Snímače čiarových kódov pre Tvoju spoločnosť, na mieru Tvojej penaženke

Snímače čiarových kódov pre Tvoju spoločnosť, na mieru Tvojej penaženke

Ak je čas na zaobstaranie prístrojov, ktoré napomáhajú proces práce, tak požiadavky pri každej spoločnosti sú iné. Pri velkých a väčších firiem relevantné môže byť rýchosť, účinnosť a vysoké namáhanie, kým pri menších maloobchodoch hlavne dlhá životnosť a jednoduché ovládanie.

Vývojári u Zebry pri vytvorení svojich produktov mysleli na každého, od najmejších spoločnosti až do najväčších.

Dokonalé riešenia pre malých a stredných podnikov

V oblasti skenerov čiarových kódov sortiment produktov Zebra v širokom spektre uspokojuje tých zákazníkov, ktorí hladajú spolahlivý skener do jedného alebo viacerého obchodu na každodenné účely. Pri stolových riešení si môžeme vybrať z prenosných, ručných prístrojov a pri jednoduchšiíxh snímačov čiarových kódov si môžeme nájsť dokonalý prístroj aj v forme prenosných multifunkčných počítačov. Najväčšia výhoda posledného varianta je, že pri jednoduchého skenovania ich môžeme používať aj nakomunikáciu, riadenie skladových zásob, respektíva aj na tlač etikiet.

Či ide o ručnom alebo stolnom riešení, môžeme si vybrať z rôzných opcií. Modely DS2278 a DS2208 sú odporúčané hlavne pre tých, ktorí sa usilujú na jednoduchosť a spolahlivosť, kým mobilný prenosný terminál TC25 pri dekódovaní čiarových kódov je schopný široko uspokojiť všetky požiadavky vznikajúce v pracovnej oblasti.

Sortiment produktov, ktorý sa účinne prispôsobí aj k požiadavkám velkých spoločností

Medzi skenermi Zebra si môžeme nájsť nielen prístroje používatelné iba v menších obchodných jednotkách a menších skladoch, ale aj také vysokovýkonné čítačky, ktoré sú plne a efektívne ovládateľné pri požiadavkách priemyselnej práce, vysokého namáhaniu a v obrovských skladoch. V týchto prístrojoch je totožný, že aj z hladiska vytvorenia, aj z dizajnu boli navrhnuté s takými robustnými spôsobmi a takou rýchlosťou spracovania údajov, aby boli pripravaný cez celú zmenu.

Vďaka vytvoreniu hore uvedeného terminálu TC25 je vhodný aj pri nepretržitým používaním, ďalej dátový terminál TC52 vďaka masívneho vytvoreniu úspešne odolá voči vplyvmi prostredia a prípadným poškodeniam.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Bakos Bence
Bakos Bence

Konateľ spoločnosti DigiCode Kft. je zodpovedným manažérom online zákazníkov a nákupného zážitku, jeho jedna z hlavných úloh je koordinácia tímu Sales.

Dôležité, používatelné typy, triky,
informácie a štúdie.

Zaregistrujte a buďte informovaní!

Odoberať novinky

Záujem a dopyt