0 hodnotenie
201173
5+ prac. dní
Štandardná záruka: 24 mesiac

Zebra M60 portable data collection device, GPS, Cam (13MP), front camera (5MP), brightness: 550cd, USB (type C), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 4G (LTE), NFC, 1920x1200 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.0 GHz, RAM: 4 GB, 32 GB, Android (8.1), IP68, MIL-STD 810G, incl.: battery

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Akumulátor
 
Kamera vpredu
 
GPS - Lokalizácia
 
Karta GSM/SIM, telefonovanie
 

Velkosť akumulátoru
3040 mAh
Typ napájania
Lithium-Ion
Externý RAM pamäť
32 GByte
Textový popis klávesnice
Érintőképernyős billentyűzet
Typ klávesnice
Érintő
Popis prednej kamery
5 MPixel
Predná automatická a. fixná focus
Automata
Hmotnosť prístroja
369 gramm
Fyzická vytvorenie
Egyenes
Popis GSM
B2/B3/B5/B8(850/900/1800/1900
Popis zadnej kamery
13 MPixel
Zadná automatická a. fixná focus
Automata
Zadný blesk
Igen
Vytvorenie (ručné, na vozidlo, tablet)
Kézi
Komunikácia (online/offline)
Online
Externý Flash pamäť
128 GByte
Rozšírenie pamäte
128 GByte
Procesor
Qualcomm 8953 Octa-Core
Popis WiFi
802.11 a/b/g/n

Operačný systém

Android
 
Operačný systém
Android 8.0 oreo

Interface

Bluetooth
 
USB 3.0
 
USB C
 
WiFi
 

Záruka
12
Záruka na akumulátor
6

Rozlíšenie displeja
1920*1200 pixel
Rozmery displeja
6 col
Textový popis displeja
6" / 1920*1200 px

Snímanie čiarového kódu

Typ optiky
Popis RFID
Vonalkód dekódolási technológia

Dátový terminál Zebra M60

Prístroj Zebra M60 je nová nasledujúca genreácia robustnej, vedúcej série mobilných terminálov, čo momentálne podporuje najznámejšie mobilné operačné systémy sveta. V oblasti prenosných mobilných prístrojov M60 ponúka takú osvedčene dobrú technológiu s čím Vy a Vaši kolegovia si môžete stretnúť s najnovšími technológiami čítania čiarových kódov, modernými užívatelskými povrchmi a kategóriami nových firemných aplikácii na operačnom systéme Android 8.0 Oreo. Dátový terminál M60 bol vytvorený na celodenné obchodné používanie v najťažšom prostredí. Denno denne viac miliónov používatelov sa zúčastní v použití mobilných terminálov M60, aby jednoduchšie a prosnejšie vedel riadiť zásoby v skladoch a spracovateľských závodoch, alebo iných oblastiach medzi akýchkoľvek poveternostných podmienok. Zebra M60 je najnovší vývoj jedným najväčším svetovým výrobcom mobilných terminálov s vytvorením kézi a kialakitas-egyenes-forgo-pisztoly }}.

{ manufacturer_name }} zabezpečuje interaktívnu dotykovú technológiu pre prenosný mobilný PDA M60, taký je napríklad Lithium-Ion šetriaci režim akumulátora 3040 mAh. Ak M60 je umiestnený smerom hore na jednom porvchu, alebo ak nejaký čas nevníma pohyb - napríklad 2 minúty - tak automaticky prepne na šetriaci režim. Ak používatel si vezme do ruky prístroj a pokračuje v práci, napríklad chce pokračovať tam kde prestal, tak mobilný terminál umožňuje aj túto požiadavku. Údaje viete odoslať v rámci bezdrôtovej siete WiFi, Bluetooth, USB, USB, čo má výkon 802.11 a/b/g/n a pomáha používatelom pri prenose údajov s efektívnou anténou, aby proces práce bol ekvivalentný s drótovým telefónom, alebo stolovým počítačom.

Modernizovaná podpora Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ďalej zlepšuje výkon a bezpečnosť pripojenia Wi-Fi.

Ak sa bavíme o funkciách, tak najvhodnejší prístroj môže byť dátový terminál Zebra M60, čo ponúka lahké ergonimické vytvorenie, velký dotykový displej (6 colos), ochranu IP68 vočii voed a prachu a bezpárový výkon snímania čiarových kódov.

Viac nie sú kompromisy vo vývíjania pre firemnú funkcionalitu - alebo pre firemné fungovanie. Ak si budujete na nový obchodový svet, tak po zakúpení si môžete dostať taký priemyselný dizajn, čo je v súlade so všetkými očakávaniami pracovníkov v záujme obchodných funkcii, dodávok energie a hmotnosti. Celková hmotnosť dátového terminálu je iba 369 gramov. Za podstatne nižšiu cenu a vela jedinečnými funkciami Zebra si môžete dostať taký dátový terminál, čo vlastne je bezpárový na trhu. {{ tipus }} je nová generácia firemných dotykových prenosných počítačov.

Vytvorte si jedinečné ikony rýchleho spustenia na 6 palcovom displeji s rozlíšením 1920*1200 pixelov pre najčastejšie používané aplikácie a funcie prístroja, alebo pre skenery, kamery Első 5MP és hátsó 13MP kamera vakuval, auto fokusszal a obchoné aplikácie. Ďalej nevynechávajme ani služby telefónu, ako napríklad push-to-talk a textové správy.

Navýšte si produktivitu sM60 s číslom modela 201173, čo ponúka najširšiu snímaciu flexibilitu v kategórii medzi mnohými skenovacími nastaveniami, aby ste vedeli zaznamenať žiadané údaje čo najrýchlejšie a najpresnejšie. Výrobca Zebra ponúka {{ garancia-ido-eszkoz }} mesačnú záruku na bežné opotrebovanie a zlyhanie zariadenia. Na batériu sa vzťahuje 6 mesačná záručná lehota.

Ďalšia gererácia M60

Je dostupný s viac jadrovým Qualcomm 8953 Octa-Core procesorom, pamäťou 128 a RAM pamäťou 32, s čím M60 zabezpečuje vhodný výkon pre aplikácie, ktoré chcete spustiť. Tento mobilný terminál je dobre vyvíjaný, optimalizovaný prístroj s mnohými funkciami. Jeho cieľom je, aby dosiahol výborný výkon aplikácii. Nezáleží na tom, že používatelia kolko aplikácii musia spustiť, dátový terminál má tú schopnosť, aby všetky vedel spustiť naraz.

Tím vývojárov Zebra kladie velký dôraz na lahkú ({{ netto-suly }} gramov) a vyrovnanú formu, s čím pomáha predchádzať proti únave rúk. Displej má 6 palcov, vysokú hustotu pixelov 1920*1200 vďaka čomu lahko sa dá zobraziť grafické aplikácie. Táto kapacitná dotyková obrazovka môže byť známa, jednoduchá a flexibilná pre používatelov. Stačí len klepnúť na operáciu, 2co funguje aj vtedy ked máte vlhké ruky, rukavice, alebo stylus.

Displej má výbornú sčitatelnosť aj v exteriéri, aj pri silnom slnečnom žiarení alebo súmraku. Je vybavený s integrovanými interfacemi a prepínačmi, ako napríklad WiFi, Bluetooth, USB, USB, ktoré zabezpečujú univerzálnu kompatibilitu s každým systémom.

13 Mpixelová kamera umožňuje používatelovi, aby lahko vedeli vytvoriť proof dokumenty, potvrdenia o doručení a preprave.

Mobilitu napomáha to, ak dátový terminál obsahuje modul GSM, pomocou čoho jednoducho môžete uskutočniť telefonické hovory, napokon používať ako firemný mobilný telefón. Technológia redukcie hluku zabezpečí, aby volajúci počuli všetky slová na oboch koncoch linky - bez ohladu na velkosť hluku pozadia.

Medzi modulmi smartfónov už dobre poznáme modul GPS, čo obsahuje aj  dátový terminál M60, pomocou čoho lahko môžete sledovať cestu prístroja a zaznamenať dôležité informácie o lokalizácii.

Ozajstný skener čiarových kódov pre úspory v reálnom čase

Nezáleží na tom, že aké typy čiarových kódov používate počas Vášho podnikania, existuje jedna opcia, takzvaný vyhľadávací modul, čo zabezpečuje rýchle snímanie čiarových kódov - ak vtedy, ak kódy sú špinavé, poškodené, alebo sú zle vytlačené.

Mimoriadny rozsah M60 umožňuje zaznamenanie čiarových kódov z 0 cm-ov až do 0 cm-ov.

je inteligentný spôsob snímania čiarových kódov v záujme výnimočného výkonu. Vie dekódovať obsah čiarového kódu prakticky z akéhokolvek porvchu, čo si vieme predstaviť.

Sú k dispozícii aj ďalšie možnosti pre tých podnikov, ktoré používajú nie len 1 dimenzionálne čiarové kódy (EAN, CODE128, atď.), ale aj priame NFC TAG snímanie.

Oblasť mimoriadneho snímania čiarových kódov a široký uhol zvýšuje flexibilitu aplikácie - používatelia môžu nasnímať čiarové kódy aj z blízka i z ďaleka.

Akumulátor Zebra, trvácne vytvorenie

Jedna plochá antikorózna svorka batérie nahrádza klasickú svorku v štýle pin, v ktorej jedna zlomená ihla zabrání poškodeniu. Nakolko prípojka je časť akumulátora, na miesto časti zariadenia dostanete novú prípojku, ak vymeníte batériu.
Používatelia závisia od prevádzkového času mobilného terminálu každú minútu pracovného dňa. Prístroj vďaka vymenitelného akumulátora vydrží až 14 hodinové aktívne používanie, tak zabezpečuje, aby mobilný terminál bol k dispozícii na najdlhšiu dobu aj do konca zmeny. Model s číslom produktu 201173 pomocou interným nízkovýkonným akumulátorom umožňuje výmenu hlavnej batérie bez toho, aby ste museli vypnúť zariadenie, alebo zatvárať otvorené aplikácie.


Viac konfigurácie dátového terminálu - Spoznajte najrôznejšie obchodné požiadavky

Doplnky, káble, dokovacie stanice, pištolové rukoväte a rôzne stylusy ulahčia používanie M60 v akomkolvek pracovnom procese. Riadenie manažmentu je lahšie s používaním dokovacích staníc, prístroj jednoducho sa zobrazí na na pripojenom hostu, ako pripojenie klientského serveru. Dokovacie stanice s pripojením Ethernet môžu byť praktické v prípade centrálnej synchronizácie údajov s aplikáciami na pozadí. ďalej stojany používatelné vo vozidlách môžu byť ideálne pre prepravcov, technikov a v skladoch.

Ak vychádzame z operácií, že štandardné konfiguračné prístroje, ako mobilné služby (GMS) pochádzajú od Google. GMS je integrovaný programový balík zoskupené aplikácií Google, taký je napríklad Gmail a Google Maps. Zebra profesionálne konfiguračné prístroje dodáva bez GMS v záujme zvýšenia bazpečnosti Vášho obchodu alebo súkromia. Obidve konfigurácie sú na základe Android, Open Source (AOSP).

Výrobcovi Zebra záleží na podpore operačného systému

Výrobca garantuje priame bezpečnostné aktualizácie do 10 rokov od vydania na systém Android, naďalej schopnosť prechodu v budúcnosti medzi verziami Android.
Každodenné používanie ulahčujú mnohé nové funkcie, používatelia môžu spustiť viac aplikácii naraz. Medzi otvorenými aplikáciami stlačte tlačidlo flip a vyberte si medzi rôznými možnosťami.


Balík modelu dátového termiálu s císlom 201173 obsahuje nasledovné:
Zebra M60 vállalati adatgyűjtő, GPS, Kamera (13MP), előlapi kamera (5MP), fényerősség: 550cd, USB (type C), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 4G (LTE), NFC, 1920x1200 pixel, Qualcomm Octa Core, 2.0 GHz, RAM: 4 GB, 32 GB, Android (8.1), IP68, MIL-STD 810G, csomagban: akkumulátor

Potrebujete pomoc pri výbere mobilného dátového terminálu?
Prečítajte si našu sprievodcu Nákupu dátového terminálu, alebo kontaktujte nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Operačný systém

Extra opcia

  • Individuálna cena
    (0)
    201173
    5+ prac. dní

    Zebra M60 portable data collection device, GPS, Cam (13MP), front camera (5MP), brightness: 550cd, USB (type C), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 4G (LTE), NFC, 1920x1200 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.0 GHz, RAM: 4 GB, 32 GB, Android (8.1), IP68, MIL-STD 810G, incl.: battery

Zebra EC55

Individuálna cena
(0)

Datalogic Memor 20

Individuálna cena
(0)

Zebra TC56

Individuálna cena
(0)

Zebra M60

Individuálna cena
(0)

Datalogic Axist

Individuálna cena
(0)

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “ Zebra M60” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti