Naša ponuka RFID tlačiarní a snímačov

Nezávisle od toho, či ste maloobchodník, distribútor alebo výrobca, vaše produkty priebežne sú v neustálom pohybe. štandardné RFID snímače lahko dekódujú sortiment a inventúru výrobkov v sklade alebo na regáloch obchodu. Ale aj vtedy je potrebné sledovať položky, ak sú v pohybe, mimo a aj v rámci prevádzkarne.

Rozvinuté RFID riešenia zabezpečia ďalšiu inteligentnú obchodnú vrstvu, čo umožňuje, aby prísnejšie ste riadili zásoby, aby ste zabránili chybnému predaju, krádež a nečakané odstávky v oblasti prevádzky. Pevne zabudované RFID snímače môžu byť vhodným výberom pre Vašu prevádzkareň, čo ich umiestnite na vstupné a výstupné body hlavnej budovy, alebo na prijímacích a nakladacích dokov, interné tranzitné body, napríklad v maloobchode, sklade alebo pre prepravné oblasti v distribučnom centre. Môžeme sledovať položky v priestoroch s tým, že Vaše podnikanie rozvíjate na vyššiu úroveň, pomocou pevných RFID skenerov a tlačiarní.

RFID riešenia zabezpečujú viditeľnosť zariadení v reálnom čase v záujme zjednodušenia operácií, pre maximalizáciu využitia prístrojov a údajmi, ktoré sa vzťahujú na spracovanie chýb.

Pozrite si v našej ponuke sortiment RFID tlačiarní a snímačov! S tými tlačiarňami dokonca viete vytvorriť aj malé etikety, logá a paletové štítky.
Kontaktujte našu zákaznícku linku, ak potrebujete pomoc alebo radu pri výbere!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Bakos Bence
Bakos Bence

Konateľ spoločnosti DigiCode Kft. je zodpovedným manažérom online zákazníkov a nákupného zážitku, jeho jedna z hlavných úloh je koordinácia tímu Sales.

Dôležité, používatelné typy, triky,
informácie a štúdie.

Zaregistrujte a buďte informovaní!

Odoberať novinky

Záujem a dopyt