Nové dátové terminály TC52/TC57 sú robustnejšie ako predchodcovia

Nové dátové terminály TC52/TC57 sú robustnejšie ako predchodcovia

Nedávno predstavili na trhu nové mobilné terminály TC52/TC57 od Zebry, ktoré predstavujú novú generáciu robustných PDA velmi úspešnej rodiny produktov TC51/TC56. Ručné prenosné počítače TC52/TC57 obsahujú všetky také funkcie, ktoré spravili známym aj ich predchodcov v obchodnej a skladovej oblasti, ale v porovnaní so staršími modelmi, čo sa týka vytvorenia nová séria je ovela spolahlivejšia a robustnejšia.

Aj naďalej výborne odolajú proti namáhaniu

Podobne k predchádzajúcim modelom aj nová séria TC52/TC57 má k dispozícií velký dotykový displej, čo je výborne čitatelný aj pri žiarivom slnku a spraví ho dokonalým inteligentná zobrazovacia technológia Zebra PRZM. Prístroj je vhodný na dekódovanie 1 aj 2 dimenzionálnych čiarových kódov a vysokovýkonný area imager skenner efektívne vie skenovať prakticky z akéhokolvek povrchu, až medzi extrémnych podmienkach. Vďaka masívneho vytvoreniu prístrojom nespôsobí problém ani väčší náraz, alebo práca v extrémnej zime, bezproblémov fungujú naďalej a spolahlivo vykonajú všetky úlohy.

Dlhšia životnosť, silnejšie pripojenie Wi-Fi

Prístroje aj naďalej majú populárny operačný systém Android. TC52/TC57 oproti predchodcov je energeticky ovela účinnejší, nakolko má k dispozícií akumulátor s dlhšou životnosťou.

Ručné prenosné počítače novej genrácie sú výborne vhodné na vybavenie obchodných, skladových, logistických, alebo aj výrobných aplikácií. Mobilné terminály TC52/TC57 sú vybavené so silnejším vstavaným Wi-Fi adaptérom s cieľom, aby pre zamestnancov plnofunkčne boli používatelné aj v najväčších skladoch alebo obchodoch.

Mobilné prístroje TC52/TC57 ulahčujú a pomôžu koordinovať a zefektívniť každodenné pracovné procesy v skladoch a obchodoch, prostredníctvom čoho výsledňujú mimoriadne zvýšenie produktivity. Vďaka inováciam Zebry, bezpečnostnými zlepšeniam, naďalej najnovším aktualizáciam nové prístroje umožňujú rýchle a efektívne monitorovanie aktuálnych skladových zásob. Zjednoduchšia a uľahčia vykonanie takých úloh, ako inventúra, oceňovanie a ďalších iných obchodných úloh, čím pomáhajú uľahčiť každodenné povinnosti nie len pracovníkov, ale aj zákazníkom a objednávatelov.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt