Moderná technológia a inovatívny dizajn v záujme ulahčenia každodenného života

Moderná technológia a inovatívny dizajn v záujme ulahčenia každodenného života

Predstavíme novú mobilnú tlačiareň etikiet Zebra ZQ600

Chcete rozvíjať zásoby Vašich prístrojov, aby práca bola bezproblémová a skladovanie bolo účinnejšie? Mobilné prístroje od Zebry ponúkajú výborné riešenie na podporu logistických a skladových úloh.

Mobilnou tlačiarňou pre zvýšenie produktivity

Najnovší člen populárnej série QLn je král mobilných tlačiarní etikiet, čo dorazila s inovetívnou technológiou a dizajnom v záujme toho, aby rýchlo a efektívne ste vedeli zvýšiť Vašu produktivitu a úlohy riadenia zásob by boli naozaj jednoduché.

S mobilnou tlačiarňou etikiet Zebra ZQ600 lahko môžete potlačiť akúkolvek etiketu, ktorú používajú v skladovaní, logistike a obchodu. Pomocou mobilného prístroja môžete potlačiť čiarové kódy, skladové etikety, alebo potvrdenia o predaji a vďaka prenosnosti práve tam a vtedy, kedy to potrebujete.

Prečo mám vybrať práve tlačiarne Zebra?

Viac milión predaných prístrojov potvrdzuje, že mobilné tlačiarne Zebra ponúkajú isté riešenie pre malo a velkoobchodníkov súčasne.

Najväčšia výhoda mobilných tlačiarní spočíva práve v jednoduchom, ale robustnom vytvorení, naďalej v prenosnosti toho masívneho prístroja. Mobilná tlačiareň ZQ600 zabezpečí výbornú pomoc takťiež v skladovom prostredí, ako podobne aj v pohostinstve a maloobchode. Pomocou tlačiarne za okamih vieme vyriešiť ťažkosti označovania a zaznamenávania našich produktov.

Prémiová tlačiareň s velkým, farebným displejom funguje s rýchlym a bezdrótovým pripojením a posúva jednoduché ovládanie na úplne novú úroveň a napokon otvorí nové dvere v oblasti produktivity. Jej rozširitelná pamäť umožňuje častú aktualizáciu firmware, vďaka čomu je vždy pripravená na používanie, takto ZQ600 môžeme používať podľa najnovších noriem.

Navyše ZQ600 je nie len inteligentný, ale aj nadčasový! Efektívne odolá voči nárazu a iným vplyvom prostredia, avšak napriek robustného vytvoreniu je lahký, elegantný a pohodlne sa dá nosiť.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt