Ešte nikdy nebola taká jednoduchá evidencia skladových zásob

Ešte nikdy nebola taká jednoduchá evidencia skladových zásob

Vplyvom na rastúci trh v dnešných dňoch sklady musia čeliť s čoraz väčším množstvom tovaru a stále kratšie dodacie lehoty. Na to, aby pracovná sila všetko vedela efektívne spracovať, budeme potrebovať ľahko ovládateľné pomôcky.

Práve preto dnes už väčšina skladov používa moderné mobilné zariadenia v záujme toho, aby vedel monitorovať zásoby a ulahčiť prepravné procesy. Vývojový a dizajnérsky tím Zebry spraví všetko v záujme toho, aby modernizoval bežné skladovacie technológie.

Nová doba v skladovaní

Presné a v čase vybavené dodanie je velmi dôležitá úloha v živote každého skladu. Spracovanie prijatých objednávok vo velkom zásisí od toho, že aká je kvalita a efektivita prístrojov, ktoré denno denne používajú zamestnanci. Väčšina skladov už nejaký čas používa elektronické systémy namiesto papierovej administratívy, čo ulahčuje a urýchluje monitorovanie skladových zásob, naďalej aj logistickú organizáciu prepravných úloh.

Avšak moderné elektronické systémy vyžadujú aj moderné a náročné prístroje, pomocou ktorých pracovníci vedia lahko a rýchlo dať do inventúry jednotlivé prvky skladového zásobu a registrovať odoslané prepravy pre objednávatelov. To ale len vtedy funguje správne, ak systém všetko účtuje na jednom mieste a namiesto množstva prístrojov používame len taký jediný prístroj, čo je schopný vykonávať základné úlohy.

Vývojári Zebry v záujme toho vyvinuli jeden univerzálny prístroj na čítanie čiarových kódov, čo je vhodný na vykonanie ovela viac úloh, ako  by sme si na prvý pohľad mohli myslieť.

Jeden prístroj nad všetkým

Efektívnosť dátového terminálu TC8000 s operačným systémom Android potvrdzujú aj tie prieskumy, podla ktorých produktivita v skúšobnej dobe sa zvýšila o 14%. A že čomu môžeme ďakovať ten rýchly nárast?

Hlavne vytvoreniu a dizajnu terminálu TC8000. Inovatívny uhol sklonu displeja poskytuje jednoduchšie a rýchlejšie skenovanie obrazoviek, ako v prípade bežných čítačiek čiarových kódov. Dátový terminál aj lahšie prekonáva čítanie poškodených alebo zle vytlačených čiarových kódov, ako jeho predchodcovia. Vďaka operačného systému spolupracuje so systémami na zaznamenávanie skladových zásob a navyše je schopný súčasne spolupracovať aj s viacerým programom.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt