S mobilnými prístrojmi Honeywell aj práca je rýchlejšia

S mobilnými prístrojmi Honeywell aj práca je rýchlejšia

Spočiatku to môže byť trošku prekvapujáce, ale prenosné mobilné počítače môžu byť úžitočné nie len v obchode. Mobilné prístroje Honeywell sú vynikajúce aj v obsluhe takých priemyselných oblastí, ako napríklad ťažba zemného plynu a zabezpečujú pre pracovníkov nie len bezpečnejšiu, ale aj pohodlnejšiu prácu.

Ťažba zemného plynu, služba a údržba

Mobilné prístroje Honeywell sú schopné spôsobiť revolúciu v každodenných bežných úloh a nie len v oblasti obchodu. S prístrojmi Honeywell sa môžeme stretnúť aj v najneočakávanejších priemyselných oblastiach. Na to čo iné by mohol byť lepší dôkaz, ako to, že spoločnosý nedávno vypracovala také doplnky pre niektoré mobilné prístroje, ktoré sú vyzvaný na to, aby ulahčili prácu inžinierov pracujúcich hlavne v oblasti ťažby zemného plynu, ďalej s tým spojené služby a údržby.

Spoločnosť už aj v minulosti vynikal s výrobou moderných prístrojov používatelných v oblasti ťažkého priemyslu a nedávno zavedené technológia, čo zaviedli je len určitý doplnok pre prístroje pod názvom RAE PID. Úloha príslušenstva - čo funguje s technológiou Bluetooth - je to, aby umožňila pracujúcich inžinierov, aby vedeli získavať cez ich smartfón aj také dôležité údaje, ktoré sú súvisiace s environmentálnymi aspektmi v oblasti, ktorú preskúmajú. To im významne ulahčí a zefektívni prácu, ďalej v neposlednom rade aj za bezpečnejšie.

Gautier Mallet, marketingový manažér Honeywell tak to povedal, že s rozšírením prístrojov RAE PID sa dá usporiť strašne vela času, veď stiahnutie takzvan ých súborov log sa stáva nadbytočným, dlhé vyhladávanie v nich a výskum v predchádzajúcich materiálov, ktorý zaberá cenné hodiny.

Sú v popredí nie len v oblasti ťažkého priemysle

Honeywell po pritom, že nepretržite pracuje v ulahčenú práci v oblastiach, ktoré sa dá nazvať za menej obyčajným, má vedúce postavenie aj v obnovení každodenných technológií. Ich špičkové prenosné dátové terminály používajú tisíce spoločnosti v oblasti skladovania a obchodu.

Ich meno sa počítajú za jeden najspolahlivejšieho a najmodernejšieho výrobcu. Prostredníctvom nimi vyrobené dátové terminály, tlačiarne etikiet a iných produktov už pomáhali mnohým spoločností v ulahčení, urýchlení práce a v neposlednom rade byť úspešnejším.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Bakos Bence
Bakos Bence

Konateľ spoločnosti DigiCode Kft. je zodpovedným manažérom online zákazníkov a nákupného zážitku, jeho jedna z hlavných úloh je koordinácia tímu Sales.

Dôležité, používatelné typy, triky,
informácie a štúdie.

Zaregistrujte a buďte informovaní!

Odoberať novinky

Záujem a dopyt