Online nakupovanie vystupuje do popredia, čo prinesie technologócké zmeny

Online nakupovanie vystupuje do popredia, čo prinesie technologócké zmeny

Kvôli epidemiologickej situácie vela obchodov sa dostal do ťažkej situácie. Tí, ktoré vedia práve preto sa usilujú prejsť na možnosť online objednania a rýchlej prepravy. Avšak, aby táto premena bola rýchl a fungovala efektívne, vo vela prípadoch potrebujeme vážne obnovenia v oblasti pracovných prístrojov.

Teraz Vám ukážeme, prečo potebuje jeden webový obchod administratívny systém čiarových kódov, ďalej aj to, že s akými prístrojmi vieme ulahčiť prevádzkovanie online obchodu.

Rýchla administrácia ešte nikdy nebola taká dôležitá

Manuálne zaznamenávanie znamená pomalšie riešenie, ale aj prináša niekoľko možností chyby. Práve preto nie je náhodou, že prístroje na evidenciu tovarov nadobudnú väčšiu hodnotu. Nakolko prevádzkovanie webshopov vyžaduje rýchlu reakciu a prepravu.

V záujme toho, aby jeden obchod fungoval bezchybne a plynule a aby zákazníci boli spokojný je nevyhnutné, aby nasě skladové zásoby boli riadené s modernými riešeniami. K tomu administratívny systém čiarových kódov poskytne výbornú pomoc, ďalej aj používanie vhodných skenerov a spolahlivých softvérov.

Čím rýchlejšie a efektívnejšie chceme pracovať, tým viac sa odporúča používať spolahlivé prístroje z prémiovej katergórie. V prípade administratívnych riešení a správcov skladu sa odporúča vybrať si medzi riešení, ktoré sú personalizované presne pre obchodné účely.

Najdôležitejší krok: je preprava

Administrácia online objednávok je iba prvý krok. Najkritickejší bod je preprava a jej rýchlosť. Čím modernejšie a spolahlivejšie pracovné prístroje používame, tým rýchlejšie sa dostaneme od objednávky do procesu dodávky do domu.

Počas administrácie môžeme pracovať s upevnenými snímačmi čiarových kódov, ale v sklade alebo počas prapravných operácií sa odporúča používať mnohostranné, masívne prenosné mobilné prístroje.

Nakolko jeden dátový terminál vie uspokojiť aj viac úloh súčasne. Je nie iba skener čiarových kódov, ale aj navigačný systém a telekomunikačný prístroj, takto prakticky je schopný vykonávať všetky také dôležité úlohy sám, čo môže potrebovať jeden kuriér.

Nesmieme zabúdať ani o označovaní!

Na prvý pohlad môže sa zdať ako maličkosť, avšak bez etikiet nevie fungovať ani administrácia, ani preprava. To nie je iné, ako úloha správného označenia.

K tomu, aby sme rýchlo vyhotovili bezchybné a dobre čitatelné čiarové kódy, budeme potrebovať kvalitný materiál etikiet a vhodnú technológiu potlače štítkov. Takže je užitočné uvažovať nad nákupom vlastnej tlačiarne štítkov.

Už len z toho hladiska, nakolko majú významnú úlohu nie iba počas administrácie, ale aj prepravy, veď zásielky, ktoré odošleme zákazníkom musíme adresovať, na čo najjednoduchšie a najrýchlejšie riešenie jednoznačne znamená indivuduálne tlač samolepiacich etikiet.

Avšak v tom prípade, ak jedna tlačiareň etikiet na prvý pohlad by bola moc velká investícia, tak zákazková tlač samolepiacich etikiet by mohla byť správnou možnosťou, hlavne ak riešenie zveríme profesionálnej tlačiarni.

Takým spôsobom si vždy môžeme byť istí, že dostaneme tú kvalitu, čo splní naše očakávania a nemusíme míňať bohatstvo na údržbu vlastných prístrojov, ďalej na nepretržité zaobstarávanie spotrebných materiálov.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Bakos Bence
Bakos Bence

Konateľ spoločnosti DigiCode Kft. je zodpovedným manažérom online zákazníkov a nákupného zážitku, jeho jedna z hlavných úloh je koordinácia tímu Sales.

Dôležité, používatelné typy, triky,
informácie a štúdie.

Zaregistrujte a buďte informovaní!

Odoberať novinky

Záujem a dopyt