Prenosné počítače od Zebry sú neprekonateľné aj v pohostinstve

Prenosné počítače od Zebry sú neprekonateľné aj v pohostinstve

Rýchlejšia obsluha, menej možností chýb, spokojní zákazníci. Pomocou ručných a prenosných počítačov aj časníci majú lahší život!

Je to jedno, či zákazníci chcete obslúžiť v jednej reštaurácií, alebo v hoteli pri bare, mobilné počítače a tlačiarne môžu byť užitočné doplnky v práci. Moderné prístroje efektívne urýchlia POS procesy, zvýšia produktivitu zamastnencov a pomôžu v tom, aby Vaše zákazníci boli spokojní s každou službou na sto percent.

Efektívne riešenie, od prijatia objednávky až do fakturácie

Mobilné prístroje od Zebry ulahčia nie len proces fakturácie. Urýchlia a skrátia celý proces reštauračných objednávok.

Pomocou mobilných prístrojov časníci rýchlo a jednoducho môžu vyzdvihnúť objednávky hostí a ihneď ich môžu poslať ďalej rovno do kuchyne, potom jednoducho, iba s pár kliknutím môžu vykonať fakturáciu. Nie je potrebné sa zbytočne pobehovať, hladať a vyčítať ručne písané objednávky a nervy drásajúce počítanie. S mobilnými prístrojmi Zebra všetko môžete vybaviť za pár sekúnd a ďalej nebude znamenať problém ani platba s kartou.

Prečo práve Zebra?

Hardvérové a softvérové riešenia od Zebry sú schopné zabezpečiť všetky také funkcie naraz, ktoré môžu byť potrebné pre vedenie a zamastnencov pre vhodnú obsluhu zákazníkov. Spoločnosť Zebra ponúka kopec mobilných počítačov, tabletov a tlačiarní pre pracujúcich v pohostinstve v záujme toho, aby ulahčil celý proces pre obslúženie zákazníkov.

Pomocou prenosného počítača TC51 a prenosnej tlačoarne ZQ110 čísníci efektívne môžu skrátiť čakaciu dobu svojich hostí a naraz môžu prijať a spracovať objednávky aj viac stolov a to všetko úplne bezproblémov.

Okrem toho univerzálny TC51 ulahčí aj komunikáciu aj medzi zamestnencov a vedením, čo takisto napomáha bez problémové vybavenie práce, vďaka čomu produktivita efektívne sa rastie. Tok informácií ešte nikdy nebol taký rýchly, ako s používaním špičkových mobilných zariadení Zebra.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt