Zebra ZT200 priemyselná tlačireň najnižšej kategórie

Zebra ZT200 priemyselná tlačireň najnižšej kategórie

Séria ZT200 má flexibilné vytvorenie a vyžaduje menej miesta, čo prináša väčší priestor na pracovnom mieste. Táto séria priemyselných tlačiarní vyžaduje minimálu odbornú prípravu na prevádzkovanie a poskytuje lahké nainštalovanie, intuitívne fungovanie a jednoduchú úrdžbu. Séria ZT200 bola vytvorená na uspokojenie zákazníckych požiadaviek a pochádza zo spätnej väzby zákazníkov, vďaka čomu široko prispôsobuje k meniacím sa potrebám a prevádzkovým výzvam.

Séria Zebra ZT200 obsahuje dva modely: ZT220 a ZT230.

ZT220 je cenovo najdostupnejšia priemyselná tlačireň výrobcu, je trvácna a má nárazuvzdorný polymerový kryt, čo zabezpečuje dlhodobú životnosť. ZT220 má k dispozícií lahko používatelný trojtlačidlový užívateľský povrch a kapacitu TTR pásky 984" (300 metrov). To je ideálne pre označovacie aplikácie s čiarovým kódom, kde je potrebné minimálny formát alebo nastavenie tlačirne.

Tlačiareň ZT230 je robustný, má úplne kovový kryt, čo bol vyvíjaný pre dlhodobé používanie. ZT230 má k dispozícii grafický LCD displej, čo ulahčuje jednoduché nastavenie a ovládanie tlačiarne; kapacita termotransférovej pásky je 1476" (450 metrov), čo zvyšuje prevádzkový čas a výsledňuje menej častú výmenu pásky. Je ideálna pre aplikácie s čiarovými kódmi, ktoré vyžadujú meniaci sa formát a častejšie nastavenie tlačových formátov, spolu s používaním intuitívním užívatelským povrchom.

Hlavné vlastnosti série ZT200:

Tlačové režimy: priama termotlač (DT) alebo termotransférová (TT)
Kryt: kov (ZT230) alebo plast (ZT200) - Obojstranné dvere pre lahkú výmenu kotúčov, veľkorozmerné priesvitné okno
Tlačová hlava: s E3 energetickým ekvalizérom v záujme výbornej tlačovej kvality
Displej: Jednoduchá riadiaca jednotka založená na ikonách (ZT220) alebo viacjazykový grafický LCD displej a plne funkčná klávesnica (ZT230)
Komunikácia: USB 2.0 a sériový port RS-232 kvalifikovaný podľa ENERGY STAR.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt