Nemecký futbalový klub, čo môže za úspechy ďakovať aj Zebry

Nemecký futbalový klub, čo môže za úspechy ďakovať aj Zebry

Futbalový klub VFL Bochun z nemeckého mesta Bochun je jeden z najstaršych medzinárodných športových klubov. Nemecký tím momentálne hrá v druhej lige, avšak sa neuzatvára pred modernou technológiou a použitia riešení XXI. storočia.

To nie je náhoda, veď ich stadión je 27.599-miestný a ich združenie počíta viac ako 10.000 členov. To znamená, že ročne musia rýchlo a efektívne vyhotoviť viac ako 10.000 nových kariet a na každý zápas musia vytlačiť viac tisíc vstupeniek bez akýchkolvek chýb, potom pri vstupe ich rýchlo spracovať. A to kamkoľvek sa pozrieme je to naozaj náročná úloha.

Prístroje Zebra - v záujme rýchleho a efektívneho vykonania práce

V posledných rokoch pre vyriešenie hore uvedených úloh, tím sa rozhodol zaviesť tlačiarne a dotykové prenosné počítače Zebra. Na predchádzajúcu úlohu rôzne členy série tlačiarní kariet Zebra a na druhú používajú mobilný dátový terminál TC70.

Tlačiarne kariet Zebra ZXP sú robustné prístroje, ktoré pracujú s vysokou účinnosťou a sú schpné na vyhotovenie prakticky akejkolvek plastovej, identifikačnej alebo členskej karty. Jeden najnovší člen série je ZXP 7, čo vo svojej kategórií je najrýchlejší a najefektívnejší prístroj, čo vie potlačiť jednu kartu až za 20 sekúnd. Ďalej digitálna technológia čo prístroj používa garantuje dokonalú kvalitu a trvácnosť údajov, čiarových kódov a fotiek, ktoré sú na karte.

Najväčšia výhoda dotykového TC70 je prenosnosť, akumulátor s dlhou životnosťou a odolnosť voči vplyvom prostredia. Tieto vlastnosti spravia tento prístroj za vhodným na to, aby úspešne ovládali aj jeden dlhý deň so zápasmi a dekódovať predtým potlačené informácie na kartách a lístkach.

Nie len personál má lahší život, ale aj fanúšikovia sú spokojnejšie

Používanie tých moderných prístrojov nie len, že ulahčí prácu bezpečnostného personálu, ale hlavné hladisko zavedenia týchto možností bolo, aby zvýšili spokojnosť fanúšikov a uľahčenie vstupu do zápasov.

Vďaka efektívnych snímačov a kvalitných členských kariet v štadióne VFL Bochum konečne rady už sa pohybujú rýchlejšie, aj tak, že personál musí identifikovať viac tisíc kariet cez jeden preplnený zápasový deň.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt