Riešenia od Datalogic pre spoločností zaoberajúce sa s logistikou a skladovaním

Riešenia od Datalogic pre spoločností zaoberajúce sa s logistikou a skladovaním

Sklady a spoločnosti zaoberajúce sa s prepravou predstavujú podstatný prvok v obchodnom reťazci. Pre to, aby ich práca fungovala bez prerušenia a bez problémov v každom prípade potrebujú najprofessionálnejšie a najmodernejšie riešenia.

Produkty od Datalogic ponúkajú dokonalé riešenie taktiež v sklade, ako aj na uspokojenie  a vybavenie dôležitých úloh pri preprave, či už ide o evidenciu alebo sladovanie produktov, alebo o rýchlu a efektívnu komunikáciu pracovníkov.

S modernými prístrojmi pre rýchlejšie a efektívnejšie zaznamenávanie údajov

Počas skladovej a prepravnej práce presnosť znamená základnú požiadavku. Preto nie je div, že s tým sa zaoberajúce spoločnosti potrebujú najlepšie a čo najspolahlivejšie prístroje z každého hladiska na to, aby svoju prácu vedeli vykonaž bez chýb a bez prerušenia. Práve preto väčšina skladov a logistických spoločností pre ulahčenie každodenných úloh používa evidenčné systémy na základe čiarových kódov.

Pre účinné prevádzkovanie týchto systémov Datalogic ponúka širokú škálu moderných a spolahlivých prístrojov, od tlačiarne etikiet až do prenosných mobilných počítačov.

Vševediace prenosné mobilné počítače v záujme rýchlej a účinnej práce

Mobilné terminály pod menom Scorpio X4 a Falcon X4 sú mimoriadne lahko ovládatelné a mnohostranné. V snímaní 1D a 2D čiarových kódov prakticky sú neprekonateľné, veď nieže pracujú len rýchlejšie a efektívnejšie, ako ostatné prístroj podobnej kategórie, ale sú schopné dekódovať a rozpoznať kódy z ovela väčšej vzdialenosti, ako konkurenčné zariadenia.

Tieto prenosné počítača avšak ponúakjú silnú a spolahlivú alternatívu nie len v zaznamenaní informácií. Sú výborne ideálne aj vo vykonávaní komunikačných úloh, ktoré vyskytnú počas skladovaj a logistickej práce, veď vďaka vstavaných antén sú použíyvatelné nie iba na online, alebo aj na offline komunikáciu.

Vysoká kompatibilita aj s inými prístrojmi

Pri zakúpení modelov Falcon a Scorpio X4 sa nemusíte zbaviť ani predchádzajúce prístroje alebo doplnky. Produkty X4 sú takisto kompatibilné aj s kusmi predchádzajúcej série, ako aj s inými prístrojmi, ktoré fungujú s operačným systémom Android, napokon sú používatelné aj so skladovými softvérmi.

Takže znamenajú dokonalý výber nie iba pre tých, ktorí ich chcú používať počas vykonaní práce spolu s predchádzajúcimi prístrojmi, ale znamenajú výbornú alternatívu aj pre tých, ktorí chcú prejsť na modernejšie, novšie pracovné prístroje a chcú zvýšiť produktivitu svojich spoločností so spolahlivými, kvalitnými prenosnými mobilnými počítačmi.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt