0 hodnotenie
943500029
5+ prac. dní
Štandardná záruka: 24 mesiac

Datalogic Skorpio X5 portable data collection device, 2D, imager (standard range), keypad (28 keys, numeric), pistol grip, Green Spot, 10,9cm (4,3), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, Qualcomm 660, 2.2GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android (10), protection class: IP65, incl.: cable (USB), battery, extended, 6150mAh, hand-strap

3-5 praocvných dní

Extra opcia

Akumulátor
 
S príslušenstvom je upraviteľný na pištolový
 
Fyzická klávesnica
 
Používatelný v chladiarni
 

Velkosť akumulátoru
6150 mAh
Typ napájania
Lithium-Ion
Externý RAM pamäť
3 GByte
Textový popis klávesnice
28 gombos numerikus billentyűzet
Typ klávesnice
Numerikus
Popis prednej kamery
MPixel
Predná automatická a. fixná focus
Hmotnosť prístroja
488 gramm
Počet fyzických tlačidiel
28 gomb
Fyzická vytvorenie
Pisztoly
Popis GSM
Popis zadnej kamery
MPixel
Zadná automatická a. fixná focus
Zadný blesk
Vytvorenie (ručné, na vozidlo, tablet)
Kézi
Komunikácia (online/offline)
Online
Externý Flash pamäť
32 GByte
Rozšírenie pamäte
32 GByte
Procesor
Qualcomm SD660 Octa-core 2.2 GHz
Popis WiFi
EEE 802.11 a/b/g/n/ac and 802.11 d/e/h/i/k/r/v/w/mc

Operačný systém

Android
 
Operačný systém
Android 10

Interface

Bluetooth
 
USB 3.0
 
USB C
 
WiFi
 

Záruka
12
Záruka na akumulátor
6

Rozlíšenie displeja
800*480 pixel
Rozmery displeja
4,3 col
Textový popis displeja
4,3 in. WVGA (800 x 480), LCD; színes kijelző

Snímanie čiarového kódu

Snímacia vzdialenosť
74 c,
Min. snímacia vzdialenosť (cm)
4 cm
Typ optiky
Popis RFID
Vonalkód dekódolási technológia
AI

Dátový terminál Datalogic Skorpio X5

Prístroj Datalogic Skorpio X5 je nová nasledujúca genreácia robustnej, vedúcej série mobilných terminálov, čo momentálne podporuje najznámejšie mobilné operačné systémy sveta. V oblasti prenosných mobilných prístrojov Skorpio X5 ponúka takú osvedčene dobrú technológiu s čím Vy a Vaši kolegovia si môžete stretnúť s najnovšími technológiami čítania čiarových kódov, modernými užívatelskými povrchmi a kategóriami nových firemných aplikácii na operačnom systéme Android 10. Dátový terminál Skorpio X5 bol vytvorený na celodenné obchodné používanie v najťažšom prostredí. Denno denne viac miliónov používatelov sa zúčastní v použití mobilných terminálov Skorpio X5, aby jednoduchšie a prosnejšie vedel riadiť zásoby v skladoch a spracovateľských závodoch, alebo iných oblastiach medzi akýchkoľvek poveternostných podmienok. Datalogic Skorpio X5 je najnovší vývoj jedným najväčším svetovým výrobcom mobilných terminálov s vytvorením kézi a kialakitas-egyenes-forgo-pisztoly }}.

{ manufacturer_name }} zabezpečuje interaktívnu dotykovú technológiu pre prenosný mobilný PDA Skorpio X5, taký je napríklad Lithium-Ion šetriaci režim akumulátora 6150 mAh. Ak Skorpio X5 je umiestnený smerom hore na jednom porvchu, alebo ak nejaký čas nevníma pohyb - napríklad 2 minúty - tak automaticky prepne na šetriaci režim. Ak používatel si vezme do ruky prístroj a pokračuje v práci, napríklad chce pokračovať tam kde prestal, tak mobilný terminál umožňuje aj túto požiadavku. Údaje viete odoslať v rámci bezdrôtovej siete WiFi, Bluetooth, USB, USB, čo má výkon EEE 802.11 a/b/g/n/ac and 802.11 d/e/h/i/k/r/v/w/mc a pomáha používatelom pri prenose údajov s efektívnou anténou, aby proces práce bol ekvivalentný s drótovým telefónom, alebo stolovým počítačom.

Modernizovaná podpora Wi-Fi EEE 802.11 a/b/g/n/ac and 802.11 d/e/h/i/k/r/v/w/mc ďalej zlepšuje výkon a bezpečnosť pripojenia Wi-Fi.

Ak sa bavíme o funkciách, tak najvhodnejší prístroj môže byť dátový terminál Datalogic Skorpio X5, čo ponúka lahké ergonimické vytvorenie, velký dotykový displej (4,3 colos), ochranu IP65 vočii voed a prachu a bezpárový výkon snímania čiarových kódov.

Viac nie sú kompromisy vo vývíjania pre firemnú funkcionalitu - alebo pre firemné fungovanie. Ak si budujete na nový obchodový svet, tak po zakúpení si môžete dostať taký priemyselný dizajn, čo je v súlade so všetkými očakávaniami pracovníkov v záujme obchodných funkcii, dodávok energie a hmotnosti. Celková hmotnosť dátového terminálu je iba 488 gramov. Za podstatne nižšiu cenu a vela jedinečnými funkciami Datalogic si môžete dostať taký dátový terminál, čo vlastne je bezpárový na trhu. {{ tipus }} je nová generácia firemných dotykových prenosných počítačov.

Vytvorte si jedinečné ikony rýchleho spustenia na 4,3 palcovom displeji s rozlíšením 800*480 pixelov pre najčastejšie používané aplikácie a funcie prístroja, alebo pre skenery, kamery a obchoné aplikácie. Ďalej nevynechávajme ani služby telefónu, ako napríklad push-to-talk a textové správy.

Navýšte si produktivitu sSkorpio X5 s číslom modela 943500029, čo ponúka najširšiu snímaciu flexibilitu v kategórii medzi mnohými skenovacími nastaveniami, aby ste vedeli zaznamenať žiadané údaje čo najrýchlejšie a najpresnejšie. Výrobca Datalogic ponúka {{ garancia-ido-eszkoz }} mesačnú záruku na bežné opotrebovanie a zlyhanie zariadenia. Na batériu sa vzťahuje 6 mesačná záručná lehota.

Ďalšia gererácia Skorpio X5

Je dostupný s viac jadrovým Qualcomm SD660 Octa-core 2.2 GHz procesorom, pamäťou 32 a RAM pamäťou 3, s čím Skorpio X5 zabezpečuje vhodný výkon pre aplikácie, ktoré chcete spustiť. Tento mobilný terminál je dobre vyvíjaný, optimalizovaný prístroj s mnohými funkciami. Jeho cieľom je, aby dosiahol výborný výkon aplikácii. Nezáleží na tom, že používatelia kolko aplikácii musia spustiť, dátový terminál má tú schopnosť, aby všetky vedel spustiť naraz.

Tím vývojárov Datalogic kladie velký dôraz na lahkú ({{ netto-suly }} gramov) a vyrovnanú formu, s čím pomáha predchádzať proti únave rúk. Displej má 4,3 palcov, vysokú hustotu pixelov 800*480 vďaka čomu lahko sa dá zobraziť grafické aplikácie. Táto kapacitná dotyková obrazovka môže byť známa, jednoduchá a flexibilná pre používatelov. Stačí len klepnúť na operáciu, 2co funguje aj vtedy ked máte vlhké ruky, rukavice, alebo stylus.

Displej má výbornú sčitatelnosť aj v exteriéri, aj pri silnom slnečnom žiarení alebo súmraku. Je vybavený s integrovanými interfacemi a prepínačmi, ako napríklad WiFi, Bluetooth, USB, USB, ktoré zabezpečujú univerzálnu kompatibilitu s každým systémom.

Ozajstný skener čiarových kódov pre úspory v reálnom čase

Nezáleží na tom, že aké typy čiarových kódov používate počas Vášho podnikania, existuje jedna opcia, takzvaný vyhľadávací modul, čo zabezpečuje rýchle snímanie čiarových kódov - ak vtedy, ak kódy sú špinavé, poškodené, alebo sú zle vytlačené.

Mimoriadny rozsah Skorpio X5 umožňuje zaznamenanie čiarových kódov z 4 cm-ov až do 74 cm-ov.

area imager je inteligentný spôsob snímania čiarových kódov v záujme výnimočného výkonu. Vie dekódovať obsah čiarového kódu prakticky z akéhokolvek porvchu, čo si vieme predstaviť.

Sú k dispozícii aj ďalšie možnosti pre tých podnikov, ktoré používajú nie len 1 dimenzionálne čiarové kódy (EAN, CODE128, atď.), ale aj priame 2D , NFC TAG snímanie.

Oblasť mimoriadneho snímania čiarových kódov a široký uhol zvýšuje flexibilitu aplikácie - používatelia môžu nasnímať čiarové kódy aj z blízka i z ďaleka.

Inteligentné kamery tretej generácie neboli vyvíjané pre dekódovanie čiarových kódov - preto dátový terminál Skorpio X5 zabezpečí tú istú technológiu, čo denno denn používa aj väčšina svetového maloobchodu. Ihneď a jednoducho môžete vyhotoviť fotografie o elektronických alebo vytlačených čiarových kódoch medzi akýmikolvek podmienkami. Naďalej môže byť praktický výber aj vtedy, ak úloha vyžaduje, aby ste zaznamenali čiarové kódy vo zväzkoch alebo hromadne.

Akumulátor Datalogic, trvácne vytvorenie

Jedna plochá antikorózna svorka batérie nahrádza klasickú svorku v štýle pin, v ktorej jedna zlomená ihla zabrání poškodeniu. Nakolko prípojka je časť akumulátora, na miesto časti zariadenia dostanete novú prípojku, ak vymeníte batériu.
Používatelia závisia od prevádzkového času mobilného terminálu každú minútu pracovného dňa. Prístroj vďaka vymenitelného akumulátora vydrží až 14 hodinové aktívne používanie, tak zabezpečuje, aby mobilný terminál bol k dispozícii na najdlhšiu dobu aj do konca zmeny. Model s číslom produktu 943500029 pomocou interným nízkovýkonným akumulátorom umožňuje výmenu hlavnej batérie bez toho, aby ste museli vypnúť zariadenie, alebo zatvárať otvorené aplikácie.


Viac konfigurácie dátového terminálu - Spoznajte najrôznejšie obchodné požiadavky

Doplnky, káble, dokovacie stanice, pištolové rukoväte a rôzne stylusy ulahčia používanie Skorpio X5 v akomkolvek pracovnom procese. Riadenie manažmentu je lahšie s používaním dokovacích staníc, prístroj jednoducho sa zobrazí na na pripojenom hostu, ako pripojenie klientského serveru. Dokovacie stanice s pripojením Ethernet môžu byť praktické v prípade centrálnej synchronizácie údajov s aplikáciami na pozadí. ďalej stojany používatelné vo vozidlách môžu byť ideálne pre prepravcov, technikov a v skladoch.

Ak vychádzame z operácií, že štandardné konfiguračné prístroje, ako mobilné služby (GMS) pochádzajú od Google. GMS je integrovaný programový balík zoskupené aplikácií Google, taký je napríklad Gmail a Google Maps. Datalogic profesionálne konfiguračné prístroje dodáva bez GMS v záujme zvýšenia bazpečnosti Vášho obchodu alebo súkromia. Obidve konfigurácie sú na základe Android, Open Source (AOSP).

Skorpio X5 je pripravený na zimu

Nakolko výrobca Datalogic používa vstrekovanie počas výroby prístrojov, tak diely sa dá vytvoriť vopred počas formovania plastového krytu, čo zlepšuje spolahlivosť tesnenia a environmentálne osvedčenie.

Používajte dátový terminál Datalogic Skorpio X5 na ulahčenie chladiareňských, alebo nebezpečných operácií mrazu. Skorpio X5 s ochranou IP65 je pripravený na každé používanie.
Skorpio X5 každý deň zabezpečí spolahlivý výkon, či to je pád an betón, zamrazovanie, extrémna horúčava, prach alebo striekajúca kvapalina.


Výrobcovi Datalogic záleží na podpore operačného systému

Výrobca garantuje priame bezpečnostné aktualizácie do 10 rokov od vydania na systém Android, naďalej schopnosť prechodu v budúcnosti medzi verziami Android.
Každodenné používanie ulahčujú mnohé nové funkcie, používatelia môžu spustiť viac aplikácii naraz. Medzi otvorenými aplikáciami stlačte tlačidlo flip a vyberte si medzi rôznými možnosťami.


Balík modelu dátového termiálu s císlom 943500029 obsahuje nasledovné:
Datalogic Skorpio X5 vállalati adatgyűjtő, 2D, imager (normál távolság), billentyűzet (28 gomb, numerikus), pisztolynyél, Green Spot, 10,9cm (4,3), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, Qualcomm 660, 2.2GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android (10), IP-védettség: IP65, csomagban: kábel (USB), akkumulátor, nagy méretű, 6150mAh, csuklópánt

Potrebujete pomoc pri výbere mobilného dátového terminálu?
Prečítajte si našu sprievodcu Nákupu dátového terminálu, alebo kontaktujte nás na jedných z našich kontaktov!
Načítava
×

Snímanie čiarového kódu

Interface

Operačný systém

Extra opcia

 • Individuálna cena
  (0)
  943500001
  5+ prac. dní

  Datalogic Skorpio X5 portable data collection device, 1D, imager, keypad (28 keys, numeric), Green Spot, 10,9cm (4,3), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, Qualcomm 660, 2.2GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android (10), protection class: IP65, incl.: cable (USB), battery, 3500 mAh, hand-strap

 • Individuálna cena
  (0)
  943500002
  5+ prac. dní

  Datalogic Skorpio X5 portable data collection device, 1D, imager, keypad (38 keys, Functional Numeric), Green Spot, 10,9cm (4,3), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, Qualcomm 660, 2.2GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android (10), protection class: IP65, incl.: cable (USB), battery, 3500 mAh, hand-strap

 • Individuálna cena
  (0)
  943500003
  5+ prac. dní

  Datalogic Skorpio X5 portable data collection device, 1D, imager, keypad (47 keys, alphanumeric), Green Spot, 10,9cm (4,3), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, Qualcomm 660, 2.2GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android (10), protection class: IP65, incl.: cable (USB), battery, 3500 mAh, hand-strap

 • Individuálna cena
  (0)
  943500007
  5+ prac. dní

  Datalogic Skorpio X5 portable data collection device, 2D, imager (standard range), keypad (28 keys, numeric), Green Spot, 10,9cm (4,3), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, Qualcomm 660, 2.2GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android (10), protection class: IP65, incl.: cable (USB), battery, 3500 mAh, hand-strap

Honeywell EDA60K

Individuálna cena
(0)

Intermec CK3R

Individuálna cena
(0)

Datalogic Skorpio X5

Individuálna cena
(0)

M3 Mobile OX10

Individuálna cena
(0)

Zebra TC72

Individuálna cena
(0)

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Datalogic Skorpio X5” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!

Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti