Alebo ako zjednodušiť evidenciu skladových zásob a ich stále sledovanie?

Takže niekde v sklade ešte má byť z toho, len nevieme, že kde to máme hladať. Nie je nič väčšie sklamanie ako této veta, čo môže počuť jeden potenciálny zákazník od predajcu. Tieto situácie aj preto môžu byť velmi frustrujúce, nakolko s jedným základným, lahko ovládatelným skladovým systémom z takých situácií by sa dalo predchádzať v krátkom čase.

Teraz Vám ukážeme, čo môžete spraviť v záujme toho, aby vždy ste mohli správne monitorovať Vaše skladové zásoby a aby nikdy ste nemali problém s nájdením produktov.

Administrácia ešte nikdy nebola taká lahká

Technológia čiarových kódov vôbec nie je nové odvetvie a pravdepodobne ho nepotrebujeme predstavovať ani spotrebitelom, ani zamestnaných v obchodnom sektore. Avšak v poslednom desaťročí úloha administrácie s čiarovými kódomi sa stala ešte efektúvnejšou a mnohostrannejšou, vďaka rozšíreniu inteligentných prístrojov.

Smarftóny a prenosné počítače sú schopné na ďalších a ďalších vecí a vedia uspokojiť vybavenie čoraz viac úloh a vďaka multifunkcionality sú účinne používateloné aj v oblasti obchodu. Tak isto na evidenciu a sledovanie skladov9ych zásob, ako aj na komunikáciu, alebo na obsluhu, pomáhanie zákazníkov.

Treba začať od základov

Počas ovládania alebo spracovania skladovej logistiky alebo administrácie také prístroje, ako ručné dátové terminály od Zebry, alebo Honeíwell môžu byť velmi užitočné, ale počas prehodnotenia pracovných procesov sa odporúča začať všetko od základov.

Pre to, aby skladovacie úlohy by efektívne fungovali, sa odporúča posúdiť výhody a nevýhody nášho systému evidencie na základe čiarových kódov. Napríklad tlač so slabou kvalitou alebo čiarový kód potlačený na nevhodnú etiketu môže byť taká príčina, čo môže zabrániť možnosť evidenciu skladovej administratívy a môžu sťažiť pracovné procesy. Práve preto v prvom rade odporúčame koncentrovať najprv na náš softvér pre tvorbu čiarových kódov/etiket, respektíve na kvalitu našej tlačiarne alebo samolepiacich etikiet.

V našom webshope nájdete potrebné spotrebné materiály a doplnky nie len pre tlač etikiet a čítanie čiarových kódov, ale viete si vyberať aj zo širokého sortimentu ručných dátových terminálov, napokon nájdete pre Vás vhodné možnosti aj v oblasti aplikácií na riadenie skladu.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt