujme zvýšenia bazpečnosti Vášho obchodu alebo súkromia. Obidve konfigurácie sú na základe Android, Open Source (AOSP).

R12 je pripravený na zimu

Nakolko výrobca Zebra používa vstrekovanie počas výroby prístrojov, tak diely sa dá vytvoriť vopred počas formovania plastového krytu, čo zlepšuje spolahlivosť tesnenia a environmentálne osvedčenie.

Používajte dátový terminál Zebra R12 na ulahčenie chladiareňských, alebo nebezpečných operácií mrazu. R12 s ochranou IP54 je pripravený na každé používanie.
R12 každý deň zabezpečí spolahlivý výkon, či to je pád an betón, zamrazovanie, extrémna horúčava, prach alebo striekajúca kvapalina.


Balík modelu dátového termiálu s císlom 200566 obsahuje nasledovné:
Zebra R12 Tablet PC, 31.75 cm (12,5), kapacitív, multi touch, Kamera (8MP), előlapi kamera (2MP), USB (3.0), Wi-Fi (802.11ac), audio, HDMI, Micro SD-Slot, 1920x1080 pixel, Intel Core i7, 2,7GHz, RAM: 8 GB, SSD: 256 GB, Win 10, IP54, MIL-STD 810G, csomagban: tápegység, tápkábel, akkumulátor

Potrebujete pomoc pri výbere mobilného dátového terminálu?
Prečítajte si našu sprievodcu Nákupu dátového terminálu, alebo kontaktujte nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Operačný systém

Extra opcia

 • Individuálna cena
  (0)
  200391
  5+ prac. dní

  Zebra R12 Tablet PC, 31.75 cm (12,5), capacitive, multi touch, Cam (8MP), front camera (2MP), USB (3.0), Wi-Fi (802.11ac), audio, HDMI, 4G (LTE), Micro SD-Slot, 1920x1080 pixels, Intel Core i7, 2.8 GHz, RAM: 8 GB, SSD: 128 GB, Win 10, IP54, MIL-STD 810G, incl.: power supply unit, power cable, battery

 • Individuálna cena
  (0)
  200442
  5+ prac. dní

  Zebra R12 Tablet PC, 31.75 cm (12,5), capacitive, multi touch, GPS, Cam (8MP), front camera (2MP), USB (3.0), Wi-Fi (802.11ac), audio, HDMI, 4G (LTE), Micro SD-Slot, 1920x1080 pixels, Intel Celeron, 1.8 GHz, RAM: 4 GB, SSD: 128 GB, Win 10 Professional, IP54, MIL-STD 810G, incl.: power supply unit, power cable, battery

 • Individuálna cena
  (0)
  200491
  5+ prac. dní

  Zebra R12 Tablet PC, 31.75 cm (12,5), capacitive, multi touch, Cam (8MP), front camera (2MP), USB (3.0), Wi-Fi (802.11ac), audio, HDMI, Micro SD-Slot, 1920x1080 pixels, Intel Celeron, 1.8 GHz, RAM: 4 GB, SSD: 128 GB, Win 10, IP54, MIL-STD 810G, incl.: power supply unit, power cable, battery

 • Individuálna cena
  (0)
  200566
  5+ prac. dní

  Zebra R12 Tablet PC, 31.75 cm (12,5), capacitive, multi touch, Cam (8MP), front camera (2MP), USB (3.0), Wi-Fi (802.11ac), audio, HDMI, Micro SD-Slot, 1920x1080 pixels, Intel Core i7, 2,7GHz, RAM: 8 GB, SSD: 256 GB, Win 10, IP54, MIL-STD 810G, incl.: power supply unit, power cable, battery

 • Individuálna cena
  (0)
  300093
  5+ prac. dní

  Zebra Desktop dock, 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x Audio, 1x Ethernet, 1x RS-232, incl.: battery charging station 1 slot, power supply, power cord (EU), fits for: R12

 • Individuálna cena
  (0)
  300094
  5+ prac. dní

  Zebra Mobile docking station, incl.: battery charging station 1 slot, order separately: vehicle adapter, fits for: XR12

 • Individuálna cena
  (0)
  300097
  5+ prac. dní

  Zebra Desktop dock, 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x Audio, 1x Ethernet, 1x RS-232, incl.: battery charging station 1 slot, power supply, power cord (UK), fits for: R12

 • Individuálna cena
  (0)
  300100
  5+ prac. dní

  Zebra Industrial docking station, incl.: power supply (UK), fits for: XR12

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Zebra R12” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti