Takto zvyšujú mobilné terminály efektivitu práce predavačov a skladníkov

Takto zvyšujú mobilné terminály efektivitu práce predavačov a skladníkov

Ak naše pracovníci vybavíme s prenosnými ručnými počítačmi alebo tabletmi, tak to je také, ako keby sme ich obdarili so supersilou. Nakolko najväčšia výhoda prenosných dátových terminálov je, že sú schopný prevziať a plne vykonávať úlohu aj viacerého, samostatného prístroja.

Vďaka čomu každodenná oráca bude nie len plynulejšia a výkonnejšia, ale aj bezpečnejšia. Teraz Vám ukážeme, že ako!

Mobilná technológia rozvíja spoluprácu a komunikáciu

Nepretržitá komunikácia a kooperácia v každondennom živote znamená základ pri jednej spoločnosti zaoberajúcej sa obchodom alebo skladovaním. Je dôležité, aby možnosť nepretržitého toku informácií bol zabezpečení a nerušený nie iba medzi zamestnancom a zákazníkom, ale aj medzi pracovníkom.
Moderné, multifunkčné pracovné prístroje považujú sa za priekopníkov z tohto hladiska, že prakticky vedia zjednotiť v jednom zariadení všetky tie prístroje, ktoré sú nevyhnutné z hladiska bezproblémovej komunikácie.

Priemyselné tablety, alebo také mobilné počítače, ako napríklad prenosný terminál Zebra TC20 je súcansne vhodný na online komunikáciu aj písomne aj cez video, respektíve aj na realizáciu telefónnych rozhovorov.
Táto vlastnosť zachráni zamestnancov pracujúcich napríklad v sklade alebo teréne pred vela mrzutosťou, veď nie je potrebné nosiť dva-tri zariadenia na vykonanie úloh, nakolko v jednom jedinom prístroji sú dané všetky tie funkcie, ktoré môžeme potrebovať počas práce, respektíve aj na odstránenie neočakávaných úloh.

Ale jeden mobilný terminál m^ˇze byť velmi užitočný aj v tom prípade, ak v tom momente potrebujeme overiť zásoby jedného tovaru na prosbu zákazníka. Mobilným zariadením pripojené k digitálnej databáze to je len pár sekúnd a viac už nepotrebujeme, aby dlhé minúty a bez rady sme hľadali jeden produktu v sklade, nakolko nemusíme opustiť ani predajnú plochu.

Je náš partner v minimalizácií dlhodobých nákladov

Hoci zaobstarávanie jedného prenosného mobilného terminálu alebo priemyselného tabletu na prvý pohlad môže byť nákladné, ale musíme si myslieť aj na to, že z dlhodobého hladiska aké výhody prinesie, ak naša spoločnosť rozhodne pri používaní mobilných prístrojov.

Vyššie už sme spomínali, že s nakópením jedného mobilného terminálu neinvestujeme do takého prístroja, čo vieme používať iba na jednu danú úlohu. Máte si to predstaviť tak, ako keby sme kúpili viaceré zariadenia zjednotení v jednom tele s vela vela funkciami.

Jeden mobilný terminál súčasne vie fungovať ako skener čiarových kódov, telefón, GPS a dokonca aj ako fotoaparát a tieto možnosti sú velmi praktické počas skladovej a terénnej práce a činia zbytočným zaobstaranie iných, menej praktických zariadení.

Okrem toho spolahlivá technológia na základe Android pomôže v nepretržitom sledovaní a presnom evidovaní skladových zásob, vďaka čomu sa dá vyhnúť proti takým zbytočným nákladom, ktoré sa vyskytnú kvôli nesprávne vedeného inventáru a z tých nedostatkov, ktoré sa vyskytli z nadmerného počtu objednávok.

Jeden dobrý prenosný dátový terminál dlhé roky bude verný spolupracovník

Takže na základe získaných skúseností si môžeme povedať, že prenosné počítače a mobilné terminály sú schopné urýchliť, spresniť a zmeniť bezpečnejším každodennú prácu, vďaka čomu dlhodobo prispievajú k zvýšeniu produktivity našej spoločnosti.

Vďaka vysokej kompatibility a flexibility môžeme ich používať cez dlhé roky, teda nepotrebujeme to, aby sme minuli peniaze na menej praktické prístroje s kratšou životnosťou.Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt