0 hodnotenie
3006305
5+ prac. dní

Zebra 8000T Extra Tuff 180 Tag, wristbands, synthetic, 102mm wristbands, synthetic (polyolefin), for midrange/high end printers, roll-width: 102mm, core: 76mm, diameter: 200mm, 2000 labels/roll, rec. ribbon: 3200 wax/resin, 4800 resin, 5095 resin

3-5 praocvných dní

Spotrebný materiál

Typ spotrebného materiálu
Műanyag

Etiketa/kotúč
2000 címke
Šírka dutinky
102 mm
Predajná jednotka
2000 címke
Počet produkcie
1 pálya
Pozícia pásky na dutinke
Középre
Konštrukcia pásky
Out
Farba
Fehér
Kotúč/krabica
1 db
Kotúč/fólia
1 db

Vnútorný priemer kotúča

Vnútorný priemer dutinky
76 mm

Výška

Výška
200 mm

Šírka

Šírka
102 mm

Vonkajší priemer kotúča

Vonkajší priemer kotúča
200 mm

Zebra 8000T Extra Tuff 180 Tag, karszalag, műanyag, 102mm je jedna fehér {{ alapanyag }} etiketa, čo poskytuje výbornú tlačovú kvalitu pre tlač s tepelným prenosom, alebo priamu tepelnú tlač. Lepidlo zabezpečí výbornú počiatočnú lepivosť aj na špinavom alebo vlnitom povrchu. Je odporúčaná pre rôzne aplikácie, ako napríklad označenie krabíc, obálok a poštovné aplikácie, ďalej na proces spracovania a nepriame označenie potravín.

Technické informácie Zebra 8000T Extra Tuff 180 Tag, karszalag, műanyag, 102mm

Typ produktu: Kotúčová etiketa
Materiál: {{ alapanyag }}
Názov produktu:Zebra 8000T Extra Tuff 180 Tag, karszalag, műanyag, 102mm
Počet etikiet / kotúč: 2000 ks
Vnútorný priemer dutinky: {{ csevebelsoatmero }} mm
Lepidlo: Štandardné, všeobecné
Rozmer: 102 mm šírka x 200 výška
Farba: fehér
Návin: {{ szalagtekercseles }}

Lepivosť s výbornou kvalitou

DC 100MA je základný materiál etikiet vytvorený na všeobecné používanie. V záujme vhodnej lepivosti je vybavený s kvalitným permanentným lepidlom, čo garantuje, aby prefektne uspokojil potreby počas každodenného používania, aj počas určitých, špeciálnych podmienok.

Mnohostranný materiál

Základný materiál etikiet DC 100MA je sysnetický plast s lesklým povrchom. To tiež k tomu prispieva, aby znamenal kvalitné a trvácne riešenie pre výrobu vlastných etikiet, či id o obchodné, kancelárske, alebo skladové použitie.

Zvládne aj extrémne podmienky

DC 100MA je potlačitelný s termaltransférovou technikou a je vhodný aj na externé, aj interné používanie. Zvládne podmienky aj v chladiarni, alebo aj medzi vysokými teplotami, veď v prípade vhodného napelenia sa dá používať medzi -40 a 120 stupňou. Ďalej odolnosť voči chemikáliam umožňuje používanie aj na chemické aplikácie. Základné materiály etikiet vlastnej značky zabezpečujú výbornú kvalitu, čo aj Vy môžete potrebovať pre dlhodobé, trvácne a kvalité pracovné procesy. Či už sú to bežné, alebo extra náročné úlohy!

  • Individuálna cena
    (0)
    3006305
    5+ prac. dní

    Zebra 8000T Extra Tuff 180 Tag, wristbands, synthetic, 102mm wristbands, synthetic (polyolefin), for midrange/high end printers, roll-width: 102mm, core: 76mm, diameter: 200mm, 2000 labels/roll, rec. ribbon: 3200 wax/resin, 4800 resin, 5095 resin

K produktu nie sú dostupné doplnky, prosím kontaktujte nás!

Hodnotenia zákazníkov


Produkt ešte nehodnotil žiadny zákazník, budťe Vy prví!


Ohodnotťe “Zebra 8000T Extra Tuff 180 Tag, wristbands, synthetic, 102mm” produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.
Polia označené * sú povinné!





Najlepší pomer cena/hodnota
Vynikajúci zákaznícky servis
Technické zručnosti