Rok 2020 prináša nasledovné výzvy pre obchodníkov

Roky od 2010 do 2020 boli dobou rozšírenia a rozvíjania inteligentnej technológie. Toto desaťročie prinieslo velmi vela noviniek a z jednej strany ulahčil prácu obchodníkov, z druhej strany skomplikoval.

Práca s novými prístrojmi sa stala rýchlejšou a jednoduchšou a nemusíme sa obávať kvôli prípadným chybám. Avšak z druhého hladiska nie je ľahké dobehnúť nové trendy a ak chceme dosiahnuť maximum z nášho podnikania, tak nepretržite musíme byť v obraze ohladom nojnovších riešení a možností.

V nasledovnom článku sme zhromaždovali tie veci, ktoré môžu byť determinantom budúceho roka, ak chceme udržať krok s odbornou modernizáciou!

Plánovanie je čoraz dôležitejšie

Väčšina obchodníkov súhlasí s názorom, že v záujme zvýšenia produktivity a efektívnosti modernizácia je velmi dôležitá. Mnohí avšak nevedia, že aké prístroje sa oplatí nahradiť a ako začať s týmto procesom.

Či sa bavíme o automatizácií pracovných procesov v sklade, alebo v obchode, vždy sa oplatí plánovať vopred a vybrať si také prístroje na úlohu, ktoré robia dobrú službu na dlhodobo.

Moderné inteligentné prístroje majú dve velké výhody. Jedna je, že vďaka multifunkcionality jeden prístroj vie vykonať aj viac úloh. Druhá je, že väčšina dátových terminálov a moderných pracovných prístrojov má k dispozícií operačný systém Android, čo umožňuje, aby vždy sme mohli pracovať s najnovšími softvérmi v súlade s najnovšími očakávaniami.

Bojovať proti elektronickému obchodu

V poslednom desaťročí internetové obchody sú stále populárnejšie a čoraz viac ludí objedná z internetových obchodov namiesto klasického nakupovania. Čo nie je náhodou, veď do digitálného košíka vedia uložiť predmety bez toho, že by mali opustiť pohodlie domova až na minútu.

Samozrejme oživeniu elektronického obchodu pri pohodlnosti môžeme ďakovať aj čoraz rýchlejšej a presnejšej preprave, za ktorým taktiež stojí rýchly rozvoj inteligentnej technológie. S týmito výhodami musí súťažiť ten, kto chce založiť obchod v 2020 rokoch, hlavne ak to efektívne chce prevádzkovať.

V záujme toho, aby sme vedeli súťažiť s internetovými obchodmi, vytvorenie dokonalej zákaznyckej spokojnosti je čoraz dôležitejšou úlohou, čo hlavne závisí od rýchlej obsluhy, naďalej od optimalizácií pracovných procesov.

Integrácia interaktivity a mobilných prístrojov počas praocvných procasov samozrejme už bola velmi dôležitá aj v predchádzajúcom desaťročí. Avšak od roku 2020 pravdepodobne to bude ešte významnejšie.

Pri rýchlej a efektívnej práce môže dostať velký dôraz aj personalizácia, čo hlavne sa dá budovať na personalizované akcie, ponuky a vernostné programy.

Modernizovať proces skladovania

Ak prevádzkujeme vlastný obchod, tak sklad sa počíta za takzvaným vnútrozemím. Ak nefunguje vhodne, tak celý pracovný proces sa stáva nestabilným. Nevieme uspokojiť naše zákazníci s potrebnými produktami a takým spôsobom môžeme stratiť ich peniaze a aj dôveru.

Minimalizácia chýb a zrýchlenie pracovných procesov v sklade práce preto je neskutočne dôležitá úloha a riešenie sa začína s modernizáciou administratívy. Na čo najlepší spôsob aj naďalej znamená integrácia klasických riešení čiarových kódov, naďalej používanie RFID systémov.

Takže skenery s velkým dosahom sa počítajú za základným doplnkom, naďalej aj mobilné terminály, pomocou ktorých administratívne práca bude nie iba rýchlejšia a jednoduchšia, ale aj bezpečnejšia!Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt