Najnovší skener od Datalogic zjednotí najlepšie vlastnosti predchádzajúcich modelov

Najnovší skener od Datalogic zjednotí najlepšie vlastnosti predchádzajúcich modelov

V obchodnom sektore spoločnosť Datalogic sa považuje medzi vedúcich firiem na trhu a na začiatku mája predstavil svoj najnovší prístroj, novú sériu skenerov Magellan.

Skener 1500i spája v sebe všetky tie dobré vlastnosti, čo mali k dispozícií aj typy predchádzajúcich modelov 1000i alebo 9800i. Nový Magellan kombinuje vlastnosti týchto modelov s inovatívnym dizajnom v záujme toho, aby na trhu mohol byť momentálne jeden najsilnejší snímač čiarových kódov.

Stolné a ručné riešenie v jednom

Jedna najväčšia výhoda nového Magellan 1500i je, že na rozdiel od ostatných snímačov sa dá používať ako prenosný, naďalej aj ako stolný skener súčasne, čo znamená, že nepotrebujeme druhý skener pre úlohy, ktoré vyžadujú mobilitu. Moc velké alebo ťažké produkty budú lahko nasnímatelné aj pri pokladnice, vďaka čomu môžeme usporiť vela času, čo môžeme mínať na vykonanie produktívnych úloh.

Prístroj dokonca automaticky vníma zmenu miesta a vďaka technológie Motionx ihneď reaguje na pohyb. Po vnímaní ihneď aktivuje snímač LED, čo je vhodný na ručné používanie, takto nie je potrebné vybrať medzi stolným respektíve menuálnym režimom, čo podobne zjednodušuje a zrýchluje vykonané pracovné procesy so skenerom Magellan 1500i.

Je produktívnejší ako jeho predchodcovia

Nový skener od Datalogic je takisto ideálny na dekódovanie 1D a 2D čiarových kódov a úspešne vie načítať potrebné informácie počas nákupu aj z lesklých alebo odrážajúcich povrchov, prípadne aj poškodené kódy. Okrem toho Magellan 1500i je používatelný aj na dekódovanie čiarových kódov Digimarc.

Digimarc je taký, voľným okom neviditeľný druh čiarového kódu, čo môže byť umiestnené na viacerých miestach na balení tovaru a takto pokladníkom nie je potrebné s tým sa zaoberať, aby vhodne umiestnili daný produkt pred snímacou hlavou.

Okrem tých inovácií a zlepšení Magellan 1500i oproti predchodcom zvýšil aj vzdialenosť snímacieho rozsahu a takto už môžeme dekódovať čiarový kód daného výrobku o viac ako 25 centimetrov.

Používaním Magellan 1500i rad pri pokladnice stále bude rýchly, veď oproti štandardnými skenermi čiarových kódov s novým prezentačným skenerom Datalogic používatel musí venovať pri čítaní oveľa menšiu pozornosť na umiestnenie produktov, naďalej na rozsah k skeneru LED.

Je užitočný nie iba v oblasti obchodu

Najnovší vývoj spoločnosti Datalogic znamená výborné riešenie nie iba v oblasti malo a velkoobchodu, ale pre všetky také oblasti, kde používanie čiarových kódov je potrebný kvôli hladkému priebehu každodennej práce.

Magellan 1500i vie načítať čiarové kódy prakticky z akéhokolvek povrchu, či ide o potlačených etikiet, alebo QR kódov na displeji smartfónov, napokon o priesvitných alebo reflektujúcich povrchov. Skener 1500i, čo sa dá používať ako stolný a ručný prístroj súčasne môže byť spolahlivé a efektívne riešenie pre logistických, správcovských alebo iných spoločností, ktoré sa zaoberajú so širokým rozsahom služieb. Jeho kvalitu zaručujú predchádzajúce produkty od Datalogic, ktoré ešte aj v dnešných dňoch takisto majú stabilné postavenie na trhu, ako ktorýkolvek novší, modernejší model.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt