Dopravné a platobné informácie

Dodanie do domu
Objednané produkty kupujúci môže žiadať aj s dodaním do domu, na tento účel musí uviesť písomne alebo slovom, že tovar si prosí dodať do domu. Dodanie objednaných produktov môže žiadať nie len na sídlo, alebo prevádzku, ale kdekoľvek. DigiCode Europe Kft. doručí balík na presne uvedenú ardesu (poschodie, zvonček, dvere, meno). Doručené balíky DigiCode Europe Kft. už neupravuje.

"Zadarmo"
Doprava vtedy je bezplatná, ak celková suma presiahne 1500 € bez DPH. V prípade, ak objednávka nedosiahne túto sumu, tak poštovné je jednotne 6 € bez DPH.

Platba v hotovosti
Nové partneri spoločnosti DigiCode Europe Kft. do dosiahnutia podmienok platby na faktúru (podmienky platby na faktúru nájdete pri platba na faktúru) majú nárok na platbu iba v hotovosti, na dobierku, alebo bankovým prevodm vopred.

Platba platobnou kartou
Naši partneri pri online nákupu majú možnosť na platbu s platbnou kartou.
Spoločnosť DigiCode Europe Kft. má uzatvorenú zmluvu so spoločnosťou Barion Kft. a medzinárodnou PayPal výberom tých možností môžete platiť s nasedovnými platobnými kartami:
- platobná karta Mastercard alebo Maestro
- platobná karta Visa alebo Electron
- platobná karta Amex

Dobierka
Ak partneri spoločnosti DigiCode Europe Kft. vybrali možnosť dodania do domu môžu zaplatiť faktúru aj na dobierku. Pri doručení balíka sumu je potrebné zaplatiť kuriérovi pri prevzatí zásielky, o čo kuriér vydáva potvrdenie. Distribútori môžu zaplatiť sumu dodaného tovaru aj s úhradou, ak túto požiadavku uvádza vopred ešte pred vystavením faktúry!

Platba vopred
Znamená platbu bankvým prevodom vopred, ešte pred dodaním tovaru. Vytvorenú objednávku spoločnosť DigiCode Europe Kft. potvrdí podla vybranej požiadavky e-mailom alebo faxom. V prípade produktov zo skladu tovar pošleme, respektíve sa dá prevziať po pripísaní úhrady na náš účet. V súrnych prípadoch produkt sa dá prevziať aj s bankovým potvrdení o úhradu - čo obsahuje, že úhrada je neodvolateľná.

Platba na faktúru
Distribútori, ktorí sú pravidelním zákazníkom spoločnosti DigiCode Europe Kft. minimálne jeden rok a ročne spravia vyšší obrat ako 6.000 € bez DPH, tak faktúry môžu zaplatiť splatnosťou na 8 dní. O tom v každom prípade sa uzatvára zmluva. Pri uzatvorení zmluvy spoločnosť DigiCode Europe Kft. sa prispôsobuje potrebám partnerov. V zmluve zaznamená zabezpečnostný úverový limit, naďalej mená tých osôb, ktorí sú oprávnení prevziať tovar pri zaťažení úhrady.

Testovanie
Distribútor v záujme lepšieho spoznania, kompatibility, fungovania vybraného produktu môže využívať špeciálnu službu spoločnosti DigiCide Kft. V prípade záujmu o túto službu je potrebné uviesť pred nákupom spoločnosti DigiCode Europe Kft. Spoločnosť DigiCode Europe Kft. vie zapezpečiť na testovanie každý taký produkt, čo v balíkovom prevedení a po testovaní vie poskytnúť na ďalší predaj. Testovacia doba sa môže uskutočniť maximálne do 5 pracovných dní.