S produktami Zebra sa zvyšuje produktivita európských skladov

S produktami Zebra sa zvyšuje produktivita európských skladov

ASICS, jedna z popredných svetových športových značiek v posladnom období zvýsil svoju produktivitu v európských skladoch o 10 precent. Toto ožívanie spoločnosť dosiahla s inštaláciou multifunkčných zariadení od Zebry, ktoré používajú technológiu na základe Android.

Obnoviteľné európske sklady

ASICS Europe BV je drércka spoločnosť ASICS Corporation. Spoločnosť založená v roku 1949. má vedúce postavenie na trhu vo výrobe bežeckej obuvi a iného športového oblečenia. Japonská spoločnosť má v Európe aj dva velké sklady, jeden v Francúzsku a druhý v Nemecku. Ani spolupráca s Zebrou nie je dnešný príbeh, aj to sa datuje pred mnohými rokmi.

ASICS prednedávnom aktulaizoval svoj systém pre správu skladu, čo hlavným účelom opatrenia je úplná obnova, modernizácia skladových procesov, čo zahrňa do seba aj revolučnú integráciu technológiu Android a zjednoduchšenie precovných procesov v záujme zrýchlenia. Najväčšiu výzvu pre spoločnosť znamenal to, že v budúcnosti chceli komplexne ovládať skladové procesy s jedným prístrojom. Nakoniec na riešenie vybrali mobilný terminál Zebra TC8000, ktorého koňečnú inštaláciu predbehla testovacia fáza v európských skladoch ASICS.

Vývoj v budúcnosti pomáha futuristické riešenie

Na konci experimentálnej fázy sa rozhodli, že príjem tovaru, skladové zásoby a pohyby tovaru bude pomáhať mobilný terminál TC8000 vytvorený prostredníctvom Zebry. Skenery TC8000 na vysokú vzdialenosť budú používať pracovníci na vysokozdvižných vozíkoch, kým terminály na krátku vzdialenosť používajú ostatné pracovníci s účelom ovládania zásob. Softvér SimulScan, ktorý beží na systému TC8000 umožňuje, aby používatelia mohli zaznamenať do systému aj viac čiarových kódov s jedním načítaním, čo zrýchli pracovné procesy. Okrem toho mobilný terminál TC8000 pripája aj k systému ACICS WMS pomocou bezdrótovej technológia, čo umožňuje nepretržité monitorovanie procesov v sklade v reálnom čase.

Menej zaťaženia, vyššia produktivita

Zavedenie terminálov TC8000 súčasne zvyšuje efektivitu pracovníkov a znížil ich zaťazenie. Vďaka jednoduchého ovládania technológie pracovníci v sklade vedia rýchlo a jednoducho sa prispôsobiť k používaním nových prístrojov. Na koniec obdobia terminály výslednili 10%-né zvýšenie v produktivite oproti predchádzajúcim, papierovými riešeniami.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt