Naša spoločnosť dosiahla novú úroveň, stali sme sa partnermi Zebra Business

Naša spoločnosť dosiahla novú úroveň, stali sme sa partnermi Zebra Business

V poslednom štvrťroku 2018 sa nám podarilo dosiahnuť náš ďalší cieľ pre tento rok, podla čoho sme sa stali u jedného najväčšieho výrobcu techniky čiarových kódov z distribútora na Zebra Business partner. Pre našich zákazníkov to znamená výhodnejšie ceny, väčšiu ponuku produktov a výrobné služby v širokej škále. Ďakujeme našim partnerom, dodávatelom za podporu a hlavne našim zákazníkom za dôveru!

História a predstavenie spoločnosti Zebra

Americká Zebra bola založená v roku 1969, ako výrobca vysokorýchlostných elektromechanických výrobkov, potom v roku 1982 spoločnosť sa premenovala na Zebra Technologies Corporation. Jej centrum je v Lincolnshire (Illinois, USA), čo vyrába a predáva označovacie, sledovacie a počítačové tlačové ID technológie. Medzi produkti partia termotransférové etikety, termotlačiarne, inteligentné RFID tlačiarne etikiet, skenery čiarových kódov, fixné a ručné snímače, naďalej tlačiarne plastových kariet a KIOSK, ktoré používajú pre označovanie čiarovými kódmi, identifikačné účely a pre špeciálnu tlač, hlvane v oblasti výroby, zdravotníctva a vládnom sektore. V roku 2013 spoločnosť dosiahla obrat 1,038 miliard dolárov a jej trhový podiel bol 3,6 miliard dolárov.

V roku 1998 Zebra Technologies sa zlúčila so spoločnosťou Eltron International, čo vyžadovala akvizícia spoločnosti Atlanek v roku 2003. V roku 2004 spoločnosť rozšírila s výrobou inteligentých etikiet RFID, vďaka akvizícií Retail Systems International. Od 2008 Zebra je jedna z najväčších predstaviteľov výroby kotúčových riešení a techniky čiarových kódov. Ale ich najv˝ačšia akvizícia sa stala len potom, nakolko zakúpil firmu Motorola Solutions Enterprise v 3,45 miliard dolárovej transakcii, čo poskytol pokročilé mobilné výpočtové technológie a technológiu  a služby dátovej komunikácie.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt