0 hodnotenie
210062
Na objednávku
Štandardná záruka: 36 mesiac

Zebra L10 Tablet PC, 25,7cm (10,1), capacitive, multi touch, micro SD-Slot, fingerprint reader, Cam (3MP), front camera (2MP), brightness: 500cd, USB (3.0, type B, type C), Ethernet, Wi-Fi (802.11ac), audio, HDMI, NFC, Micro SD-Slot, 1920x1200 pixels, Intel Pentium N4200, 1,1 GHz, RAM: 8 GB, SSD: 128 GB, Win 10 Professional, IP65, MIL-STD 810G, incl.: power supply unit, power cable (EU), battery

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Akumulátor
 
Kamera vpredu
 

Velkosť akumulátoru
3600 mAh
Typ napájania
Lithium-Ion, 36 WHr, Input Voltage: 12-20V, AC Adapter: 19V
Externý RAM pamäť
16 GByte
Textový popis klávesnice
Érintőképernyős billentyűzet
Typ klávesnice
Érintő
Popis prednej kamery
5 MPixel
Predná automatická a. fixná focus
Automata
Hmotnosť prístroja
1200 gramm
Fyzická vytvorenie
Tablet
Popis GSM
Popis zadnej kamery
13 MPixel
Zadná automatická a. fixná focus
Automata
Zadný blesk
Igen
Vytvorenie (ručné, na vozidlo, tablet)
Tablet
Komunikácia (online/offline)
Online
Externý Flash pamäť
0.128 GByte
Rozšírenie pamäte
128 GByte
Procesor
Intel Core i5, 1,7GHz
Popis WiFi
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/w; Wi-Fi™ certified; IPv4, IPv6, 2x2 MU-MIMO

Interface

Bluetooth
 
HDMI
 
USB 2.0
 
USB 3.0
 
USB C
 
WiFi
 

Záruka
36
Záruka na akumulátor
6

Rozlíšenie displeja
1920*1200 pixel
Rozmery displeja
10,1 col
Textový popis displeja
10.1 col, 2K felbontás, WUXGA 1920x1200 (16:10)

Operačný systém

Operačný systém
Windows 10 pro
Windows
 

Snímanie čiarového kódu

Typ optiky
Popis RFID
Vonalkód dekódolási technológia

Súvisiace dokumenty

Zebra L10 tablet specification sheet Zebra L10 mobil adatgyűjtő adatlap Zebra Xplore L10 tablet accessories guide

Dátový terminál Zebra L10

Prístroj Zebra L10 je nová nasledujúca genreácia robustnej, vedúcej série mobilných terminálov, čo momentálne podporuje najznámejšie mobilné operačné systémy sveta. V oblasti prenosných mobilných prístrojov L10 ponúka takú osvedčene dobrú technológiu s čím Vy a Vaši kolegovia si môžete stretnúť s najnovšími technológiami čítania čiarových kódov, modernými užívatelskými povrchmi a kategóriami nových firemných aplikácii na operačnom systéme Windows 10 Pro. Dátový terminál L10 bol vytvorený na celodenné obchodné používanie v najťažšom prostredí. Denno denne viac miliónov používatelov sa zúčastní v použití mobilných terminálov L10, aby jednoduchšie a prosnejšie vedel riadiť zásoby v skladoch a spracovateľských závodoch, alebo iných oblastiach medzi akýchkoľvek poveternostných podmienok. Zebra L10 je najnovší vývoj jedným najväčším svetovým výrobcom mobilných terminálov s vytvorením tablet a kialakitas-egyenes-forgo-pisztoly }}.

{ manufacturer_name }} zabezpečuje interaktívnu dotykovú technológiu pre prenosný mobilný PDA L10, taký je napríklad Lithium-Ion, 36 WHr, Input Voltage: 12-20V, AC Adapter: 19V šetriaci režim akumulátora 3600 mAh. Ak L10 je umiestnený smerom hore na jednom porvchu, alebo ak nejaký čas nevníma pohyb - napríklad 2 minúty - tak automaticky prepne na šetriaci režim. Ak používatel si vezme do ruky prístroj a pokračuje v práci, napríklad chce pokračovať tam kde prestal, tak mobilný terminál umožňuje aj túto požiadavku. Údaje viete odoslať v rámci bezdrôtovej siete WiFi, Bluetooth, USB, USB, USB, HDMI, čo má výkon IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/w; Wi-Fi™ certified; IPv4, IPv6, 2x2 MU-MIMO a pomáha používatelom pri prenose údajov s efektívnou anténou, aby proces práce bol ekvivalentný s drótovým telefónom, alebo stolovým počítačom.

Modernizovaná podpora Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/w; Wi-Fi™ certified; IPv4, IPv6, 2x2 MU-MIMO ďalej zlepšuje výkon a bezpečnosť pripojenia Wi-Fi.

Ak sa bavíme o funkciách, tak najvhodnejší prístroj môže byť dátový terminál Zebra L10, čo ponúka lahké ergonimické vytvorenie, velký dotykový displej (10,1 colos), ochranu IP65 vočii voed a prachu a bezpárový výkon snímania čiarových kódov.

Viac nie sú kompromisy vo vývíjania pre firemnú funkcionalitu - alebo pre firemné fungovanie. Ak si budujete na nový obchodový svet, tak po zakúpení si môžete dostať taký priemyselný dizajn, čo je v súlade so všetkými očakávaniami pracovníkov v záujme obchodných funkcii, dodávok energie a hmotnosti. Celková hmotnosť dátového terminálu je iba 1200 gramov. Za podstatne nižšiu cenu a vela jedinečnými funkciami Zebra si môžete dostať taký dátový terminál, čo vlastne je bezpárový na trhu. {{ tipus }} je nová generácia firemných dotykových prenosných počítačov.

Vytvorte si jedinečné ikony rýchleho spustenia na 10,1 palcovom displeji s rozlíšením 1920*1200 pixelov pre najčastejšie používané aplikácie a funcie prístroja, alebo pre skenery, kamery Hátsó 13 MP kamera, vakuval a obchoné aplikácie. Ďalej nevynechávajme ani služby telefónu, ako napríklad push-to-talk a textové správy.

Navýšte si produktivitu sL10 s číslom modela 210062, čo ponúka najširšiu snímaciu flexibilitu v kategórii medzi mnohými skenovacími nastaveniami, aby ste vedeli zaznamenať žiadané údaje čo najrýchlejšie a najpresnejšie. Výrobca Zebra ponúka {{ garancia-ido-eszkoz }} mesačnú záruku na bežné opotrebovanie a zlyhanie zariadenia. Na batériu sa vzťahuje 6 mesačná záručná lehota.

Ďalšia gererácia L10

Je dostupný s viac jadrovým Intel Core i5, 1,7GHz procesorom, pamäťou 0.128 a RAM pamäťou 16, s čím L10 zabezpečuje vhodný výkon pre aplikácie, ktoré chcete spustiť. Tento mobilný terminál je dobre vyvíjaný, optimalizovaný prístroj s mnohými funkciami. Jeho cieľom je, aby dosiahol výborný výkon aplikácii. Nezáleží na tom, že používatelia kolko aplikácii musia spustiť, dátový terminál má tú schopnosť, aby všetky vedel spustiť naraz.

Tím vývojárov Zebra kladie velký dôraz na lahkú ({{ netto-suly }} gramov) a vyrovnanú formu, s čím pomáha predchádzať proti únave rúk. Displej má 10,1 palcov, vysokú hustotu pixelov 1920*1200 vďaka čomu lahko sa dá zobraziť grafické aplikácie. Táto kapacitná dotyková obrazovka môže byť známa, jednoduchá a flexibilná pre používatelov. Stačí len klepnúť na operáciu, 2co funguje aj vtedy ked máte vlhké ruky, rukavice, alebo stylus.

Displej má výbornú sčitatelnosť aj v exteriéri, aj pri silnom slnečnom žiarení alebo súmraku. Je vybavený s integrovanými interfacemi a prepínačmi, ako napríklad WiFi, Bluetooth, USB, USB, USB, HDMI, ktoré zabezpečujú univerzálnu kompatibilitu s každým systémom.

13 Mpixelová kamera umožňuje používatelovi, aby lahko vedeli vytvoriť proof dokumenty, potvrdenia o doručení a preprave.

Ozajstný skener čiarových kódov pre úspory v reálnom čase

Nezáleží na tom, že aké typy čiarových kódov používate počas Vášho podnikania, existuje jedna opcia, takzvaný vyhľadávací modul, čo zabezpečuje rýchle snímanie čiarových kódov - ak vtedy, ak kódy sú špinavé, poškodené, alebo sú zle vytlačené.

Mimoriadny rozsah L10 umožňuje zaznamenanie čiarových kódov z 0 cm-ov až do 0 cm-ov.

je inteligentný spôsob snímania čiarových kódov v záujme výnimočného výkonu. Vie dekódovať obsah čiarového kódu prakticky z akéhokolvek porvchu, čo si vieme predstaviť.

Sú k dispozícii aj ďalšie možnosti pre tých podnikov, ktoré používajú nie len 1 dimenzionálne čiarové kódy (EAN, CODE128, atď.), ale aj priame NFC TAG snímanie.

Oblasť mimoriadneho snímania čiarových kódov a široký uhol zvýšuje flexibilitu aplikácie - používatelia môžu nasnímať čiarové kódy aj z blízka i z ďaleka.

Akumulátor Zebra, trvácne vytvorenie

Jedna plochá antikorózna svorka batérie nahrádza klasickú svorku v štýle pin, v ktorej jedna zlomená ihla zabrání poškodeniu. Nakolko prípojka je časť akumulátora, na miesto časti zariadenia dostanete novú prípojku, ak vymeníte batériu.
Používatelia závisia od prevádzkového času mobilného terminálu každú minútu pracovného dňa. Prístroj vďaka vymenitelného akumulátora vydrží až 14 hodinové aktívne používanie, tak zabezpečuje, aby mobilný terminál bol k dispozícii na najdlhšiu dobu aj do konca zmeny. Model s číslom produktu 210062 pomocou interným nízkovýkonným akumulátorom umožňuje výmenu hlavnej batérie bez toho, aby ste museli vypnúť zariadenie, alebo zatvárať otvorené aplikácie.


Viac konfigurácie dátového terminálu - Spoznajte najrôznejšie obchodné požiadavky

Doplnky, káble, dokovacie stanice, pištolové rukoväte a rôzne stylusy ulahčia používanie L10 v akomkolvek pracovnom procese. Riadenie manažmentu je lahšie s používaním dokovacích staníc, prístroj jednoducho sa zobrazí na na pripojenom hostu, ako pripojenie klientského serveru. Dokovacie stanice s pripojením Ethernet môžu byť praktické v prípade centrálnej synchronizácie údajov s aplikáciami na pozadí. ďalej stojany používatelné vo vozidlách môžu byť ideálne pre prepravcov, technikov a v skladoch.

Balík modelu dátového termiálu s císlom 210062 obsahuje nasledovné:
Zebra L10 Tablet PC, 25,7cm (10,1), kapacitív, multi touch, micro SD-Slot, ujjlenyomat olvasó, Kamera (3MP), előlapi kamera (2MP), fényerősség: 500cd, USB (3.0, type B, type C), Ethernet, Wi-Fi (802.11ac), audio, HDMI, NFC, Micro SD-Slot, 1920x1200 pixel, Intel Pentium N4200, 1,1 GHz, RAM: 8 GB, SSD: 128 GB, Win 10 Professional, IP65, MIL-STD 810G, csomagban: tápegység, tápkábel (EU), akkumulátor

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Zebra L10” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Potrebujete pomoc pri výbere mobilného dátového terminálu?
Prečítajte si našu sprievodcu Nákupu dátového terminálu, alebo kontaktujte nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Operačný systém

Extra opcia

 • 1 621,95
  (0)
  RTL10B1-A1AS0X0000A6
  3-5 prac. dní

  Zebra XSLATE L10 Tablet PC, 25,7cm (10,1''), GPS, Cam (13MP), front camera (5MP), brightness: 500cd, Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, 4G (LTE), NFC, Micro SD-Slot, 1920x1200 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, eMMC: 64 GB, Android (8.1), IP65, incl.: battery

 • 1 785,95
  (0)
  RTL10B1-B1AS0X0000A6
  Na objednávku

  Zebra L10 Tablet PC, 25,7cm (10,1), GPS, Cam (13MP), front camera (5MP), brightness: 1000cd, Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, 4G (LTE), NFC, Micro SD-Slot, 1920x1200 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, eMMC: 64 GB, Android (8.1), IP65, incl.: power supply unit, power cable, battery

 • 1 845,75
  (0)
  RTL10B1-B1AS0P0000A6
  3-5 prac. dní

  Zebra L10 Tablet PC, 25,7cm (10,1), GPS, Cam (13MP), front camera (5MP), pass Through, brightness: 1000cd, Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, 4G (LTE), NFC, Micro SD-Slot, 1920x1200 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, eMMC: 64 GB, Android (8.1), IP65, incl.: power supply unit, power cable, battery

 • 1 906,70
  (0)
  RTL10B1-A4AS0X0000A6
  3-5 prac. dní

  Zebra L10 Tablet PC, 25,7cm (10,1), GPS, Cam (13MP), front camera (5MP), brightness: 500cd, Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, 4G (LTE), NFC, Micro SD-Slot, 1920x1200 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 8 GB, eMMC: 128 GB, Android (8.1), IP65, incl.: power supply unit, power cable, battery

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti