Najlepšie prístroje čítania čiarových kódov v roku 2018

Najlepšie prístroje čítania čiarových kódov v roku 2018

Ak chcete založiť jedno maloobchodné podnikanie, alebo sledovať jeden sklad s priemyselným rozmerom, tak jeden najdôležitejší prístroj je čítačka čiarových kódov. Skenery čiarových kódov ulahčia kategorizáciu a modifikovanie cien, ak platia zákazníci, pričom dbájú na to, že nepretržitý tok transakcií nikdy neporušil. Okrem toho snímače čiarových kódov sa dajú používať na mnohé iné aplikácie, ako napríklad sledovanie/riadenie zásob, identifikácia produktov, atď.


Zhromaždili sme najlepšie a najpraktickejšie snímače čiarových kódov do jednej kategórie

Na identifikáciu čiarových kódov nájdete viaceré možnosti, ktoré sú v súlade v Vašimi požiadavkami. Uvedené snímače čiarových kódov sa šíria od jednotlivých možností kompatibility a jednoduchých príkazov cez prijateľné ceny až do super dlhých bezdrótových rozsahov. Podla potenciálných požiadaviek sme skúsili zhromaždiť najvhodnejšie skenery čiarových kódov pre Vás a Vaše podnikanie.

Zebra LS2208 - jednoduché používanie, dostupná cena, praktickosť

Momentálne najpopulárnejší prístroj výrobcovi, čo je výborný zákaldný snímač pre hocikto, kto len začal obchodnú aktivitu a chce lepšie poznať svet čiarových kódov.
Snímač čiarových kódov Symbol/Motorola LS2208 má k dispozícií jednoduchý inštalačný manuál, takto aj nový používatelia vedia lahko naučiť schopnosti čítania čiarových kódov. S automatickým čítaním sa dá vykonať aspoň 100 snímaní za sekundu. Uhol náklonu má 45 stupňov s 65 stupňovou výškou a umožňuje používatelom, aby s opcionálným stojanom vedeli vykonať automatické snímanie bez rukami. Možňosť dekódovania snímača čiarových kódov je obrovská a vie všetko načítať od kódov Code11 a Code128 cez UPC-A až do EAN13, takto so snímacou funkciou určite nebudete mať starosti.

Najlepší výber pre tých, ktorí pracujú s obmedzeným rozpočtom

Symbol/Motorola LS1203 cenovo je mimoriadne výhodný a nevyžaduje ďalšie softvéry alebo aplikácie pre inštaláciu alebo používaniu. Napriek výhodnej ceny Symbol/Motorola LS1203 je schopný dekódovať mnohé také čiarové kódy, ako doplnky UPC, EAN / JAN, UPC / EAN, naďalej sledovacie čísla GLS / UPS. Funguje s pripojením USB a má červené laserové svetlo, čo ulahčuje používatelom čítanie počas používania. Ručný skener čiarových kódov Symbol/Motorola LS1203 je ideálny pre všetkých maloobchodov, ktoré chcú ušetriť peniaze.

Najdrobnejší skener čiarových kódov ponúka aj Bluetooth aj bezdrótové fungovanie

Rozmer prístroja je iba 45*17,5*117 mm a hmotnosť len 4,8 gramov. Je ideálny do každej maolobchodnej jednotky, kde je potrebné byť stále v pohybe, tanto skener čiarových kódov sa prispôsobuje k bleskovo rýchlym transakčným procesom.
Vreckový skener Symbol/Motorla CS3070 2 v 1 má Bluetooth a bezdrótové prijojenie a obsahuje dva typy pripojenia: drótový USB k počítači a taký Bluetooth režim, čo vie priamo pripojiť k mobilným prístrojom zo vzdialenosti 12 metrov. Počas mobilnej komunikácie tento skener čiarových kódov používa externú pamäť (maximálne 2500 čiarový kód), čo následne vieme nahrať do počítači alebo na iný prístroj. Jeho dekódovacia kapacita je EAN, UPC, ISBN / ISSN. Čiarové kódy vie dekódovať aj z papiera, aj z digitálnej obrazovky.

Pre tých, ktorí chcú spolahlivé čítanie čiarových kódov s vysokou kompatibilitou

Prezentačná čítačka čiarových kódov Zebra DS2208 je ideálny výber do každého prostredia, nakolko má agresívne dekódovacie schopnosti. Je kompatibilný s operačnými systémami Windoesw, Mac a Linux a bol vyvíjaný s jednoduchým inštalačným postupom.
Automatický snímač čiarových kódov Zebra DS2208 je jeden drótový skener, čo pripája k počítači s 6 metrovým USB káblom. Je možnosť na vykonanie 100 snímaní za sekundu v prípade kódov Code11, CodaBar, UPC a EAN13. Kryt snímača tak bol vytvorení, aby odolal aj voči páda z výšky 1,5 metrov na betón a striekajúcej vode.

Dorazil do skladu veľké množstvo tovaru, čo je potrebné skenovať a zaznamenať?

Skener Zebra RS6000 2D je jeden malý inovartívny bezdrótový skener, čo sa dá nosiť na prste a dobre sa prispôsobuje k ukazováku. To je najpraktickejšie riešenie pre tých, ktorí sú stále v pohybe, aby vedeli všetko sledovať v jednom skalde alebo logistickom centre.
Bezdrótový snímač Zebra RS6000 2D pripája k mobilnými prístrojmi s operačným systémom iOS a Android pomocou Bluetooth bez akékolvek softvéru. Obsahuje jednu vstavenú pamäť 512K, čo je schponá ukladať cca. 1000 čiarových kódov, takto strata údajov je nemožná! 32 ditová ARM digitálna technológia spracovania signálu a CCD červený svetelný senzor sa dobre prispôzuje k tomu, aby čítal a dekódoval rôzne čiarové kódy, napríklad UPC, ISB / ISSN, Code 39 a ešte vela iných.

Ak hladáte náročnejší bezdrótový skener čiarových kódov, tak nehľadajte ďalej!

Mobilný skener čiarových kódov Datalogic QM2131 ponúka jeden najdĺhší bezdrótový rozsah (až 30 metrov v interiéri), pričom načítané údaje zaznamená priamo na počítač s OP systémom Windows, Mac alebo Linux.
Bezdrótový skener čiarových kódov Datalogic QM2131 vie fungovať v dvoch režimoch: bezdrótový a drótový s USB, prostredníctvom čoho zhromaždené údaje vie nahrať do takých programoch, ako Microsoft Excel a Word. Režimy nahrávania a ukladania môžu spôsobiť chybné správy v tom prípade, ak ste mimo rozsahu, takto môžeme zbierať až 10.000 čiarových kódov vo vnútornej pamäti.

Datalogic PBT9100 bezdrótové pripojenie až do vzdialenosti 100 metrov

Tento spolahlivý priemyselný snímač čiarových kódov je kompatibilný s prístrojmi, ktorý používajú technológiu Bluetooth, napríklad so smartfónmi, tabletmi a počítačmi a je schponý priamo nahrať údaje na každý prístroj.

Kým iné bezdrótové čítačky čiarových kódov neuvádzajú životnosť batérie, tak Datalogic PBT9100 je schopný fungovať až do 30 hodín s jediným nabíjaním. S USB nabíjačkou ho môžete plne nabíjať za 1,5 hodiny. Má k dispozícií 16 MB internú pamäť, takto používatalie vedia uložiť až 50.000 čiarových kódov a následne môžu nahrávať údaje do takých programoch, ako Microsoft Word a Excel. Jeho procesor umožňuje 200 snímaní za sekundu a je kompatibilný s 99% čiarových kódov.

Datalogic Cobalto CO5300 pri snímaní nie je neviditeľná oblasť

Tento prístroj môže bať ideálny pre ktokolvek, kto rýchlo a staticky chce spracovať transakcie a nechce oneskorenie alebo externé rušivé faktory. Omnidirekcionálny snímač čiarových kódov Datalogic CO5300 je schopný na 1500 skenovaní za sekundu, vďaka čomu jednoducho viete skontrolovať prijaté produkty. Jeho silná dekódovacia schopnosť umožňuje všesmerové snímanie 1D kódov, takto prakticky viete načítať čiarové kódy v akomkoľvek uhle. Táto čítačka čiarových kódov je výborná pre akékolvek snímanie na pevnom mieste aj v takých prostredí, ako obchod, výroba alebo iné maloobchodné aplikácie.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt