Naša ponuka RFID tlačiarní a snímačov

Nezávisle od toho, či ste maloobchodník, distribútor alebo výrobca, vaše produkty priebežne sú v neustálom pohybe. štandardné RFID snímače lahko dekódujú sortiment a inventúru výrobkov v sklade alebo na regáloch obchodu. Ale aj vtedy je potrebné sledovať položky, ak sú v pohybe, mimo a aj v rámci prevádzkarne.

Rozvinuté RFID riešenia zabezpečia ďalšiu inteligentnú obchodnú vrstvu, čo umožňuje, aby prísnejšie ste riadili zásoby, aby ste zabránili chybnému predaju, krádež a nečakané odstávky v oblasti prevádzky. Pevne zabudované RFID snímače môžu byť vhodným výberom pre Vašu prevádzkareň, čo ich umiestnite na vstupné a výstupné body hlavnej budovy, alebo na prijímacích a nakladacích dokov, interné tranzitné body, napríklad v maloobchode, sklade alebo pre prepravné oblasti v distribučnom centre. Môžeme sledovať položky v priestoroch s tým, že Vaše podnikanie rozvíjate na vyššiu úroveň, pomocou pevných RFID skenerov a tlačiarní.

RFID riešenia zabezpečujú viditeľnosť zariadení v reálnom čase v záujme zjednodušenia operácií, pre maximalizáciu využitia prístrojov a údajmi, ktoré sa vzťahujú na spracovanie chýb.

Pozrite si v našej ponuke sortiment RFID tlačiarní a snímačov! S tými tlačiarňami dokonca viete vytvorriť aj malé etikety, logá a paletové štítky.
Kontaktujte našu zákaznícku linku, ak potrebujete pomoc alebo radu pri výbere!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt