0 hodnotenie
EDA51K-0-B931SQGRK
5+ prac. dní
Štandardná záruka: 24 mesiac

Honeywell Scanpal EDA51K mobil pda, WLAN, 3G/32G, 13MP camera, N6703 engine, 13MP camera, Android with GMS, 4000 mah battery, ROW

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Akumulátor
 
S príslušenstvom je upraviteľný na pištolový
 
Fyzická klávesnica
 
GPS - Lokalizácia
 

Velkosť akumulátoru
4000 mAh
Typ napájania
4000 mAh @ 3.8 V
Externý RAM pamäť
3 GB GByte
Textový popis klávesnice
26 gombos numerikus billentyűzet
Typ klávesnice
Numerikus
Popis prednej kamery
MPixel
Predná automatická a. fixná focus
Hmotnosť prístroja
300 gramm
Počet fyzických tlačidiel
26 gomb
Fyzická vytvorenie
Egyenes
Popis GSM
Band1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 7/ 8/ 9/ 12/ 13/ 17/19/20/ 25/ 26/ 28/30/66
Popis zadnej kamery
13 MPixel
Zadná automatická a. fixná focus
Automata
Zadný blesk
Igen
Vytvorenie (ručné, na vozidlo, tablet)
Kézi
Komunikácia (online/offline)
Online
Externý Flash pamäť
32 GByte
Rozšírenie pamäte
32 GByte
Procesor
Qualcomm 1.8 GHz octa-core
Popis WiFi
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac radio, Wi-Fi certified 802.11 a/b/g/n/ac

Operačný systém

Android
 
Operačný systém
Android 10

Interface

Bluetooth
 
USB 2.0
 
USB C
 
WiFi
 

Záruka
12
Záruka na akumulátor
6

Rozlíšenie displeja
480*800 pixel
Rozmery displeja
4,0 col
Textový popis displeja
10,6 cm

Snímanie čiarového kódu

Snímacia vzdialenosť
800 c,
Min. snímacia vzdialenosť (cm)
39 cm
Typ optiky
N6703
Popis RFID
Vonalkód dekódolási technológia
AI

Dátový terminál Honeywell EDA51K

Prístroj Honeywell EDA51K je nová nasledujúca genreácia robustnej, vedúcej série mobilných terminálov, čo momentálne podporuje najznámejšie mobilné operačné systémy sveta. V oblasti prenosných mobilných prístrojov EDA51K ponúka takú osvedčene dobrú technológiu s čím Vy a Vaši kolegovia si môžete stretnúť s najnovšími technológiami čítania čiarových kódov, modernými užívatelskými povrchmi a kategóriami nových firemných aplikácii na operačnom systéme Android 10. Dátový terminál EDA51K bol vytvorený na celodenné obchodné používanie v najťažšom prostredí. Denno denne viac miliónov používatelov sa zúčastní v použití mobilných terminálov EDA51K, aby jednoduchšie a prosnejšie vedel riadiť zásoby v skladoch a spracovateľských závodoch, alebo iných oblastiach medzi akýchkoľvek poveternostných podmienok. Honeywell EDA51K je najnovší vývoj jedným najväčším svetovým výrobcom mobilných terminálov s vytvorením kézi a kialakitas-egyenes-forgo-pisztoly }}.

{ manufacturer_name }} zabezpečuje interaktívnu dotykovú technológiu pre prenosný mobilný PDA EDA51K, taký je napríklad 4000 mAh @ 3.8 V šetriaci režim akumulátora 4000 mAh. Ak EDA51K je umiestnený smerom hore na jednom porvchu, alebo ak nejaký čas nevníma pohyb - napríklad 2 minúty - tak automaticky prepne na šetriaci režim. Ak používatel si vezme do ruky prístroj a pokračuje v práci, napríklad chce pokračovať tam kde prestal, tak mobilný terminál umožňuje aj túto požiadavku. Údaje viete odoslať v rámci bezdrôtovej siete WiFi, Bluetooth, USB, USB, čo má výkon IEEE 802.11 a/b/g/n/ac radio, Wi-Fi certified 802.11 a/b/g/n/ac a pomáha používatelom pri prenose údajov s efektívnou anténou, aby proces práce bol ekvivalentný s drótovým telefónom, alebo stolovým počítačom.

Modernizovaná podpora Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac radio, Wi-Fi certified 802.11 a/b/g/n/ac ďalej zlepšuje výkon a bezpečnosť pripojenia Wi-Fi.

Ak sa bavíme o funkciách, tak najvhodnejší prístroj môže byť dátový terminál Honeywell EDA51K, čo ponúka lahké ergonimické vytvorenie, velký dotykový displej (4,0 colos), ochranu IP65 vočii voed a prachu a bezpárový výkon snímania čiarových kódov.

Viac nie sú kompromisy vo vývíjania pre firemnú funkcionalitu - alebo pre firemné fungovanie. Ak si budujete na nový obchodový svet, tak po zakúpení si môžete dostať taký priemyselný dizajn, čo je v súlade so všetkými očakávaniami pracovníkov v záujme obchodných funkcii, dodávok energie a hmotnosti. Celková hmotnosť dátového terminálu je iba 300 gramov. Za podstatne nižšiu cenu a vela jedinečnými funkciami Honeywell si môžete dostať taký dátový terminál, čo vlastne je bezpárový na trhu. {{ tipus }} je nová generácia firemných dotykových prenosných počítačov.

Vytvorte si jedinečné ikony rýchleho spustenia na 4,0 palcovom displeji s rozlíšením 480*800 pixelov pre najčastejšie používané aplikácie a funcie prístroja, alebo pre skenery, kamery Hátsó 13 MP kamera, autofókusz a obchoné aplikácie. Ďalej nevynechávajme ani služby telefónu, ako napríklad push-to-talk a textové správy.

Navýšte si produktivitu sEDA51K s číslom modela EDA51K-0-B931SQGRK, čo ponúka najširšiu snímaciu flexibilitu v kategórii medzi mnohými skenovacími nastaveniami, aby ste vedeli zaznamenať žiadané údaje čo najrýchlejšie a najpresnejšie. Výrobca Honeywell ponúka {{ garancia-ido-eszkoz }} mesačnú záruku na bežné opotrebovanie a zlyhanie zariadenia. Na batériu sa vzťahuje 6 mesačná záručná lehota.

Ďalšia gererácia EDA51K

Je dostupný s viac jadrovým Qualcomm 1.8 GHz octa-core procesorom, pamäťou 32 a RAM pamäťou 3 GB, s čím EDA51K zabezpečuje vhodný výkon pre aplikácie, ktoré chcete spustiť. Tento mobilný terminál je dobre vyvíjaný, optimalizovaný prístroj s mnohými funkciami. Jeho cieľom je, aby dosiahol výborný výkon aplikácii. Nezáleží na tom, že používatelia kolko aplikácii musia spustiť, dátový terminál má tú schopnosť, aby všetky vedel spustiť naraz.

Tím vývojárov Honeywell kladie velký dôraz na lahkú ({{ netto-suly }} gramov) a vyrovnanú formu, s čím pomáha predchádzať proti únave rúk. Displej má 4,0 palcov, vysokú hustotu pixelov 480*800 vďaka čomu lahko sa dá zobraziť grafické aplikácie. Táto kapacitná dotyková obrazovka môže byť známa, jednoduchá a flexibilná pre používatelov. Stačí len klepnúť na operáciu, 2co funguje aj vtedy ked máte vlhké ruky, rukavice, alebo stylus.

Displej má výbornú sčitatelnosť aj v exteriéri, aj pri silnom slnečnom žiarení alebo súmraku. Je vybavený s integrovanými interfacemi a prepínačmi, ako napríklad WiFi, Bluetooth, USB, USB, ktoré zabezpečujú univerzálnu kompatibilitu s každým systémom.

13 Mpixelová kamera umožňuje používatelovi, aby lahko vedeli vytvoriť proof dokumenty, potvrdenia o doručení a preprave.

Medzi modulmi smartfónov už dobre poznáme modul GPS, čo obsahuje aj  dátový terminál EDA51K, pomocou čoho lahko môžete sledovať cestu prístroja a zaznamenať dôležité informácie o lokalizácii.

Ozajstný skener čiarových kódov pre úspory v reálnom čase

Nezáleží na tom, že aké typy čiarových kódov používate počas Vášho podnikania, existuje jedna opcia, takzvaný vyhľadávací modul, čo zabezpečuje rýchle snímanie čiarových kódov - ak vtedy, ak kódy sú špinavé, poškodené, alebo sú zle vytlačené.

Mimoriadny rozsah EDA51K umožňuje zaznamenanie čiarových kódov z 39 cm-ov až do 800 cm-ov.

area imager je inteligentný spôsob snímania čiarových kódov v záujme výnimočného výkonu. Vie dekódovať obsah čiarového kódu prakticky z akéhokolvek porvchu, čo si vieme predstaviť.

Sú k dispozícii aj ďalšie možnosti pre tých podnikov, ktoré používajú nie len 1 dimenzionálne čiarové kódy (EAN, CODE128, atď.), ale aj priame 2D snímanie.

Oblasť mimoriadneho snímania čiarových kódov a široký uhol zvýšuje flexibilitu aplikácie - používatelia môžu nasnímať čiarové kódy aj z blízka i z ďaleka.

Inteligentné kamery tretej generácie neboli vyvíjané pre dekódovanie čiarových kódov - preto dátový terminál EDA51K zabezpečí tú istú technológiu, čo denno denn používa aj väčšina svetového maloobchodu. Ihneď a jednoducho môžete vyhotoviť fotografie o elektronických alebo vytlačených čiarových kódoch medzi akýmikolvek podmienkami. Naďalej môže byť praktický výber aj vtedy, ak úloha vyžaduje, aby ste zaznamenali čiarové kódy vo zväzkoch alebo hromadne.

Akumulátor Honeywell, trvácne vytvorenie

Jedna plochá antikorózna svorka batérie nahrádza klasickú svorku v štýle pin, v ktorej jedna zlomená ihla zabrání poškodeniu. Nakolko prípojka je časť akumulátora, na miesto časti zariadenia dostanete novú prípojku, ak vymeníte batériu.
Používatelia závisia od prevádzkového času mobilného terminálu každú minútu pracovného dňa. Prístroj vďaka vymenitelného akumulátora vydrží až 14 hodinové aktívne používanie, tak zabezpečuje, aby mobilný terminál bol k dispozícii na najdlhšiu dobu aj do konca zmeny. Model s číslom produktu EDA51K-0-B931SQGRK pomocou interným nízkovýkonným akumulátorom umožňuje výmenu hlavnej batérie bez toho, aby ste museli vypnúť zariadenie, alebo zatvárať otvorené aplikácie.


Viac konfigurácie dátového terminálu - Spoznajte najrôznejšie obchodné požiadavky

Doplnky, káble, dokovacie stanice, pištolové rukoväte a rôzne stylusy ulahčia používanie EDA51K v akomkolvek pracovnom procese. Riadenie manažmentu je lahšie s používaním dokovacích staníc, prístroj jednoducho sa zobrazí na na pripojenom hostu, ako pripojenie klientského serveru. Dokovacie stanice s pripojením Ethernet môžu byť praktické v prípade centrálnej synchronizácie údajov s aplikáciami na pozadí. ďalej stojany používatelné vo vozidlách môžu byť ideálne pre prepravcov, technikov a v skladoch.

Ak vychádzame z operácií, že štandardné konfiguračné prístroje, ako mobilné služby (GMS) pochádzajú od Google. GMS je integrovaný programový balík zoskupené aplikácií Google, taký je napríklad Gmail a Google Maps. Honeywell profesionálne konfiguračné prístroje dodáva bez GMS v záujme zvýšenia bazpečnosti Vášho obchodu alebo súkromia. Obidve konfigurácie sú na základe Android, Open Source (AOSP).

Výrobcovi Honeywell záleží na podpore operačného systému

Výrobca garantuje priame bezpečnostné aktualizácie do 10 rokov od vydania na systém Android, naďalej schopnosť prechodu v budúcnosti medzi verziami Android.
Každodenné používanie ulahčujú mnohé nové funkcie, používatelia môžu spustiť viac aplikácii naraz. Medzi otvorenými aplikáciami stlačte tlačidlo flip a vyberte si medzi rôznými možnosťami.


Balík modelu dátového termiálu s císlom EDA51K-0-B931SQGRK obsahuje nasledovné:
Honeywell Scanpal EDA51K adatgyűjtő, WLAN, 3G/32G, 13MP camera, N6703 engine, 13MP camera, Android with GMS, 4000 mah battery, ROW

Potrebujete pomoc pri výbere mobilného dátového terminálu?
Prečítajte si našu sprievodcu Nákupu dátového terminálu, alebo kontaktujte nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Operačný systém

Extra opcia

 • Individuálna cena
  (0)
  EDA51K-0-B931SQGRK
  5+ prac. dní

  Honeywell Scanpal EDA51K mobil pda, WLAN, 3G/32G, 13MP camera, N6703 engine, 13MP camera, Android with GMS, 4000 mah battery, ROW

 • Individuálna cena
  (0)
  EDA51K-1-B961SQGRK
  5+ prac. dní

  Honeywell Scanpal EDA51K mobil pda, WWAN, 4G/64G, 13MP camera, N6703 engine, 13MP camera, Android with GMS, 4000 mah battery, ROW

 • Individuálna cena
  (0)
  EDA51K-0-B961SQGRK
  5+ prac. dní

  Honeywell Scanpal EDA51K mobil pda, WLAN, 4G/64G, 13MP camera, N6703 engine, 13MP camera, Android with GMS, 4000 mah battery, ROW

 • Individuálna cena
  (0)
  EDA51K-1-B931SQGRK
  5+ prac. dní

  Honeywell Scanpal EDA51K mobil pda, WWAN, 3G/32G, 13MP camera, N6703 engine, 13MP camera, Android with GMS, 4000 mah battery, ROW

Zebra EC30

Individuálna cena
(0)

Honeywell EDA51K

Individuálna cena
(0)

Zebra TC21

Individuálna cena
(0)

Zebra MC2700

Individuálna cena
(0)

Zebra MC2200

Individuálna cena
(0)

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Honeywell EDA51K” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti