0 hodnotenie
MC330M-RL3HA2RW
5+ prac. dní
Štandardná záruka: 24 mesiac

Zebra MC3300, Stnd, Rotating Head, 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth, 1D Laser SE96x, 4.0" display, 38 Key, High Capacity Battery, Android , 2GB RAM/16GB ROM, RW

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Akumulátor
 
Fyzická klávesnica
 
Používatelný v chladiarni
 

Velkosť akumulátoru
5200 mAh
Typ napájania
Lithium-Ion
Externý RAM pamäť
2 GByte
Textový popis klávesnice
38 gombos billentyűzet háttérvilágítással
Typ klávesnice
Numerikus + funkció
Predná automatická a. fixná focus
Hmotnosť prístroja
375 gramm
Počet fyzických tlačidiel
38 gomb
Fyzická vytvorenie
Forgó fejes
Popis GSM
Zadná automatická a. fixná focus
Zadný blesk
Popis prednej kamery
MPixel
Popis zadnej kamery
MPixel
Vytvorenie (ručné, na vozidlo, tablet)
Kézi
Komunikácia (online/offline)
Online
Externý Flash pamäť
16 GByte
Rozšírenie pamäte
32 GByte
Procesor
Qualcomm 8056 1.8 GHz hexa-core 64 bit with power optimization
Popis WiFi
802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/w

Operačný systém

Android
 
Operačný systém
Android 7.x

Interface

Bluetooth
 
WiFi
 

Záruka
12
Záruka na akumulátor
3

Rozlíšenie displeja
480*800 pixel
Rozmery displeja
4,0 col
Textový popis displeja
4.0 inch capacitive; WVGA; color

Snímanie čiarového kódu

Min. snímacia vzdialenosť (cm)
3,05 cm
Snímacia vzdialenosť
518,16 cm
Typ optiky
SE965
Popis RFID
Vonalkód dekódolási technológia
LE

Dátový terminál Zebra MC3300

Prístroj Zebra MC3300 je nová nasledujúca genreácia robustnej, vedúcej série mobilných terminálov, čo momentálne podporuje najznámejšie mobilné operačné systémy sveta. V oblasti prenosných mobilných prístrojov MC3300 ponúka takú osvedčene dobrú technológiu s čím Vy a Vaši kolegovia si môžete stretnúť s najnovšími technológiami čítania čiarových kódov, modernými užívatelskými povrchmi a kategóriami nových firemných aplikácii na operačnom systéme Android 7.X. Dátový terminál MC3300 bol vytvorený na celodenné obchodné používanie v najťažšom prostredí. Denno denne viac miliónov používatelov sa zúčastní v použití mobilných terminálov MC3300, aby jednoduchšie a prosnejšie vedel riadiť zásoby v skladoch a spracovateľských závodoch, alebo iných oblastiach medzi akýchkoľvek poveternostných podmienok. Zebra MC3300 je najnovší vývoj jedným najväčším svetovým výrobcom mobilných terminálov s vytvorením kézi a kialakitas-egyenes-forgo-pisztoly }}.

{ manufacturer_name }} zabezpečuje interaktívnu dotykovú technológiu pre prenosný mobilný PDA MC3300, taký je napríklad Lithium-Ion šetriaci režim akumulátora 5200 mAh. Ak MC3300 je umiestnený smerom hore na jednom porvchu, alebo ak nejaký čas nevníma pohyb - napríklad 2 minúty - tak automaticky prepne na šetriaci režim. Ak používatel si vezme do ruky prístroj a pokračuje v práci, napríklad chce pokračovať tam kde prestal, tak mobilný terminál umožňuje aj túto požiadavku. Údaje viete odoslať v rámci bezdrôtovej siete WiFi, Bluetooth, čo má výkon 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/w a pomáha používatelom pri prenose údajov s efektívnou anténou, aby proces práce bol ekvivalentný s drótovým telefónom, alebo stolovým počítačom.

Modernizovaná podpora Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/w ďalej zlepšuje výkon a bezpečnosť pripojenia Wi-Fi.

Ak sa bavíme o funkciách, tak najvhodnejší prístroj môže byť dátový terminál Zebra MC3300, čo ponúka lahké ergonimické vytvorenie, velký dotykový displej (4,0 colos), ochranu IP54 vočii voed a prachu a bezpárový výkon snímania čiarových kódov.

Viac nie sú kompromisy vo vývíjania pre firemnú funkcionalitu - alebo pre firemné fungovanie. Ak si budujete na nový obchodový svet, tak po zakúpení si môžete dostať taký priemyselný dizajn, čo je v súlade so všetkými očakávaniami pracovníkov v záujme obchodných funkcii, dodávok energie a hmotnosti. Celková hmotnosť dátového terminálu je iba 375 gramov. Za podstatne nižšiu cenu a vela jedinečnými funkciami Zebra si môžete dostať taký dátový terminál, čo vlastne je bezpárový na trhu. {{ tipus }} je nová generácia firemných dotykových prenosných počítačov.

Vytvorte si jedinečné ikony rýchleho spustenia na 4,0 palcovom displeji s rozlíšením 480*800 pixelov pre najčastejšie používané aplikácie a funcie prístroja, alebo pre skenery, kamery a obchoné aplikácie. Ďalej nevynechávajme ani služby telefónu, ako napríklad push-to-talk a textové správy.

Navýšte si produktivitu sMC3300 s číslom modela MC330M-RL3HA2RW, čo ponúka najširšiu snímaciu flexibilitu v kategórii medzi mnohými skenovacími nastaveniami, aby ste vedeli zaznamenať žiadané údaje čo najrýchlejšie a najpresnejšie. Výrobca Zebra ponúka {{ garancia-ido-eszkoz }} mesačnú záruku na bežné opotrebovanie a zlyhanie zariadenia. Na batériu sa vzťahuje 3 mesačná záručná lehota.

Ďalšia gererácia MC3300

Je dostupný s viac jadrovým Qualcomm 8056 1.8 GHz hexa-core 64 bit with power optimization procesorom, pamäťou 16 a RAM pamäťou 2, s čím MC3300 zabezpečuje vhodný výkon pre aplikácie, ktoré chcete spustiť. Tento mobilný terminál je dobre vyvíjaný, optimalizovaný prístroj s mnohými funkciami. Jeho cieľom je, aby dosiahol výborný výkon aplikácii. Nezáleží na tom, že používatelia kolko aplikácii musia spustiť, dátový terminál má tú schopnosť, aby všetky vedel spustiť naraz.

Tím vývojárov Zebra kladie velký dôraz na lahkú ({{ netto-suly }} gramov) a vyrovnanú formu, s čím pomáha predchádzať proti únave rúk. Displej má 4,0 palcov, vysokú hustotu pixelov 480*800 vďaka čomu lahko sa dá zobraziť grafické aplikácie. Táto kapacitná dotyková obrazovka môže byť známa, jednoduchá a flexibilná pre používatelov. Stačí len klepnúť na operáciu, 2co funguje aj vtedy ked máte vlhké ruky, rukavice, alebo stylus.

Displej má výbornú sčitatelnosť aj v exteriéri, aj pri silnom slnečnom žiarení alebo súmraku. Je vybavený s integrovanými interfacemi a prepínačmi, ako napríklad WiFi, Bluetooth, ktoré zabezpečujú univerzálnu kompatibilitu s každým systémom.

Ozajstný skener čiarových kódov pre úspory v reálnom čase

Nezáleží na tom, že aké typy čiarových kódov používate počas Vášho podnikania, existuje jedna opcia, takzvaný vyhľadávací modul, čo zabezpečuje rýchle snímanie čiarových kódov - ak vtedy, ak kódy sú špinavé, poškodené, alebo sú zle vytlačené.

Mimoriadny rozsah MC3300 umožňuje zaznamenanie čiarových kódov z 3,05 cm-ov až do 518,16 cm-ov.

laser je inteligentný spôsob snímania čiarových kódov v záujme výnimočného výkonu. Vie dekódovať obsah čiarového kódu prakticky z akéhokolvek porvchu, čo si vieme predstaviť.

Sú k dispozícii aj ďalšie možnosti pre tých podnikov, ktoré používajú nie len 1 dimenzionálne čiarové kódy (EAN, CODE128, atď.), ale aj priame snímanie.

Oblasť mimoriadneho snímania čiarových kódov a široký uhol zvýšuje flexibilitu aplikácie - používatelia môžu nasnímať čiarové kódy aj z blízka i z ďaleka.

Akumulátor Zebra, trvácne vytvorenie

Jedna plochá antikorózna svorka batérie nahrádza klasickú svorku v štýle pin, v ktorej jedna zlomená ihla zabrání poškodeniu. Nakolko prípojka je časť akumulátora, na miesto časti zariadenia dostanete novú prípojku, ak vymeníte batériu.
Používatelia závisia od prevádzkového času mobilného terminálu každú minútu pracovného dňa. Prístroj vďaka vymenitelného akumulátora vydrží až 14 hodinové aktívne používanie, tak zabezpečuje, aby mobilný terminál bol k dispozícii na najdlhšiu dobu aj do konca zmeny. Model s číslom produktu MC330M-RL3HA2RW pomocou interným nízkovýkonným akumulátorom umožňuje výmenu hlavnej batérie bez toho, aby ste museli vypnúť zariadenie, alebo zatvárať otvorené aplikácie.


Viac konfigurácie dátového terminálu - Spoznajte najrôznejšie obchodné požiadavky

Doplnky, káble, dokovacie stanice, pištolové rukoväte a rôzne stylusy ulahčia používanie MC3300 v akomkolvek pracovnom procese. Riadenie manažmentu je lahšie s používaním dokovacích staníc, prístroj jednoducho sa zobrazí na na pripojenom hostu, ako pripojenie klientského serveru. Dokovacie stanice s pripojením Ethernet môžu byť praktické v prípade centrálnej synchronizácie údajov s aplikáciami na pozadí. ďalej stojany používatelné vo vozidlách môžu byť ideálne pre prepravcov, technikov a v skladoch.

MC3300 je pripravený na zimu

Nakolko výrobca Zebra používa vstrekovanie počas výroby prístrojov, tak diely sa dá vytvoriť vopred počas formovania plastového krytu, čo zlepšuje spolahlivosť tesnenia a environmentálne osvedčenie.

Používajte dátový terminál Zebra MC3300 na ulahčenie chladiareňských, alebo nebezpečných operácií mrazu. MC3300 s ochranou IP54 je pripravený na každé používanie.
MC3300 každý deň zabezpečí spolahlivý výkon, či to je pád an betón, zamrazovanie, extrémna horúčava, prach alebo striekajúca kvapalina.


Výrobcovi Zebra záleží na podpore operačného systému

Výrobca garantuje priame bezpečnostné aktualizácie do 10 rokov od vydania na systém Android, naďalej schopnosť prechodu v budúcnosti medzi verziami Android.
Každodenné používanie ulahčujú mnohé nové funkcie, používatelia môžu spustiť viac aplikácii naraz. Medzi otvorenými aplikáciami stlačte tlačidlo flip a vyberte si medzi rôznými možnosťami.


Balík modelu dátového termiálu s císlom MC330M-RL3HA2RW obsahuje nasledovné:
Zebra MC3300 adatgyűjtő, normál, forgó fejes, 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth, 1D Laser SE96x, 4.0" display, 38 Key, High Capacity Battery, Android , 2GB RAM/16GB ROM, RW

Potrebujete pomoc pri výbere mobilného dátového terminálu?
Prečítajte si našu sprievodcu Nákupu dátového terminálu, alebo kontaktujte nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Operačný systém

Extra opcia

 • Individuálna cena
  (0)
  MC330M-GL2HA2RW
  5+ prac. dní

  Zebra MC3300, Stnd, Gun, 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth, 1D Laser SE96x, 4.0

 • Individuálna cena
  (0)
  MC330M-GL3HA2RW
  5+ prac. dní

  Zebra MC3300, Stnd, Gun, 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth, 1D Laser SE96x, 4.0" display, 38 Key, High Capacity Battery, Android, 2GB RAM/16GB ROM, RW

 • Individuálna cena
  (0)
  MC330M-GL3HG2RW
  5+ prac. dní

  Zebra MC3300, Stnd, Gun, 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth, 1D Laser SE96x, 4.0" display, 38 Key, High Capacity Battery, Android GMS, 2GB RAM/16GB ROM, RW

 • Individuálna cena
  (0)
  MC330M-GL4HG2RW
  5+ prac. dní

  Zebra MC3300, Stnd, Gun, 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth, 1D Laser SE96x, 4.0