Odvážne riešenie, čo môže ulahčiť nakupovanie pre každého

Odvážne riešenie, čo môže ulahčiť nakupovanie pre každého

To, že Zebra je viac ako jedna z mnohých spoločností, ktoré sa zaoberajú s digitálnou technológiou, nič to nesvedčí lepšie, ako každodenná oddanosť spoločnosti k nepretržitým inováciam a priemyselného vývoji. Hlavný ciel stálemu zdokonalovaniu svojcih prístrojov je, aby ulahčili každodenný život svojich zákazníkov a nákupcov, ďalej aby práca pracovníkov v obchodoch bola účinnejšia a plynulejšia.

Tento ciel slúži aj to riešenie, čo spoločnosť preto predložil, aby ukončili jednu najvážnejšiu príčinu frustrácie počas nakupovania: problém dlhých radoch pri pokladniach v supermarketoch a obchodných centrach.

Vlastný skener čiarových kódov pre každého!

Tento nápad na prvý pohlad môže byť odvážný, avšak ak sa nad tým lepšie zamyslíme, tak jeho fungovanie je lahko vyriešitelné, napokon aj v našom štáte môže prispieť k účinnému zníženiu každodenného stresu. A k riešeniu nič iné nepotrebujeme, iba pár kusov špeciálnych snímačov čiarových kódov, respektíve jeden centrálny systém, čo je schopný ovládať prostredníctvom nami načítaných údajov.

So zavedením Osobných Zákazníckych Riešení Zebra obchodníci môžu umožniť pre svojich zákazníkov to, čo pre pár desiatimi rokmi ešte by bolo nepredstaviteľné: dajú zákazníkom vlastný snímač čiarových kódov s čím môžu naskenovať vybrané produkty počas nakupovania a pri pokladni už nemajú iné starosti len zaplatiť tovar a spokojne odišli.

Že by to bolo nemožné? Vôbec nie! Ak sa nad tým lepšie zamyslíme, tak riešenie vôbec nie je nepredstavitelné, ako to môže vzdať na prvý pohlad. Veď samoobslužné pokladne už sú dávno v hyper a supermarketoch a toto riešenie prakticky by posunilo túto dlho fungujúcu, osvedčenú twchnológiu na ďalšiu úroveň.

A že prečo môže byť používanie vlastných riešení dobré rozhodnutie?

Najväčšia výhoda podobných a tých technológií je to, že schopná prispieť k zvýšeniu produktivity a zisku obchodov s znížením stresu a čakania v radoch. ďalej to môžeme ďakovať aj rýchlejšiemu vykonaniu práce a minimalizácie mesačných výdavkoch. Nakolko zavedenie samoobslužných pokladníc a zadanie skenerov do rúk zákazníkov prispieva nie iba k zníženiu čakania v rade pri pokladni, ale samozrejme vyžaduje aj prevádzkovanie menej pokladne.

Prenosný obchodný skener okrem toho je nie len užitočný, ale v určitom zmysle aj symbolická vec. Je taký prístroj, s čím z jednej strany môžeme urobiť z nakupovania zážitok, z druhej strany pomocou snímača môžeme dať kúsov z kontroly do rúk našich zákazníkov, ktorí pravdepodobne to budú prijať od nás s vďačnosťou. To je mimoriadne dôležité, veď zákazníci musíme sa považovať za zodpovedného dospelého a takto môžeme pomôcť vybudovať vzťah dôvery a lojality, vďaka čomu radšej sa vrátia do nášho obchodu, alebo nás odporúčajú s dobrým srdcom.

Budúcnosť nakupovania je interaktivita

Ako sme aj viackrát spomenuli, tendenciu našej modernej doby ukazujú, že klasické, bežné obchody najviac tak vedia konkurovať s online obchodmi, ak čím lepšie skúsia zjednodušiť a zefektívniť proces nakupovania pre svojich zákazníkov. V záujme toho sa nemôžeme báť z takých predstavení, ktoré na prvý pohlad sa môžu zdať extrémne, ako Osobné Zákaznícke Riešenia prezentované od Zebry. Tieto nápady sú schopné mimoriadne efektívne odlahčiť prácu zamestnancov o obchodoch, respektíve urýchlia proces nakupovania aj pre zákazníkov, spotrebitelov.

Zavedenie vlastných snímačov čiarových kódov nie je napredstavitelné ani v našej krajine, veď keď nad tým premýšľame, tak vieme, že väčšie obchody, supermarkety a hypermarkety už dlhé roky účinne používajú mimoriadne rýchle samoobslužné pokladne, ktoré fungujú na podobnom princípe.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt