Viac, ako jednoduchá úprava: predstavíme inovácie priemyselnej tlačirne etikiet Zebra ZT411

Viac, ako jednoduchá úprava: predstavíme inovácie priemyselnej tlačirne etikiet Zebra ZT411

Čoskoro prichádza nový typ série priemyselnej tlačirne etikiet ZT400, model ZT411; čo sa môže pochváliť s vážnymi inováciami oproti predchodcu. Nakolko nová tlačiareň zabezpečí nie iba zákaznícky zážitok na vyššej úrovni, ale bude schopná aj na také inovácie, ako tlač masívnejších RFID etikiet.

Vždy sa dá ukázať niečo nové

Ak sa bavíme o modernizácií technológie, tak väčšina si nemyslí hneď na rozvíjanie tlačiarní, ale skôr na smartfóny a na iné mobilné prístroje. Avšak či je to prekvapivé, alebo nie, vývoj existuje aj v tejto oblasti.

Tlačiarne etikiet majú mimoriedne velký význam v priemyselnej architektúre a sú základne príslušenstvá takých inštitúcií, ako závody, továrne, sklady alebo obchody, dokonca znamenajú úlohu prvoradého významu aj v označení tovarov a v e-obchode. Nakolko tu je dôležitá nie iba kvalita tlače, ale aj jej rýchlosť.

V dnešnom živote svet sa zrýchlil a zmeny toho majú vplyv na rôzne priemyselné odvetvia. Aj preto sú velmi dôležité modernizačné úsilie na rozvíjanie tlačiarní, takisto z hladiska výrobcov a aj zo zákazníkov.

V čom sa líši ZT411?

Séria ZT400 je skutočný obľúbenec kupujúcich, ak ido o kúpu priemyselnej tlačiarne. Hlavne ju majú radi majitelia tovární a skladníci a to nie je náhoda! Nakolko prístroje série ZT400 sú v9yborné pre vysoké namáhanie a na výrobu dokonalých etikiet a môžeme s nimi potlačiť denne až viac tisíc etikiet tak, aby fungovali cez dlhé roky.

Ale ak je to naozaj tak, tak prečo by sme mali invastovať do úplne nového zariadenia? - otázka môže vyvstať v mnohých. No klúč môžeme hladať v trvalo udržateľnom rozvoji.

Vývojári Zebry tak vytvorili tlačireň ZT411, aby vďaka inivácií robila dobrú službu používatelom na dlhé roky alebo dokonca desaťročia. Najnovšie technológie sú flexibilne a efektívne aktualizovatelné, vďaka čomu prístroj bude schopný na to, aby odstránil problém zastarnutia, čo prinášajú roky.

Navyše sa oplatí sa baviť aj o tom, že nový model funguje energeticky ovela efektívnejšie, ako prechodca, čo môžeme ďakovať hlavne zrýchleným pracovným tempom a zníženého časového limitu.

Opravené chyby a praktické inovácie

ZT411 má k dispozícií vela praktických inovácií pre pou2zívatelov! Taký je napríklad dual USB port, pomocou čoho vieme pripojiť externý nosič údajov a skener aj počas tlače, dokonca aj klávesnicu.

Ale medzi užitočným novinkám patrí aj farebný dotykový displej, čo ulahčí nie iba používanie tlačiarne, ale je schopný zvýšiť aj užívateľský zážitok.

Okrem toho Zebra ZT411 má k dispozícií aj pripojenie Bluetooth, ďalej vývojári opravili aj chyby predchádzajúcej série. Takto park prístrojov môže obohatiť so spolahlivým, masívným a naozaj stabilným prístrojom tých používatelov, ktoré investujú do čoskoro pridádzajúcej super tlačiarne etikiet!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt