Základ dobre fungujúceho podniku je presnosť

Ozajstné usilovné ludia potrebujú spolahlivé prístroje na každodenné úlohy. Pre to, aby svoju prácu vedeli vykonať vždy najrýchlejšie a presne môžu používať len tú najlepšiu technológiu. Čo by mohlo byť najideálnejšie na túto úlohu, ako nie dátový terminál Zebra MC3300, čo výborne sa dá používať na oceňovanie, skenovanie, riadenie zásob a na komunikáciu.

Zoznámte sa s budúcnosťou mobilných prístrojov, s MC3300!

Ak sa bavíme o robustných ručných počítačov a mobilných prístrojov v oblasti obchodu, skladovania alebo logistiky, tak počas posledných desaťročí Zebra už dokázala moc vela. Produkty vyrobené prostredníctvom nich sú neprekonateľné v oblasti tlače, skenovania, inventúry a čítania cien. Ich najnovší prenosný počítač je MC3300, čo zjednoduchší v jednom prístroji všetky dobré vlastnosti predchodcov.

Je pripravený na každú rizikovú situáciu!

MC3300 oproti predchádzajúcich modelov poskytne lepší a účinnejší zber údajov. Nieže iba pracuje aj rýchlejšie, ale umožňuje naskenovanie údajov aj zo vzdialenosti dvoch metrov, takmer z každého povrchu, pri akýchkolvek podmienkach. Ďalšia velká výhoda je, že v záujme efektívnejšej práce sa dá používať vo viacerej konfogurácií. Dá sa používať v pištolovej, rovnej naďalej rotačnej forme, čo umožňuje, aby jeden čiarový kód bol dekódovatelný prakticky v akejkolvek situácií, z akéhokolvek uhla!

Je nárazuvzdorný, ale napriek tomu aj elegantný

Ako už sme mohli zvyknúť u mobilných prístrojov Zebra, aj MC3300 dostal silný nárazuvzdorný a odolný kryt a dizajn. Rovnako odolá aj proti vode a prachu a vďaka gumeného krytu vydrží a prežije pád z viacerého metra, bez akéhokolvek poškodenia. Avšak napriek masívneho vytvoreniu, má solídny a elegantý dizajn, ako sme už od Zebry mohli zvyknúť.

Vysoká kompatibilita v záujme toho, aby stále ste vedeli vykonať dokonalú prácu!

Keby ste mali obavy, že doteraz používané prístroje nie sú až tak moderné, tak sa nemusíte báť! MC3300 je synchrizovatelný s väčšinou predchádzajúcich prístrojov od Zebry a vďaka operačného systému Android je kompatibilný so všetým populárnejším, vlastne vyvinutým softvérom. Teda nemáte žiadne iné starosti, len aby ste is užívali rýchlu, perfektnú a bezproblémovú prácu s Zebrou MC3300!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt