Predĺženie záruky

Pri zakúpení hardvéru vždy musíme brať do úvahy prípadné odstávky alebo extra náklady, na ktorých poškodenie hardvéru môže mať vplyv. Napríklad ak máte v sklade alebo mieste predaja jeden dátový terminál MC9200, čo zrazu z ničoho nič prestane fungovať, tak čo budete robiť? Výmena mobilných prístrojov môže byť nákladovo náročná a spoločnosti s menším rozpočtom ľahko môžu vyčerpať naplánovaný ročný rozpočet.

Preto môže byť dobrá rada, ktorú je potrebné zvážiť, že pri zakúpení prístroja treba poinformovať všetky možné záručné zmluvy a podla získaných informácií sa zvážiť. Tieto zmluvy o poskytovaní služieb poskytnú pomoc v oprave a údržbe podporovaného prístroja, vďaka čomu v prípade problému čo najskôr budú znova k dispozícií bez odstávky práce. Proces opravy tak riadime, že od začiatku zakúpenia prístroja až do konca zmluvy by sa postaral predĺžená záruka.

Predĺžená záruka je služba platinovej podpory, čo zabezpečí garantovanú helpdesk pomoc, technickú podporu, opravu a manažment pre vzťahujúce sa výrobky. Predĺžená záruka umožňuje, aby v plnej miere ste sa vedeli sústrediť na Vaše zákazníci. Č sa týka prístrojov, môžete byť úplne bezstarostný, nakolko výrobca alebo naše technici Vám vedia poskytnúť podporu a opravu cez telefón alebo cez vzdialené pripojenie.

Tak nezabúdajte si objednať predĺženú záruku pri zakúpení hardvéru! Ak máte akékolvek otázky ohladom predĺženej záruky, alebo chcete vedieť, že pre vybraný produkt je možnosť na zmluvu, tak nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt