Dátový terminál Honeywell EDA50 - výhodná cena, veľké vedomosti

Dátový terminál Honeywell EDA50 - výhodná cena, veľké vedomosti

ScanPal EDA50 ponúka výnimočný užívatelský zážitok, čo zabezpečuje prítomnosť v reálnom čase pri informácie, čo sú kritické z obchodného hladiska. Zamestnanci v oblasti maloobchodu dostanú možnosť na zber a prijatie/poslanie obchodných informácií.

Mobilný dátový terminál Honeywell v tom je efektívny komunikačný prístroj aj pre zdravotníckych pracovníkov. Jeho nová schopnosť je, že podporuje volania Voice over Internet Protocol na bezdrótových sietí nemocníc, takto môžete usporiť náklady na mobilných zmluvách.

ScanPal EDA50 je ergonomický, lahko používatelný prístroj vybavený s moderným dotykovým displejom a najnovšími mobilnými technológiami. Tento dátový terminál, tak bol navrhnutý, aby odolal voči vysokým zaťažením a používatelia môžu očakávať plnú predĺženú životnosť batérie, vďaka vysokokapacitného akumulátoru.

Vlastnosti a prednosti:

- Silná platforma: Vedúci procesor v odvetví Qualcomm Snapdragon 410 s štvorjadrovým 1,2 GHZ procesorom zabezpečí rýchly prístup pre kritické obchodné aplikácie.
- Velký dotykový displej: Velký, 5 inch (12,7) kapacitný Corning Gorilla dotykový dislej, čo je dorbe čitatelný aj vnútri aj vonku a je používatelný aj s vlkhou rukou.
- Lahké , ergonomické vytvorenie: Lahké vytovrenie, čo zabezpečuje je užívatelov dokonalú kombináciu trvácnosti, pohodlnosti a prenosnosti. Je natolko malý, že pohodlne zmestí vo vrecku.
- IP ochrana: IP54, odolá proti pádu aj z výšky 1,2 metrov.
- Batéria s dlhou životnosťou: Prostredníctvom technológie malej batérie prístroj ScanPal EDA50 vie poskytnúť energiu s s úplnou konverziou a aj mimo nej.
- Pripojenie viacerých prístrojov: Prístroje ScanPal EDA50 sú lahko pripojitelný k viacerým prístrojom, takto je podporovatelný viac užívatelských prípadov a aplikácií.
- Podpora VoIP: Mobilný terminál ScanPal EDA50 podporuje protokol Voice over Internet Protocol cez bezdrótovú sieť.

V prípade otázok alebo dotytu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt