Ste si istí, že vaši zamestnanci robia svoju prácu so správnými prístrojmi?

Ste si istí, že vaši zamestnanci robia svoju prácu so správnými prístrojmi?

Jedna spoločnosť vie urobiť veľa vecí v záujme toho, aby zvýšil produktivitu zamestnancov, prostredníctvom čoho môže maximalizovať zisk. Zamestnanci môžeme motivovať s vyššou výplatou, ale sa môžeme usilovať aj o neustále zlepšovanie pracovných podmienok.

Používanie správných pracovných prístrojov zabezpečí to, aby zamestanaci každý deň vedeli vykonať svoju prácu lahšie a účinnejšie, ďalej môžu minimalizovať aj počet prípadných chýb.

V nasledovnom článku struče uvádzame, že na čo sa odporúča dávať pozor počas skladovej a logistickej práce, ak hladáme tie najvhodnejšie mobilné prístroje a snímače čiarových kódov!

Životnosť

Pri kúpe nových prístrojov väčšina radi plánuje z dlhodobého hľadiska. Ak chceme, aby jeden prenosný dátový terminál alebo snímač čiarových kódov by robil dobrú službu po dlhú dobu v každodennej práci, tak si musíme dať pozor na dve veci.

Jedna je vytvorenie prístrojov. Inteligentné prístroje a skenery, ktoré boli vytvorené na nepretržitú prácu a pre priemyselné podmienky obvykle sú tak vyvíjané, aby boli vhodné pre vysoké namáhanie aj z hladika dizajnu, aj hardvérových znalostí.

Jeden priemyselný prístroj je ovela viac odolný proti takým vonkajším vplyvom, ako napríklad pády, nárazy alebo nečistoty, ako jeden spotrebitelský prístroj. A samozrejme, tiež by sa nemalo zabúdať, že sú tak vytvorené, aby zvládli ťažkú prácu nie iba externe, ale aj interne.

Hardvérové vytvorenie prenosných dátových terminálov a skenerov od spolahlivých výrobcov zodpovedá používaniu viac hodín denne, ďalej aj ich batéria vydrží ovela viac, ako zdroj energie jedného štandardného smartfónu alebo tabletu.

Pripojiteľnosť

V navrhovaní jedného efektívného pracovného systému má velký význam aj kompatibilita prístrojov, čo používanie novej, modernej technológie garantuje v každom prípade. Väčšina prístrojov na trhu má k dispozícií operačný sysrtém Android, čo pri neustálej aktualizovateľnosti poskytuje ovela jednoduchšiu a efektívnejšiu pripojitelnosť.

Môže sa stať, že staršie, zastarané alebo lacnejšie prístroje nie sú navzájom kompatibilné, ani s používaním systémom pre správu skladu a práve preto v záujme efektívneho vykonania práce čo najskôr sa odporúča prejsť na také riešenie, čo garantuje plynulý a bezproblémový priebeh práce.

Mobilita

Existuje vela náplň práce, kde otázka mobility je významne dôležitá. Či sa bavíme o preprave tovaru, terénnej práce, atď. pri administrácií má významne dôležitú úlohu aj nepretržitá komunikácia s kolegami alebo centrom a v mnohých prípadoch je dôležitým aspektom aj navigácia.

Kým na vykonanie tých rôznych úloh predtým sme museli používať viac prístrojov, tým dnes tieto úlohy efektívne vieme vykonať aj pomocou jedného dátového terminálu.

Také zariadenia, ako napríklad dátový terminál Zebra MC3300 je súčasne vhodný na vykonanie administrácie čiarových kódov, navigácie, naďalej aj na online alebo telefonickú komunikáciu.

Zamyslime sa nad dlhodobejšou investíciou

Mnoho podnikateľov sa rozhoduje, že možnosti, ktoré ponúkajú drahšie a modernejšie prístroje skúsi nahradiť so staršými zariadeniami alebo lacnejšími riešeniami. Možno, že krátkodobo sa to javí ako dobrá príležitosť na úspory, dlhodobo avšak môže priniesť problémy hlavne kompatibility, čo je strata aj veľa drahocenného času.

A ako dobre vieme čas sú peniaze. Nehovoriac o tom, že zastarané alebo nekvalitné prístroje môžu spôsobiť vela problémov, ak sa bavíme o plynulej práce alebo o mesačné náklady na servis.

Práve preto je dôležité, aby pred kúpou sme si dobre premysleli: naozaj stojí za to ušetriť pár stoviek eur?

V prípade, ak si chcete vybrať medzi spolahlivých mobilných terminálov a snímačov čiarových kódov, ktoré sú vhodné aj pre priemyselné používanie, tak na našom internetovom obchode nájdete prístroje od najväčších výrobcov!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt