Najlepšie tlačiarne etikiet Zebra pre rôzne pracovné miesta

Najlepšie tlačiarne etikiet Zebra pre rôzne pracovné miesta

Výber najvhodnejšej tlačiarne etikiet závisí od toho, že medzi akými podmienkami chceme používať daný prístroj. Odlišné priemyselné odvetvia vyžadujú iné a iné riešenia a vôbec nie je isté, že čo funguje v oblasti skladovania, tak to bude takisto vhodné aj pre kancelársku prácu alebo počas zdravotníckého použitia.

V nasledovonm článku Vám chceme ponúknuť stručný prehľad ohladom toho, že do jednotlivých priemyselných odvetí aké riešenia tlače etikiet sú najvhodnejšie, ktoré sú tie s čími efektívne a kvalitne sa dá vykonať prácu.

Výroba

V rôznych závodoch obvykle potrebujú také tlačiarne, ktorú vedia rýchlo vyhotoviť velké množstvá a mimoriadne trvácne etikety. Počas priemyselného používania kvalita je významne dôležitá a to, aby prístroj vhodne odolal voči extrémnymi teplotnými výkyvmi, prachu a špine, alebo iným enviromentálnym faktorom.

V týchto prípadoch najlepší výber znamenajú priemyselné tlačiarne etikiet Zebra ZT600 a ZT400, ktoré tlačia nie iba rýchlejšie, ale aj ovela kvalitnejšie, ako jednoduchšie stolné verzie. Dokonca výborne odolajú aj voči extrémnym podmienkam.

Série tlačirní ZT Zebra vyrobí z kovových dielov a sú vybavené so vstavanými tepelnými senzormi, takto sú schopné obstať aj medzi najextrémnejšími priemyselnými podmienkami a vykonať takú prácu, čo je v súlade s vysokými požiadavkami.

Logistika

Preprava a logistika je komplexné priemyselné odvetvie, procvné procesy od skladovania cez správa vozového parku až do služieb môžu byť velmi mnohostranné. V týchto prípadoch najlepšie riešenie znamená používanie kombinácií rôznych tlačiarní Zebra v závislosti od jednotlivých oblastí a pracovných procesov.

Napríklad v najviac preplnených skladoch môže byť dobré riešenie používanie sérií tlačiarne Zebra ZT, veď tie prístroje sú nie len trvácne, ale aj velmi spolahlivé. Laho pripájajú k rôzným mobilným prístrojom a aplikáciam, takto kdekolvek a kedykolvek vieme tlačiť pomocou nich.  

Avšak v tom prípade, ak potrebujeme ozajstné mobilné riešenie, tak dokonalé riešenie znamenajú mobilné tlačiarne série Zebra ZQ600 a ZQ500. Pomocou nich môžeme potlačiť aj etikiety a bločky a s pripojením Bluetooth alebo Wi-Fi lahko ich vieme používať nie iba medzi štyrmi stenami, ale aj mimo pracoviska.

Zdravotníctvo

Zebra ponúka aj také špeciálne tlačiarne, ktoré boli vytovrení pre zdravotnícke používanie. Tieto prístroje majú kryt, čo odolá aj voči čistiacimi prostriedkami, majú k dispozícií uzavreté tlačidlo interface, naďalej sú vyrobené s napájacími zdrojmi, ktoré sú v súlade so zdravotníckymi predpismi, takto zabezpečujú bezpečné používanie, čo je velmi dôležité v tejto priemyselnej oblasti.

Stolná tlačiareň Zebra ZD620-HC je taký kompaktný prístroj, čo ponúka výbornú rýchlosť tlače a kvalitu, vďaka čomu je ideálny na lekáreňské alebo namocničné používanie v oblasti zdravotníctva.

Ostatné priemyselné odvetvia

Výber tlačiarne etikiet Zebra v ostatných priemyselných odvetviach vo velkom závisí od plánovaného tlačového množstva, od označených produktov alebo od balenia, dokonca sú dôležité aj otázky mobility a miesta.

V našom internetovom obchode pri každodenných stolných tlačiarní etikiet nájdete aj väčšie priemyselné zariadenia. A ak by ste potrebovali pomoc vo výbere, tak neváhajte kontaktovať našu zákaznícku linku!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt