Zverte prácu profesionálom! - alebo jednoduché, rýchle a miesto úsporné riešenia v tlači etikiet a čiarových kódov

Zverte prácu profesionálom! - alebo jednoduché, rýchle a miesto úsporné riešenia v tlači etikiet a čiarových kódov

Spolahlivá, kvalitná práca je dôležitá v každom segmente, nie je výnimkou ani logistika, skaldovanie a ani podnikanie a pre naozaj náročnú prácu pri angažovanosti potrebujeme aj kvalite pracovné prístroje a zariadenia.

Tlač etikiet je každodenná, avšak velmi dôležitá úloha v živote malých, stredných napokon aj velkých spoločností, čo sa oplatí vykonať profesionálnymi prístrojmi a s náležitou starostlivosťou.

Prečo je dôležitá dobrá kvalita etikiet a čiarových kódov?

Tlač etikiet a čiarových kódov je jeden z najdôležitejších skladových a obchodných úloh, veď tak vyrobené etikety označujú skladové miesta a zásoby tovaru. Teda poškodené etikety alebo štítky so zlou kvalitou velakrát môžu sťažiť alebo prekážať identifikáciu produktov.

Etikety v mnohých prípadoch sú vystavené voči silným podmienkam prostredia. Práve preto musia byť nadčasové, musia odolať voče treniu, poškodeniu a rôznym znečistotám. Preto je velmi dôležité, aby na označovanie našich výrobkov alebo skladov vždy sme si vybrali tie najkvalitnejšie etikety, naďalej najefektívnejšiu tlačiareň etikiet.

Ako mám vybrať ten pre mna najvhodnejší prístroj?

Na to, aby sme našli tú najvhodnejšiu tlačiareň a materiál etikiet pre naše potrebymusíme vedieť, že presne s akým účelom a v akej oblasti chceme používať hotové štítky. Napríklad jeden sklad s chemikáliami samozrejme vyžaduje odolnejšie etikety inej povahy, ako potraviny v centre mesta. V našom webovom obchode na štatie nájdete etikety na všetky používanie, od jednoduchých štítkov na bežné, každodenné použitie až do etikiet pre náročné úlohy, naďalej rôzne prístroje na ich potlač.

Medzi tlačiarne vyrobené prostredníctvom Honeywell a Zebra si môžeme nájsť taktiež stolné aj prenosné riešenia. Na každodenné používanie najviac odporúčame prenosné prístroje, kvôli ich mobilite a lahkému ovládaniu, kým pri vysokej námahe si odporúčame zaobstarať stolné modely s robustnejším vytvorením. Každopádne si zvolíme ktorýkoľvek typ a značku, zároveň si však môžeme byť istí: výroba kvalitných a trvácnych etikiet a čiarových kódov s prístrojmi v našom webshope je garantovaný!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt