Hollandský obchodný reťazec zvíťazí modernizáciou samoobslužných pokladní

Hollandský obchodný reťazec zvíťazí modernizáciou samoobslužných pokladní

Wildkamp je hollandský technický veľkoobchodný reťazec. Spoločnosť, čo bola založená v roku 1972 dnes už má obchody na 46 miestach v celom štáte, ďalej v online obchode zaznamenajú viac ako 100.000 produktov. Práve preto potrebuje spoločnosť jeden mimoriadna efektívny systém, čo objednávky spracúva velmi účinne a rýchlo.

Ale nakolko Wildkamp produkty nepredáva iba online, tak si museli nájsť aj v obchodoch také riešenie, čo umožňuje obsluhu zákazníkov čím rýchlejšie a účinnejšie. V záujme toho spoločnosť si vybral vyvíjanie samoobslužných pokladí, aby aj takto vedeli znížiť čakanie v radoch a aby zvýšili spokojnosť zákazníkov.

Wildkamp je považovaný za skutočného inovátora vo svojej profesii a v poslednej dobe nepretržite pracoval na rozvojom s ručnými skenermi a prenosnými mobilnými zariadeniami, spolu so spoločnosťou CaptureTech, koho môžeme poznať už 15 rokov, ako Platinum partner Zebry. Jediná vec, na čo sa im nepodarilo si nájsť vhodné riešenie je zrýchlenie a modernizácia fungovaní samoobslužných pokladní. Zastarané, menej používateľsky prístupné prístroje nakoniec nahradil s mobilnými prístrojmi MC18 vyvinuté prostredníctvom Zebry.

Prístroje používané prostredníctvom Wildkamp fungujú so systémmi, ktoré sú pripojené na operačný systém CaptureTech. To umožňuje obchodu mnohostranné využívanie, takto prístroj je užitočný nie len pre zákazníkov. Aj zamestnanci ich môžu efektívne používať počas práce, aj ne vykonanie rôzných úloh. Velká prednosť terminálu MC18 je aj to, že je prenosný, bez žiadnych káblov, robustné vytvorenie, naďalej dlhá životnosť a prevádzkyschopnosť akumulátora.

Zavedenie nového systému v obchodoch Wildkamp výsledňoval oživenie použití samoobslužných pokladní. To ani nie je zázrak, veď používanie dátového terminálu MC18 je rýchle a efektívne, preto ho rovnako majú radi aj zákazníci aj zamestnanci. Oživenie samoobslužných pokladí viedlo k zníženiu čakaní v radoch, čo znamená rovnú cestu pre spokojnosť zákazníkov, naďalej aj zvýšenie produktivity.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt