V Nórsku cieľ je uľahčenie nakupovania a skladovania

V Nórsku cieľ je uľahčenie nakupovania a skladovania

Potravinový obchodný reťazec NorgesGruppen, takisto, ako aj iné podobné spoloňosti denno denne obsluhuje kopec zákazníkov. Napokon musia poskytnúť tovar nie len vlastným obchodom, ale dodávajú tovar aj takým obchodným reťazcom, ako napríklad Spar alebo Jacobs. Preto pre Nórsku spoločnosť je významne dôležitý, ako vykonali účinnú  a rýchlu prácu. Avšak v minulosti používaný systém to neumožňil.

Digitálne prístroje namiesto manuálnej administratívy

NorgesGruppen v posledných rokoch jeho skladové zásoby riadil s manuálnou administráciou a rôznými webovými aplikáciami, ale pri čom, že to bolo zastarané a vo velkej miere spomalilo pracovné procesy, prinieslo aj mnohé potenciálne možnosti chýb. Naďalej webové rozhrania fungujú iba onilne, čo v nedostupnosti internetu pre pracovníkov velakrát znamená problém a stratu času.

Tento rok vedenie spoločnosti sa rozhodla, že sa obnovia skladovací a administratívny systém a prekročia do digitálnej doby s mobilnými prístrojmi Zebra a využia nové možnosti, ktoré ponúkajú tieto moderné zariadenia.

Zmena sa uskutočnila cez viaceré kroky, ale ako prvý spoločnosť vymenil online aplikácie na aplikáciu bežiace na systéme iOS, čo je schopný súčane sledovať skladové zásoby, spracovanie objednávok a aj na uspokojenie iných základných úloh. Pre nich vyvinutý softvér tak bol vytvorený, aby bol dokonale zosúladitelný s mobilnými prístrojmi Zebra, vrátane aj pevne zabudované snímače čiarových kódov a aj prenosné počítače TC51 a TC56, ktoré sú vybavené s kamerou.

Prudké zlepšenie výkonnosti

Vďaka nového systému v obchodoch NorgesGruppen sa prudko zvýšila produktivita pracovníkov. To nie je ani zázrak, veď nová aplikácia a používanie prístrojov TC51 a TC56 v základe zreformovali fungovanie obchodného reťazca.

"Sme úplne spokojní so sériou Zebra Touch, veď v oblasti snímania čiarových kódov sú neprekonateľné, napokon sú užívatelský prívetivé a takmer nezničiteľné." - hovoril Pal H. Homborg, obchodný manažér spoločnosti, kto ešte dodal, že premena na prístroje Zebra priniesla do života obchodov NorgesGruppen ešte väčšie úspechy, ako len očakávali.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt