Sú neprekonateľné nielen v oblasti obchodu - Mobilné prístroje Zebra v európskom verejnom sektore

Sú neprekonateľné nielen v oblasti obchodu - Mobilné prístroje Zebra v európskom verejnom sektore

Najväčšia výhoda mobilných prenosných počítačov Zebra je, že pri čítaní čiarových kódov sú vhodné na plnenie rôzných každodenných úloh. Takto okrem logistických a obchodných aplikácií sú používatelné takmer v akomkolvek sektore každodenného života. Ak hovoríme o produktivite a maximálnej spokojniosti, tak na mobilný počítač TC75 prisahá aj Securitas, čo je najväčšia bezpečnostná spoločnosť na svete.

Spoločnosť so svédskym sídlom funguje od roku 2000 v oblasti bezpečnostnej technológie. Momentálne sú prítomný v 53 krajinách sveta a zamestnajú viac ako 53.000 zamestnancov. Medzi hlavných činností emitenta patrí zebezpečenie rôzných podujatí, naďalej ochrana osôb a budov. Hlavne preto Seciritas zamestnáva velmi vela takzvaných "pohyblivých strážcov", ktorým počas práce je velmi dôležité, aby mali k dispozícií také spolahlivé a rýchle komunikačné prístroje, ktoré sú v súlade s najmodernejšími požiadavkami. Spoločnosť si preto vybrala na túto úlohu mobilný prístroj TC75 z špičkovej kategórie.

Lahké ovládanie, nadčasová technológia

Zebra TC75 je jeden prenosný mini počítač, čo vďaka vytovreniu pri hliadkovania a práce v nerovnom teréne je schopný aj na to, aby bol istý pomocník strážcov Securitas. Dátový terminál vybavený s bezdrótovou komunikáciou je schopný zabezpečiť nepretržité, centrálne pripojenie, ďalej pri rýchlej komunikácie je vhodný aj na zaznamenávanie údajov, spracovanie údajov a na zvukové, video a filmové záznamy.

Jeho lahké ovládanie odpočíva hlavne v operačnom systéme Android, čo podobne ako bežné smartfóny vie spustiť mnohé aplikácie, a je vhodný aj na ovládanie individuálne vyvíjaných softvérov. Pri tom velmi lahko a rýchlo sa dá aktualizovať, čo prakticky chráni prístroj voči príliš rýchlemu zastarávaniu a zabezpečí účinné používanie cez dlhé roky. Pri technických nadácií je plne vhodný na úlohu aj vďaka fyzickému vytvoreniu, veď kvôli robustnému vybudovaniu TC75 výborne odolá voči nárazom a extrémnym podmienkam a je plne používatelný aj medzi nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Rýchlejšia komunikácia, väčšia bezpečnosť

Velkú výhodu mobilného terminálu TC75 pre Secirutas znamená, že s lahšou komunikáciou sa im efektívne podarilo navýšiť bezpečnosť strážnikov. Okrem toho tento prístroj nadmerne ulahčí zaznamenávanie a spracovanie údajov, takto spoločnosti účinne sa podarilo navýšiť okrem bezpečnosti aj produktivitu.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt