Menej prístrojov, zvyšujúca sa produktivita

Pomalosť komunikácie vo velkom môže ovplyvniť produktivitu na pracovných miestach. To v oblasti skladovania a logistiky môže znamenať aj vážne problémy. Nakolko presné dodanie v spoločností pôsobiacich v týchto priemyselných odvetviach je prvok existencie.

Ak aj Vaše pracovníci používajú viacerých prístrojov na to, aby vykonali svoju každodennú prácu a komunikovali s kolegami, tak je načase, aby ste urýchlili a zjednodušili tento proces. S modernými mobilnými prístrojmi, ktoré sú vytvorené na priemyselné použitie môžete zasiahnuť dvoch vtákov jedným kameňom a produktivitu môžete výrazne zlepšiť až za pár dní.

Čím viac zariadení, tým menšia efektivita

Ak Vašu firmu ešte nedosiahle revolúcia, tak je velká pravdepodobnosť, že Vaše zamestnanci používajú viac prístrojov pri vykonaní jednotlivých úloh. Samostatný prístroj pre snímanie čiarových kódov, samostatný mobilný telefón pre komunikáciu, a rôzne prístroje počas preprave objednávok. Stála údržba a modernizácia takého parku prístrojov je velmi zaťažujúce aj z finančného hladiska, nehovoriac o tom, že stála výmena medzi nimi zoberie vela drahocenného času od pracovníkov, čo výsledňuje to, že po nejakej dobe spoločnosť už nebude schopný využívať potenciál v pracovnom čase.

Ak aj Vy máte podobné problémy, tak máme pre Vás jednu dobrú správu: už existuje účinné riešenie na odstránenie zníženia produktivity, čo výsledňuje nadmerné množstvo prístrojov v našom parku zariadení!

Jeden prístroj nad všetkým: prenosný dátový terminál

Mobilné dátové terminály môžu byť užitočné hlavne pre takých spoločností, ktoré sa zaoberajú s vlastným riadením skladových zásob a administráciou, naďalej počas práce je neodvratná rýchla a efektívna komunikácia medzi zamestnancov. Nakolko tieto moderné prenosné prístroje sú schopné súčasne fungovať ako mobilný telefón, skener čiarových kódov, GPS, naďalej ako kamera. Napokon pomocou operačného systému Android a pripojenia Wi-Fi urýchlia a zefektívnia nie len telefónne úlohy, ale aj online komunikáciu.

Používaním prenosných dátových terminálov môže účinne nahradiť viacerých, predtým používané prístroje, čo sme používali počas skladových a logistických procesov. Zjednotia funkcie týchto prístrojov v malej, ale efektívnej konštrukcie, čo celý pracovný proces spraví nie len rýchlejším a účinnejším, ale aj významne lacnejším.

V našom internetovom obchode si môžete vyberať z viacerých produktov od rôzných výrobcov, či máte k dispozícií maloobchod, alebo väčšie podnikanie, určite si nájdete ten najvhodnejší mobilný prístroj, čo je nevyhnutný pre efektívne vybavenie práce!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt