Honeywell Dolphin CN80: To najlepšie z obidvoch svetov

Honeywell Dolphin CN80: To najlepšie z obidvoch svetov

Mobilita už dosiahla vela oblastí, ako logistika, sklad a iných organizácií, ktorého prechodu sme akurát uprostred. Z mobilných prístrojov s klávesnicou spoločnosti začnú prechádzať na dotykové prístroje. Problém je, že tlačidlá v mnohých oblastí sú aj naďalej neprípustné pre zber údajov.

Ultra tenký Dolphin CN80 na štastie vie pomôcť prekonať tento problém. S velkým 4,2 palcovým ostrým dotykovým displejom a numerickou alebo QWERTY klávesnicou používatelia určite vedia vybrať tú najvhodnejšiu konfiguráciu pre svoje každodenné potreby. Napokon používatelia už vedia, že v budúcnosti ako majú využívať dotykový displej pre dotykové aplikácie.

Honeywell Dolphin CN80 ponúka rýchle spracovanie údajov, dekódovanie 1D/2D čiarových kódov, pokročilé sieťové pripojenie, naďalej dvakrát dlhšiu životnosť batérie, ako predchádzajúce generácie. Umo2zňuje pre používatelov, aby navzájom prepojili a boli produktívnejšie vo viacerej po sebe nasledujúcej zmeny. Hybridné vydanie klávesnice a dotykovej obrazovky umožňuje používatelov, aby nosili rukavice, alebo tak použíyvali tento špičkový prístoj, ako sú zvyknuté pri každodenných štandardných prístrojov.

Honeywell CN80 vlastnosti a výhody:

  • Edge hardvér a softvérová platforma v záujme mobility: spoločná hardvérová a softvérová platforma zvyšuje efektivitu fungovania a zníži TCO. Nainštalujte tie isté aplikácie na viarecé produkty v rámci obchodu.
  • Je naďalej kompatibilný, spoliehajúci sa na budúcnosť: podpora štyroch generácií Androidu - od N do Q. Používatelia, ktorí používajú operačné systémy na základe Windows môžu migrovať na Andriod bez toho, aby obetovali spolahlivosť, výkon alebo kontrolné funkcie.
  • Jedinečný skenovací výkon: Enhanced 1D/2D snímanie/zber dát pre rozsah snímania od 0,15 metrov do 15,2 metrov (6in-50ft), ktoré sú charakteristické pre dnešné sklady. Opcionálne pištolová rukoväť v záujme väčšej flexibility a pre možnosť zmeny medzi ručného počítača a pištolovej rukoväte.
  • Silné, ergonomické vytvorenie: Dolphin CN80 vytvorili, aby odolal proti najextrémnejším prostredím a vydržal najťažšie úlohy. Dolphin CN80 odstávky zníži na minimum a zabezpečí mimoriadnu dĺžku životnosti. Odolá voči kvapky vody 2,4m (8ft) a vode do 2,000m (3,3m). Kryt má ochranu IP65/IP67 čo chráni voči prachu a striekajúcej vode. Ďalej sú k dispozícií možnosti skladovania v zime a v nebezpečenstve požiaru.
  • Produktivita pohonnej batérie: dlhé zmeny, hovory a náročné GPS fungovanie neznamená výzvu pre dátový terminál Dolphin CN80. Dlhý akumulátor zníži na minimum odstávky práce a produktivitu výroby.
Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt